Jakie miejsce z Harry’ego Pottera powinieneś odwiedzić w te wakacje?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Kpopiara..Nswer
Kpopiara..Nswer
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 9

Lizawietta

Lizawietta

Wrzeszcząca Chata
Cudowny quiz

Odpowiedz

S...t

Fajny quiz

Odpowiedz
..MagicAlia..

..MagicAlia..

Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart
Z Twoich odpowiedzi wynika, że właśnie to magiczne miejsce powinieneś odwiedzić podczas wakacji! Brytyjska szkoła z internatem kształtująca przyszłych czarodziejów, mieszcząca się w zamku Hogwart, położonym gdzieś w Szkocji. Motto szkoły brzmi: „Draco dormiens nunquam titillandus”, co z łacińskiego oznacza „Nigdy nie drażnij śpiącego smoka”. Została stworzona około IX lub X wieku przez czterech najwybitniejszych czarodziejów tamtych czasów: Godryka Gryffindora, Helgę Hufflepuff, Rowenę Ravenclaw i Salazara Slytherina. Była jedną z najsłynniejszych czarodziejskich szkół w Europie, razem z Akademią Magii Beauxbatons oraz Instytutem Magii Durmstrang. Szkoły te od lat organizowały Turniej Trójmagiczny, którego ostatnia znana odsłona rozpoczęła się w 1994 roku, a skończyła rok później. Hogwart położony był w pobliżu wioski Hogsmeade, czyli jedynej wioski zamieszkanej wyłącznie przez czarodziejów, „niedaleko” od Dufftown i Achintee. Co o tym sądzisz?Podziel się wynikiem w komentarzu!
Wow, życzę SG

Odpowiedz
_-Luna-_

_-Luna-_

Wrzeszcząca Chata
Z Twoich odpowiedzi wynika, że właśnie to magiczne miejsce powinieneś odwiedzić podczas wakacji!! Budynek mieszkalny uznawany za najbardziej nawiedzone miejsce w Wielkiej Brytanii. Znajdował się niedaleko wioski Hogsmeade. Dom został wybudowany dla Remusa Lupina, aby mógł odbywać tam proces przemiany w wilkołaka, kiedy był w szkole. Mieszkańcy wioski myśleli, że mieszkają tam jakieś bardzo hałaśliwe duchy, a Albus Dumbledore podtrzymywał te pogłoski. Do chaty prowadziło ukryte wejście przy Wierzbie Bijącej, rosnącej przy błoniach szkolnych Hogwartu. Wierzba została zasadzona w tym samym czasie, kiedy Lupin przybył pierwszy raz do szkoły. Do tajemnego wejścia można było się dostać, jedynie znając odpowiedni sęk na pniu drzewa, po dotknięciu którego Wierzba na pewien czas nieruchomiała. Co o tym sądzisz?nPodziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
_-Luna-_

_-Luna-_

Odpowiedz
1
Lilka._.Potter

Lilka._.Potter

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Lilka._.Potter

Lilka._.Potter

Wrzeszcząca Chata
Z Twoich odpowiedzi wynika, że właśnie to magiczne miejsce powinieneś odwiedzić podczas wakacji!! Budynek mieszkalny uznawany za najbardziej nawiedzone miejsce w Wielkiej Brytanii. Znajdował się niedaleko wioski Hogsmeade. Dom został wybudowany dla Remusa Lupina, aby mógł odbywać tam proces przemiany w wilkołaka, kiedy był w szkole. Mieszkańcy wioski myśleli, że mieszkają tam jakieś bardzo hałaśliwe duchy, a Albus Dumbledore podtrzymywał te pogłoski. Do chaty prowadziło ukryte wejście przy Wierzbie Bijącej, rosnącej przy błoniach szkolnych Hogwartu. Wierzba została zasadzona w tym samym czasie, kiedy Lupin przybył pierwszy raz do szkoły. Do tajemnego wejścia można było się dostać, jedynie znając odpowiedni sęk na pniu drzewa, po dotknięciu którego Wierzba na pewien czas nieruchomiała. Co o tym sądzisz?nPodziel się wynikiem w komentarzu! Super quiz

Odpowiedz
metalowy.zab

metalowy.zab

Hogwart! Quiz na SG!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej