Jakim typem księżniczki jesteś?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 76

AngelikaSwift

AngelikaSwift

Nowoczesna księżniczka!

Jesteś nowoczesną księżniczką! Masz wygląd inspirowany tradycją, jednak wprowadziłaś kilka nowości. Jesteś typową divą, zawsze w centrum uwagi, masz wiele zainteresowań i dbasz o swój wygląd. Jesteś trochę samolubna i nie odróżniasz dobra od zła, jednak posiadasz dobre chęci, jako księżniczka! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Ło kurde, to na pewno nie

Odpowiedz
_Cho_Undomiel_

_Cho_Undomiel_

Bajkowa księżniczka!
Jesteś bajkową księżniczką! Z pewnością znasz Aurorę, Śnieżkę i Elsę, to Twoje najlepsze przyjaciółki. Jesteś radosna, miła, pomocna i piękna. Masz wielu przyjaciół i adoratorów. Żyjesz w świecie fantasy, sąsiadując z wróżkami i elfami. Twoje królestwo żyje w pokoju i zgodzie ze wszystkimi.

Odpowiedz

KarolaGalaxy

Bajkową księżniczką

Odpowiedz

.....

Gotycka. Tak to naprawdę do mnie pasuję. 😈😈😈😈

Odpowiedz
DomiQ126

DomiQ126

Gotycka. Całkiem dobra odpowiedź.

Odpowiedz
1

Saturana

Elsa to nie jest moja niajlwprza przyjaciółka

Odpowiedz
SnowWhiteBitchesss

SnowWhiteBitchesss

nowoczesna lol

Odpowiedz
CrazyHorseLover2007

CrazyHorseLover2007

Gotycka księżniczka!
Jesteś gotycką księżniczką! Masz w sobie ducha wojownika, nie jesteś ani delikatna ani emocjonalna. Walczysz o swoje, a także o dobro innych. Jesteś pewna siebie, odważna i lekko tajemnicza. Posiadasz dużą grację i elegancję, jako księżniczka. Masz dużą moc. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Assemiko

Assemiko

Jesteś gotycką księżniczką! Masz w sobie ducha wojownika, nie jesteś ani delikatna ani emocjonalna. Walczysz o swoje, a także o dobro innych. Jesteś pewna siebie, odważna i lekko tajemnicza. Posiadasz dużą grację i elegancję, jako księżniczka. Masz dużą moc.

Może być

Odpowiedz
WiniYt

WiniYt

Bajkowa księżniczka!

Jesteś bajkową księżniczką! Z pewnością znasz Aurorę, Śnieżkę i Elsę, to Twoje najlepsze przyjaciółki. Jesteś radosna, miła, pomocna i piękna. Masz wielu przyjaciół i adoratorów. Żyjesz w świecie fantasy, sąsiadując z wróżkami i elfami. Twoje królestwo żyje w pokoju i zgodzie ze wszystkimi. – ………. ( nie skomentuje )

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej