Jakim typem nastolatka XXI wieku jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 158

Nastja

Nastja

Rebel

Odpowiedz
LeviWyrodny

LeviWyrodny

Dres
Szacunek na dzielni to podstawa, a Ty z pewnością go masz! Dresy, browarek, czapka z daszkiem i prawilny przykuc sprawiają, że wszyscy ustępują Ci z drogi. Teren zaznaczasz plując, niech boss z sąsiedniego bloku nie próbuje zajmować Ci terytorium. Jeśli nie jesteś Sebą, a Karyną, to ten zestaw zamienia się w tonę plastikowego makijażu, getry w panterkę i solarium raz w tygodniu. Co tu wiele mówić? Dresy prawilności zna każdy… I każdy wie, że lepiej ich unikać.
Jestem dziewczyną ale zachowuję się jak Seba XD

Odpowiedz

kuzia56

Quenn

Odpowiedz
Sunflower.uwu

Sunflower.uwu

nerd ta…

po prostu jestem nietypowa i nie ma tutaj wyniku pasujacego do mnie widze po mozliwych odpowiedziach…

Odpowiedz
Tosia.nn

Tosia.nn

Ta VIP nikt nie zna mojego imienia poza moją klasą

Odpowiedz
1
trusia2004

trusia2004

Kujon
Cała ja cicha nieśmiała a większość osub zna mnie przez moją młodszą siostrę która jest moim przeciwieństwem

Odpowiedz
TosiaQ_yt

TosiaQ_yt

Ty rozumiesz siebie, ale mało kto rozumie Ciebie i co w tym najpiękniejsze, Ty się tym nie martwisz. Biegasz, skaczesz, latasz, pływasz, czasem zachowujesz się jak opętany, ale i tak wszyscy Cię lubią. Zawsze wesoły, zawsze w humorze, zawsze od rzeczy, nawet nie masz już w szafie skarpetek do pary. Szalone pomysły to Twoja specjalność. Dzięki Tobie kolega na wycieczce klasowej rok temu prawie złamał sobie kark, bo wspinaliście się na dach ośrodka, w którym spaliście. Nosisz się kolorowo, wesoło, cekinowo i świecąco. Nigdy nie rezygnuj ze swoich psychicznych pomysłów, bo one sprawiają, że jesteś kimś genialnym!

Zgadza sie, nawet z tym wspinaniem 😂

Odpowiedz
Roni_13

Roni_13

VIP

Idziesz przez korytarz, a każdy przybija Ci piątkę i wita się z Tobą jak ze starym, dobrym kumplem. Nie znasz wszystkich imion, wszyscy znają Twoje. W czymkolwiek przyjdziesz do szkoły, następnego dnia każdy ma to samo. Jesteś jak gwiazda na czerwonym dywanie, brakuje Ci tylko paparazzi, bo na brak fanów nie narzekasz. Ktoś proponuje wagary, ostatecznie i tak nikt z nim nie pójdzie. Ty proponujesz, idą wszyscy. Jesteś typem dobrego lidera, taki z Ciebie typowy król Artur i zapewne masz też swoich rycerzy okrągłego stołu, którzy kolegują się z Tobą z wielką chęcią, bo koniec końców dzięki Tobie piastują wysokie urzędy w społeczeństwie. Cały świat u Twych stóp, jesteś prawą ręką dyrektora, który zawsze z radością wyczytuje Twoje nazwisko na ceremonii zakończenia roku. Po prostu masz w sobie to coś, co sprawia, że gdyby nie czas i okoliczności, z pewnością wygrałbyś wolną elekcję! Podziel się wynikiem w komentarzu!
Nie do końca, zapamiętuję imiona ludzi, którzy mi się przedstawili, ale nie jestem AŻ TAK znana.

Odpowiedz
1
Decadia

Decadia

Świr
Otóż to XD

Odpowiedz
1
__ArmyBTS

__ArmyBTS

VIP
He he he
Fajny quiz 👍👌

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej