Do jakiego niezwykłego miejsca trafi Twoja dusza?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 30

xXLittleDemonXx

xXLittleDemonXx

Szczyt Rawy
Miejsce, po którym nie ma prawa stąpać żadna żywa istota, miejsce symbolizujące potęgę i stabilność, prawo stawiające wszystko w jednej linii, linii prawdy. Nie trafiają tu dusze dobre, a dusze prawe, które nie dzielą swych uczynków na dobre i złe. Każdy ich ruch, jest kierowany drogą wybraną przez ich los. Nieważne czy nogi ich skierowane były ku Tartarowi, czy wprost w ręce Gai, oni zawsze szli przed siebie. Taki właśnie jest lud Rawy, żaden z jej członków nigdy nie zawróci, choćby szedł po rozżarzonych węglach, nigdy się nie podda i to wszystko dla prawdy, którą od początku znają tylko bogowie.
Czy będziesz w stanie odkryć swoją drogę, odkryć prawdę i stać się jednym z nich, stać się Bogiem? To zależy tylko od Ciebie. Niech Twa dusza pozna szczytną sprawiedliwość i jak niegdyś Rawa powstanie z prochów własnych wrogów.

W O W

Odpowiedz

Lorenzo.

Czarne Wybrzeże
Dusza skąpana w gorzkim smaku gniewu, wyrzutu, nienawiści… Gdzie może trafić? Tam gdzie jej zanikające ciało wciąż będzie pamiętać ciosy swoich wrogów, dotyk osób, które ceniła bardziej niż swoje własne życie. A jak jest z Tobą? Czemu Twoja dusza tu trafiła? Wiesz to? Nie oszukuj się, nikt tego nie wie. Nie byłeś dobry, ale nie byłeś też zły, prawda? Raniłeś, ale potrafiłeś leczyć. Kochałeś, a sam nie dostawałeś nic w zamian. Ból, strach, to ciągle błądzące po Twojej głowie pytanie ”dlaczego”. Nie martw nie jesteś zły, źli są ci przez, których tu trafiłeś. Nienawidź ich, nie siebie. Poczuj się lepszym, a w końcu dostaniesz to czego zawsze pragnąłeś – zemsty. Niech Ci miłe i krótkie będą dni na Czarnym Wybrzeżu, krainie skąpanej w czarnym niebie, krainie dla dusz nie szukających litości, a odkupienia.

Heheh ooo super ciekawe :D świetny quiz :)

Odpowiedz
Rzeziblacha

Rzeziblacha

Szczyt Rawy
Bardzo ciekawy quiz i mocne opisy wyników

Odpowiedz

MUSICTIGER

miasto królów

Odpowiedz
Aslax

Aslax

Piękny świat

Odpowiedz
Aslax

Aslax

@Aslax I nie chodzi mi o poszczególne miejsca, tylko o całokształt

Odpowiedz
Aslax

Aslax

Dolina Zapomnianych
Fajny quiz

Odpowiedz

K...e

Las Herway😊

Odpowiedz
Nazir

Nazir

Dolina Zapomnianych

Odpowiedz
Spicedo

Spicedo

Dolina Zapomnianych

Odpowiedz
glammey

glammey

Carne wybrzeże

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej