Jakiej rasy smokiem mógłbyś być?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 57

Shadowmoon1

Shadowmoon1

Ostroskrzydlak
Przedstawiciele tego gatunku są samotnikami, obracają się tylko i wyłącznie w towarzystwie swej partnerki. Już za młodu uczą się latać i polować. W wieku dwóch lat odłączają się bezpowrotnie od gniazda, w którym niedługo pojawią się kolejne małe smoki. Ich barwa zawsze jest szara lub niebieska, lekko srebrnawa. Żyją w górach, kochają latać i polować. Żywią się każdym mięsem, nawet ludźmi. Ich cechą szczególną są "obszarpane" skrzydła, które dodają im groźnego i mrocznego wyglądu.

Odpowiedz
DoomerGirl

DoomerGirl

Terroryt Ognisty
No nie powiem ciekawa nazwa, nie powiem

Odpowiedz
serekpotatoe

serekpotatoe

Gorgon jaskiniowy

Odpowiedz
Ninux

Ninux

Ostroskrzydlak

Odpowiedz
BombiarzHDE

BombiarzHDE

Gorgon jaskiniowy
To jeden z najrzadszych gatunków. Jest to smok najczęściej czarnej lub ciemnoszarej barwy, o ogromnych, postrzępionych skrzydłach, z których korzysta tylko w razie niebezpieczeństwa. Smok ten osiąga długość koło pięciu metrów, a rozpiętość skrzydeł może sięgać nawet do trzynastu. Żyje on, jak sama nazwa wskazuje, tylko w jaskiniach, górach czy kanionach, przez co jest rekordzistą w rzadkości. Mimo iż najmniej popularny, to najbardziej niebezpieczny. Jego szyja ozdobiona jest półmetrowymi kolcami. Gdy przedstawiciel tego gatunku się zdenerwuje lub poczuje zagrożenie, wydzieli z pyska gaz, z którym starcie jest natychmiastowo śmiertelne.

Odpowiedz
Samu-L

Samu-L

Grogon Jaskiniowy
Gatunek rzadki i najniebezpieczniejszy. Miejsce występowania jaskinie, góry, czyli miejsca które uwielbiam. Niewielki pięciometrowy wzrost. Dla mnie trochę za mało lecz wielkie skrzydła to rekompensują 👍

Odpowiedz
toster.6

toster.6

Ten pierwszy obrazek z jakiego jest filmu

Odpowiedz
Makoto_Inochi

Makoto_Inochi

Terroryt ognisty
Zagorzały fan wulkanów, ogromnej temperatury i ognia. Jeden z naprawdę niewielu gatunków, których żywiołem przewodnim jest ogień. Dorosłe smoki są stosunkowo niewielkie, albowiem mierzą około trzech metrów. Mają bardzo gruby i krótki ogon. Główną bronią tego gatunku jest właśnie ich ogon, którym mogą mocno przywalić przeciwnikowi lub też nawet rywalowi ze swojego gatunku. Mają dosyć agresywny charakter, przez co ludzie boją się ich najbardziej. Zakładają gniazda w górach, najczęściej w wulkanach lub po prostu tam, gdzie temperatura jest wysoka. Czerpią energię z ciepła oraz są smokami stadnymi. Dorosłe bardzo bronią młodych, nawet jeżeli nie są ich rodzicielami.

Odpowiedz
1
WILK987

WILK987

Ostroskrzydlak

Przedstawiciele tego gatunku są samotnikami, obracają się tylko i wyłącznie w towarzystwie swej partnerki. Już za młodu uczą się latać i polować. W wieku dwóch lat odłączają się bezpowrotnie od gniazda, w którym niedługo pojawią się kolejne małe smoki. Ich barwa zawsze jest szara lub niebieska, lekko srebrnawa. Żyją w górach, kochają latać i polować. Żywią się każdym mięsem, nawet ludźmi. Ich cechą szczególną są „obszarpane” skrzydła, które dodają im groźnego i mrocznego wyglądu.

😇🐺🌹😈
🐲😊

Odpowiedz
1
Kaemikashi

Kaemikashi

Osro skrzydlak ohhh takk kocham

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej