Jakim typem nastolatka XXI wieku jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 171

Julkakrolowa

Julkakrolowa

Jest wojna, masz w ręku Broń dzięki której uratujesz ludzkość, ale zginiesz, albo zabijesz wszystkich, I tylko Ty przeżyjesz
Ja: bez wachania klikam zabić wszystkich
Jaką postać historyczną chciałbyś spotkać:
Ja: szukająca Hitlera
Dres lub karyna
Zdecydowanie pasuje do mnie dres, strzeż się świecie. Ale dla jasności nie palę i nie piję, chociaż też pasuje świr (zafascynowanie śmiercią, nienormalna)

Odpowiedz
love_music_

love_music_

Życie za milion dolarów!!!;)

Odpowiedz
love_music_

love_music_

VIP

Idziesz przez korytarz, a każdy przybija Ci piątkę i wita się z Tobą jak ze starym, dobrym kumplem. Nie znasz wszystkich imion, wszyscy znają Twoje. W czymkolwiek przyjdziesz do szkoły, następnego dnia każdy ma to samo. Jesteś jak gwiazda na czerwonym dywanie, brakuje Ci tylko paparazzi, bo na brak fanów nie narzekasz. Ktoś proponuje wagary, ostatecznie i tak nikt z nim nie pójdzie. Ty proponujesz, idą wszyscy. Jesteś typem dobrego lidera, taki z Ciebie typowy król Artur i zapewne masz też swoich rycerzy okrągłego stołu, którzy kolegują się z Tobą z wielką chęcią, bo koniec końców dzięki Tobie piastują wysokie urzędy w społeczeństwie. Cały świat u Twych stóp, jesteś prawą ręką dyrektora, który zawsze z radością wyczytuje Twoje nazwisko na ceremonii zakończenia roku. Po prostu masz w sobie to coś, co sprawia, że gdyby nie czas i okoliczności, z pewnością wygrałbyś wolną elekcję!

Odpowiedz
Zoe2010

Zoe2010

VIP
Idziesz przez korytarz, a każdy przybija Ci piątkę i wita się z Tobą jak ze starym, dobrym kumplem. Nie znasz wszystkich imion, wszyscy znają Twoje. W czymkolwiek przyjdziesz do szkoły, następnego dnia każdy ma to samo. Jesteś jak gwiazda na czerwonym dywanie, brakuje Ci tylko paparazzi, bo na brak fanów nie narzekasz. Ktoś proponuje wagary, ostatecznie i tak nikt z nim nie pójdzie. Ty proponujesz, idą wszyscy. Jesteś typem dobrego lidera, taki z Ciebie typowy król Artur i zapewne masz też swoich rycerzy okrągłego stołu, którzy kolegują się z Tobą z wielką chęcią, bo koniec końców dzięki Tobie piastują wysokie urzędy w społeczeństwie. Cały świat u Twych stóp, jesteś prawą ręką dyrektora, który zawsze z radością wyczytuje Twoje nazwisko na ceremonii zakończenia roku. Po prostu masz w sobie to coś, co sprawia, że gdyby nie czas i okoliczności, z pewnością wygrałbyś wolną elekcję! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Ursus123321

Dres
Szacunek na dzielni to podstawa, a Ty z pewnością go masz! Dresy, browarek, czapka z daszkiem i prawilny przykuc sprawiają, że wszyscy ustępują Ci z drogi. Teren zaznaczasz plując, niech boss z sąsiedniego bloku nie próbuje zajmować Ci terytorium. Jeśli nie jesteś Sebą, a Karyną, to ten zestaw zamienia się w tonę plastikowego makijażu, getry w panterkę i solarium raz w tygodniu. Co tu wiele mówić? Dresy prawilności zna każdy… I każdy wie, że lepiej ich unikać. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Pomyliłeś się

Odpowiedz
Moskaleczka

Moskaleczka

Cynik

Odpowiedz
Quizletka_18

Quizletka_18

Świr

Ty rozumiesz siebie, ale mało kto rozumie Ciebie i co w tym najpiękniejsze, Ty się tym nie martwisz. Biegasz, skaczesz, latasz, pływasz, czasem zachowujesz się jak opętany, ale i tak wszyscy Cię lubią. Zawsze wesoły, zawsze w humorze, zawsze od rzeczy, nawet nie masz już w szafie skarpetek do pary. Szalone pomysły to Twoja specjalność. Dzięki Tobie kolega na wycieczce klasowej rok temu prawie złamał sobie kark, bo wspinaliście się na dach ośrodka, w którym spaliście. Nosisz się kolorowo, wesoło, cekinowo i świecąco. Nigdy nie rezygnuj ze swoich psychicznych pomysłów, bo one sprawiają, że jesteś kimś genialnym! Podziel się wynikiem w komentarzu!

W większości trafione! @KirariMomobami @Haiiro @Madmoiselle-Sousanna

Odpowiedz
ailujek8

ailujek8

pająk..opis ok ale mam arafofobie XD

Odpowiedz
Darcylla

Darcylla

Cynik

„Nienawidzę swojego życia”, „Wszyscy otaczający mnie ludzie to totalni debile” i „Ja się do nich nie przyznaję” to sentencje, które mógłbyś wyryć sobie na czole, żeby nie marnować na nie swojego głosu, bo wypowiadasz je stanowczo za często. Ty jesteś idealny, a cała reszta może jedynie paść u Twoich stóp i błagać, byś choć spojrzał na ich nędzne twarze. Potrafisz zaniżyć samoocenę i sprowadzić do parteru każdego, kogo zapragniesz swoim sarkastycznym i cynicznym językiem, bo do złotoustych Ty nie należysz. Wzdychasz, sapiesz, wywracasz oczami, rzucasz epitetami i chwalisz się swoim środkowym palcem na każdym kroku, choć Twoja wyższość nad resztą jest oczywista. Masz też w sobie coś z psychopaty, cierpienie innych sprawia, że się uśmiechasz. Nawet nauczyciele się Ciebie boją, umiesz skutecznie podważyć ich autorytet. Szacunek? Innych do Ciebie, bo nigdy nie odwrotnie. Podziel się wynikiem w komentarzu!

XD

Odpowiedz

pb

Kujon… do d*** ten quiz mam same 2
Xd

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej