Który z pięciu czynników osobowości dominuje u Ciebie?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 102

-Lottie-

-Lottie-

Wspaniały quiz!

Odpowiedz
Catgirl_28

Catgirl_28

Otwartość na doświadczenie
Otwartość na doświadczenie w modelu Wielkiej Piątki jest cechą odpowiedzialną za tendencję do poszukiwania oraz pozytywnego wartościowania doświadczeń życiowych, tolerancję na nowość i ciekawość poznawczą. Osoby nią obdarzone często wykazują się wrażliwością estetyczną i wyobraźnią co przekłada się na bogatsze pod względem doznań życie czy zainteresowanie sztuką. Większa wrażliwość związana jest również z większym poziomem doświadczania zarówno negatywnych jak i pozytywnych emocji pod względem intensywności. Chętnie przeznaczają swój czas na wymyślanie nowych rzeczy, są kreatywne i mają żywą wyobraźnię. Opis do Ciebie pasuje? Daj nam znać w komentarzu!
Super quiz👌✨

Odpowiedz
_Swallow_

_Swallow_

Neurotyczność
Niestety zgadza się
Super quiz

Odpowiedz

Victoria_Griffin

Otwartość na doświadczenie
Otwartość na doświadczenie w modelu Wielkiej Piątki jest cechą odpowiedzialną za tendencję do poszukiwania oraz pozytywnego wartościowania doświadczeń życiowych, tolerancję na nowość i ciekawość poznawczą.
Osoby nią obdarzone często wykazują się wrażliwością estetyczną i wyobraźnią co przekłada się na bogatsze pod względem doznań życie czy zainteresowanie sztuką. Większa wrażliwość związana jest również z większym poziomem doświadczania zarówno negatywnych jak i pozytywnych emocji pod względem intensywności. Chętnie przeznaczają swój czas na wymyślanie nowych rzeczy, są kreatywne i mają żywą wyobraźnię.

Odpowiedz
Julkakrolowa

Julkakrolowa

Neurotyczność
Tak I nie, napewno nie stresuję się i co trochę boję się. Ale zgadzam się z wachaniami nastrojów, dawno teme straciłam poczucie winy. Jestem prawdopodobnie psychopatką

Odpowiedz
Kot_Avel

Kot_Avel

Ten quiz pokazuje taki prawdziwy wynik że ja nie mogę!
Super quiz 😸

Odpowiedz
1
Iwcia_Rokita

Iwcia_Rokita

Ugodowość

Odpowiedz
.Sooyoung.

.Sooyoung.

Sumienność
Osoby, które posiadają wysoki poziom Sumienności zazwyczaj posiadają silną wolę. Mają wyznaczone cele, do których dążą oraz wykazują się konsekwencją w ich realizacji. Osoby z wysokimi wynikami zazwyczaj są dokładne, punktualne i rzetelne. W pracy wykazują się obowiązkowością, ambicją, pracowitością i zdyscyplinowaniem. Dzięki temu często osiągają wysokie wyniki w nauce czy karierze zawodowej. Negatywnym przejawem wysokiej Sumienności może być skłonność do pracoholizmu czy kompulsywnego dbania o porządek. Opis do Ciebie pasuje? Daj nam znać w komentarzu!
Trochę się zgadzam ale nie do końca…
Super quiz! 💗

Odpowiedz
Kicia_Games

Kicia_Games

Sumienność
Niezbyt.. Osiągam dobre wyniki, prawda, ale nie jestem pracowita, odpowiedzialna czy obowiązkowa :/
Określiłabym siebie jako kogoś neurotycznego, zdecydowanie

Odpowiedz
_Lise_czek_

_Lise_czek_

Neurotyczność

Cecha osobowości polegająca na silnym niezrównoważeniu emocjonalnym o charakterze nerwicowym, niskiej odporności na stres i skłonności do popadania w stany lękowe. Jednostki cech**ące się dużą neurotycznością wykazują ponadprzeciętną tendencję do występowania zmiennych nastrojów oraz często doświadczają takich uczuć i odczuć jak: niepokój, zamartwianie się, strach, złość, frustracja, zazdrość, zawiść, poczucie winy, nastroje depresyjne oraz samotność. Osoby neurotyczne gorzej znoszą sytuacje stresowe i wykazują większą tendencję do interpretowania zwykłych sytuacji jako zagrażających, a także obiektywnie nieistotnych frustracji jako niezwykle trudnych do pokonania. Często są zakłopotane i nieśmiałe. Neurotyczność zwiększa ryzyko zaburzeń psychicznych jak depresja, fobia. Opis do Ciebie pasuje? Daj nam znać w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej