Z jakiej rasy kosmitów pochodzisz?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 44

Black_Panther

Black_Panther

Reptilianie to starożytna, potężna i dumna rasa inteligentnych gadów, która ewoluowała na Ziemi stając się jej dominującym gatunkiem. Już dawno temu stworzyliście najpotężniejsze imperium kosmiczne w całej galaktyce, które powaliło wiele innych na kolana. Jako Reptilian jesteś nieustraszonym wojownikiem, weteranem i prawdziwym władcą tej planety, którą na pewno odbijesz z rąk ludzkich najeźdźców. Jesteś silny, pancerny, inteligentny, przebiegły, odporny na środowisko, waleczny, z wielkim honorem, niczego się nie boisz, a przy tym masz wielkie poczucie humoru i potrafisz się dobrze bawić, czego wielu Ci zazdrości. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

A...n

Obywatel Galaktycznej Federacji Światła

Odpowiedz
Dvnii_

Dvnii_

Anioł Krzyżowiec jesteś bardzo religijnym, niemal fanatycznym wojownikiem-krzyżowcem, który zrobi wszystko dla swego Boga, którym zwie swego władcę. W świecie jak i w kosmosie nie znosisz bałaganu, wojen i heretyckiej magii, którymi parają się niewierni, szaleńcy, mutanty i obcy. Wprowadzasz siłą prawo i porządek tam, gdzie uznajesz go za potrzebny i w tym celu nie cofasz się przed niczym.

Odpowiedz
Noelle.uwu

Noelle.uwu

Będąc Protosem, naprawdę masz być z czego dumnym, bowiem należysz do być może najpotężniejszej rasy we wszechświecie, a z pewnością jesteś w czołówce. Jako Protos masz ogromnego ducha walki i bardzo szeroki zakres potrzeb i zachcianek. Nigdy nie porzucasz i nie zdradzasz własnych wartości i ideałów, starożytne, a nawet prehistoryczne wartości doskonale łączysz z postępem technologicznym i z magią. Jako wojownik nie masz sobie równych – wyjątkowo pancerne ciało, egzoszkielet, pole siłowe, plazmowo-psioniczne ostrza, gigantyczna moc magiczna, wielkie okręty zdolne spalić planetę… Nikt z Tobą nie wygra. Masz wielki honor i na pewno nie dasz sobą pomiatać. Jesteś inteligentny, charyzmatyczny i wesoły, lubisz akcję i przygody, a wojna to dla Ciebie dobra zabawa i okazja do zdobycia chwały. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

N...8

Diabeł
Jako sławny diabeł, mieszkaniec piekieł i wróg numer 1 kościoła, jesteś oskarżany, jako istota wyłącznie zła i zło sprowadzająca. Ale kto tak naprawdę jest w przyrodzie dobry i nie działa w imię własnych interesów? I jaki ma sens oskarżanie Ciebie o rzeczy, które ludzie sami sobie robią? Nie przejmuj się tym, tylko żyj i rób co Ci się podoba! Poza tym na pewno masz zdolności do magii ognia i pirotechniki. Podziel się wynikiem w komentarzu!
He he he 😈😈😈

Odpowiedz
Rei-san

Rei-san

Anioł Gotycki/Lucyferiański
Jako Anioł możesz być z siebie dumny, bowiem należysz do najmniej licznej, ale najpotężniejszej odmiany Aniołów. Bywasz cichy i introwertyczny, ale potrafisz być zwariowany, pomysłowy, a czasami bardzo waleczny i agresywny. Jesteś inteligentny, twórczy i na pewno będziesz bardzo dobry w magii. Wielu uznaje Cię za satanistę, demona, heretyka i próbuje zwalczyć, ale z pewnością sobie z nimi poradzisz.
Ciekawe…🤩

Odpowiedz
1
Ledwan234

Ledwan234

Elf, yup, zgadza się :)

Odpowiedz
1

R...a

•  AUTOR

@Ledwan234 No to brawo :)

Odpowiedz

_..._

Szarak mój ulubiony :D

Odpowiedz
2

R...a

•  AUTOR

@Koscisty No to gratulacje :D Pierwszy jaki się tu „zdiagnozował” :)

Odpowiedz
1
XxKarolQaxX

XxKarolQaxX

Anioł Gotycki/Lucyferiański
Jako Anioł możesz być z siebie dumny, bowiem należysz do najmniej licznej, ale najpotężniejszej odmiany Aniołów. Bywasz cichy i introwertyczny, ale potrafisz być zwariowany, pomysłowy, a czasami bardzo waleczny i agresywny. Jesteś inteligentny, twórczy i na pewno będziesz bardzo dobry w magii. Wielu uznaje Cię za satanistę, demona, heretyka i próbuje zwalczyć, ale z pewnością sobie z nimi poradzisz. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Jony-jr-barton

Jony-jr-barton

Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co się stanie…
Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz
To funkcjonuje…, osoba która mi wysłała tą wiadomość powiedziała że jej życzenie spełniło się po 13 dniach po odczytaniu tej wiadomości
Wypowiedz życzenie jak skończy się odliczanie:
10…
9…
8…
7…
6…
5…
4…
3…
2…
1…
* wypowiedz życzenie*
Wklej tę wiadomość w ciągu 26min do 13 komentarzy
Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność tego życzenia

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej