Jakiego fikcyjnego świra przypominasz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 110

misia123321114

misia123321114

Jack sparrow

Odpowiedz
KamaHelka

KamaHelka

Szalony kapelusznik
Nawet pasuje 😁

Odpowiedz
Domivarso

Domivarso

Albus Dumbledore

Najbardziej przypominasz Albusa Dumbledore’a, bohatera serii filmów „Harry Potter”! Jesteś szalony w swym geniuszu. Posiadasz ogromną wiedzę, którą chętnie pogłębiasz i potrafisz ją wykorzystać w życiu codziennym. Niełatwo można się z Tobą zaprzyjaźnić, bo jesteś wymagający. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Krakrous

Krakrous

Jack Sparrow

Najbardziej przypominasz Jacka Sparrowa, bohatera serii filmów „Piraci z Karaibów”! Choć z Twojego punktu widzenia, jesteś całkiem normalny, to inni oceniają Cię jako szaleńca. Miewasz dziwne zachowania, które wynikają z Twojej indywidualności i wysokiej inteligencji. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
2
AlliceD

AlliceD

Jack Sparrow- Trochę…😂😜

Odpowiedz
2
Werciaq1905

Werciaq1905

Szalony Kapelusznik
Najbardziej przypominasz Szalonego Kapelusznika, bohatera filmu „Alicja w Krainie Czarów”! Wszystko, co jest związane z Tobą jest szalone! Każdy Twój pogląd, zachowanie, cecha charakteru, a nawet styl ubierania wskazują, że jesteś pozytywnym świrem! Nigdy się nie zmieniaj. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Przy takich upalach to każdy jest szalonym czapelusznikiem 😂😂😂
🧢
😜

Odpowiedz
Polskyy

Polskyy

Jack Sparrow
Najbardziej przypominasz Jacka Sparrowa, bohatera serii filmów „Piraci z Karaibów”! Choć z Twojego punktu widzenia, jesteś całkiem normalny, to inni oceniają Cię jako szaleńca. Miewasz dziwne zachowania, które wynikają z Twojej indywidualności i wysokiej inteligencji. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
2
-PaniJamnikowa-

-PaniJamnikowa-

Skipper
Najbardziej przypominasz Skippera, bohatera serii animowanej „Pingwiny z Madagaskaru”! Najbardziej szalone w Tobie jest to, że nie wiesz kiedy odpuścić. Jesteś dobrym przywódcą, ludzie chętnie Cię słuchają, przez co nie zdają sobie sprawy, jak nienormalne są Twoje pomysły. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Zgadza się! 😄 Uwielbiam go! Dzięki temu quizów przypomniało mi się dzieciństwo.

Odpowiedz
1
Szalona555Kicia

Szalona555Kicia

Skipper
Hmmmm

Odpowiedz
JulkaKulka122

JulkaKulka122

Szalony Kapelusznik jej

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej