Jakie mityczne zwierzę jest Twoim duchowym przewodnikiem?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 8

NinjaProFighterTW

NinjaProFighterTW

Smok
Smok to mityczne stworzenie, najczęściej w postaci olbrzymiego, latającego gada. W wielu księgach, legendach, mitach symbolizuje zło, życiowy błąd, zejście na złą drogę. Nadano mu wiele złych cech, ale czy są one prawdziwe, czy słusznie oddają znaczenie smoka. Możliwe, że tak, możliwe, że nie… Bardzo przypominasz smoka, dlatego to on jest Twoim duchowym przewodnikiem. Na zewnątrz jesteś widziany jako oznaka zła, niechęci, wrogości, ale co skrywasz głęboko w sobie? Jaki naprawdę jesteś? Być może miły, przyjazny, lub neutralny, jednak niezwykle wierny i oddany, albo po prostu zagubiony, nierozumiany. Są smoki, które szczerze płoną nienawiścią i czczą zło z całych sił, a są też takie, które posiadają najszlachetniejsze z cech, chwaląc dobro. Co reprezentujesz Ty, to Twoja wola, ale wiedz, że jeden z tych smoków idzie krok w krok za Tobą dając Ci siłę i czuwając nad każdym Twoim dniem i nocą.

Cóż, to już kolejny quiz, który daje mi smoka, chyba mylić się nie mogą

Odpowiedz
Xx_Freaky_Murderer_xX

Xx_Freaky_Murderer_xX

Dostałem: Warg :/

Odpowiedz
kszeslo

kszeslo

Warg to istota fantastyczna przypominająca wilka, lecz większa, bardziej drapieżna i inteligentniejsza. Czasami symbolizują siłę, przewagę nad drugą osoba, a niekiedy zwykłą wyższość. Wargi cech**ą się ogromną inteligencją, zdolnością przewodzenia nad innymi. Jesteś do nich bardzo podobny. Jesteś inteligentny, wiesz czego chcesz, znasz swoją wartość, nie boisz się głośno wyrażać swoich racji. Czasami wokół Ciebie kręci się poczucie wyższości, przewagi nad rówieśnikami i innymi, jednak nie zawsze przejmuje nad Tobą całkowitą kontrolę, dlatego to właśnie Warg jest Twoim duchowym przewodnikiem. Wiedz, że w każdym momencie wspiera Cię swoją inteligencją i precyzją, pozwalając Ci tym samym stać na szczycie

Odpowiedz
Yulson

Yulson

Jak jesteś nastawiony do innych ludzi?
hmmm… umnie to w zasadzie zależy od drugiego człowieka
Gryf
Gryf to mityczne stworzenie przedstawiane najczęściej z ciałem lwa oraz z głową i skrzydłami orła. Jest to wyjątkowo ciekawa istota, postrzegana zarówno jako symbol dobra i zła, jednak w rzeczywistości jej charakter pozostaje neutralny. Gryf symbolizuje również wierność, czy też pokój. Pomimo tego, że pozostaje nieuchwytny, całym sobą oddaje swoją lojalność. Tak jak to mityczne stworzenie, tak i Ty cech***sz się wiernością i zapewne podzielasz jeszcze więcej jego cech. Choć zwykle trzymasz się z daleka to wciąż, czuwasz nad swoimi bliskimi. Dajesz im poczucie bezpieczeństwa, dlatego to gryf jest Twoim duchowym przewodnikiem. Wiedz, że on również czuwa nad Tobą. Podziel się wynikiem w komentarzu!
ale to sie zgadza UwU

Odpowiedz
Koito

Koito

Gryf
Gryf to mityczne stworzenie przedstawiane najczęściej z ciałem lwa oraz z głową i skrzydłami orła. Jest to wyjątkowo ciekawa istota, postrzegana zarówno jako symbol dobra i zła, jednak w rzeczywistości jej charakter pozostaje neutralny. Gryf symbolizuje również wierność, czy też pokój. Pomimo tego, że pozostaje nieuchwytny, całym sobą oddaje swoją lojalność. Tak jak to mityczne stworzenie, tak i Ty cech***sz się wiernością i zapewne podzielasz jeszcze więcej jego cech. Choć zwykle trzymasz się z daleka to wciąż, czuwasz nad swoimi bliskimi. Dajesz im poczucie bezpieczeństwa, dlatego to gryf jest Twoim duchowym przewodnikiem. Wiedz, że on również czuwa nad Tobą.

Odpowiedz
Blacierra

Blacierra

Feniks

Feniks to mityczny ptak, uznawany za symbol Słońca oraz wiecznego odradzania się życia, nieśmiertelności.
Rozpoznawany także jako znak równości dobra ze złem.
Stworzenie neutralne, godne, niekiedy postrzegane jako boski posłaniec.
To właśnie Feniks jest Twoim duchowym przewodnikiem, oświeca Twoje życie dając mu świetlaną przyszłość.
Tak jak Feniks cech***sz się nie tylko tą ważną neutralnością, poczuciem sprawiedliwości, ale i zdolnością do prawdziwego odróżniania dobra od zła.
Posiadasz w sobie płomyczek, iskierkę, która czyni Cię wyjątkowym i tak jak feniks kierujesz swoje życie ku światłu.
Wiedz, że on bez przerwy oświetla Twoją drogę.

Odpowiedz

Raxa

Pegaz są super

Odpowiedz
ryska333

ryska333

Gryf

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej