Do jakiego niezwykłego miejsca trafi Twoja dusza?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź naszego nowego bota! Rozpocznij rozmowę

Komentarze sameQuizy: 30

QueenOfElements

QueenOfElements

Szczyt Rawy
Miejsce, po którym nie ma prawa stąpać żadna żywa istota, miejsce symbolizujące potęgę i stabilność, prawo stawiające wszystko w jednej linii, linii prawdy. Nie trafiają tu dusze dobre, a dusze prawe, które nie dzielą swych uczynków na dobre i złe. Każdy ich ruch, jest kierowany drogą wybraną przez ich los. Nieważne czy nogi ich skierowane były ku Tartarowi, czy wprost w ręce Gai, oni zawsze szli przed siebie. Taki właśnie jest lud Rawy, żaden z jej członków nigdy nie zawróci, choćby szedł po rozżarzonych węglach, nigdy się nie podda i to wszystko dla prawdy, którą od początku znają tylko bogowie.
Czy będziesz w stanie odkryć swoją drogę, odkryć prawdę i stać się jednym z nich, stać się Bogiem? To zależy tylko od Ciebie. Niech Twa dusza pozna szczytną sprawiedliwość i jak niegdyś Rawa powstanie z prochów własnych wrogów.

W O W

Odpowiedz

Lorenzo.

Czarne Wybrzeże
Dusza skąpana w gorzkim smaku gniewu, wyrzutu, nienawiści… Gdzie może trafić? Tam gdzie jej zanikające ciało wciąż będzie pamiętać ciosy swoich wrogów, dotyk osób, które ceniła bardziej niż swoje własne życie. A jak jest z Tobą? Czemu Twoja dusza tu trafiła? Wiesz to? Nie oszukuj się, nikt tego nie wie. Nie byłeś dobry, ale nie byłeś też zły, prawda? Raniłeś, ale potrafiłeś leczyć. Kochałeś, a sam nie dostawałeś nic w zamian. Ból, strach, to ciągle błądzące po Twojej głowie pytanie ”dlaczego”. Nie martw nie jesteś zły, źli są ci przez, których tu trafiłeś. Nienawidź ich, nie siebie. Poczuj się lepszym, a w końcu dostaniesz to czego zawsze pragnąłeś – zemsty. Niech Ci miłe i krótkie będą dni na Czarnym Wybrzeżu, krainie skąpanej w czarnym niebie, krainie dla dusz nie szukających litości, a odkupienia.

Heheh ooo super ciekawe :D świetny quiz :)

Odpowiedz
Rzeziblacha

Rzeziblacha

Szczyt Rawy
Bardzo ciekawy quiz i mocne opisy wyników

Odpowiedz

MUSICTIGER

miasto królów

Odpowiedz
Aslax

Aslax

Piękny świat

Odpowiedz
Aslax

Aslax

@Aslax I nie chodzi mi o poszczególne miejsca, tylko o całokształt

Odpowiedz
Aslax

Aslax

Dolina Zapomnianych
Fajny quiz

Odpowiedz

K...e

Las Herway😊

Odpowiedz
Nazir

Nazir

Dolina Zapomnianych

Odpowiedz
Spicedo

Spicedo

Dolina Zapomnianych

Odpowiedz
glammey

glammey

Carne wybrzeże

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej