Jaki zawód mógłbyś wykonywać, gdybyś urodził się w 2050 roku?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 226

SheaShanna

SheaShanna

Wirtualny doradca
Wirtualny doradca – oto zawód przyszłości, który najbardziej do Ciebie pasuje!
Już w dzisiejszych czasach istnieje taki zawód jak doradca. Doradcy wirtualni to osoby zaradne, mądre i skuteczne. Będą posiadać ogromną wiedzę i doświadczenie na temat wirtualnego świata, jak i pracy w tej rzeczywistości. Doradców wirtualnych najczęściej radzą się youtuberzy, blogerzy czy instagramowicze. Nie zabraknie również specjalistów w innych ciekawych dziedzinach związanych z internetem, na które teraz jeszcze nikt nie wpadł! Wkrótce najmłodsze pokolenia przejmą świat i internet stanie się znaczącą codziennością dla każdego! Wirtualna rzeczywistość będzie jeszcze bardziej rozbudowana niż jest już dzisiaj! Jak wyobrażasz sobie swoje życie w tym zawodzie? Jesteś zadowolony z wyniku? Daj znać w komentarzu! Różnie wyobrażam sobie swoje życie w samym zawodzie i pozostaję zadowolony z wyniku.

Odpowiedz
veanalfaxine

veanalfaxine

pytanie o zamieszkaniu na danych planetach szalenie odrealnione – 27 lat to zdecydowanie za mało. poza tym quiz całkiem przyjemny, dla zabawy fajniutki taki

Odpowiedz
K-pop_iara

K-pop_iara

Influenser
Może…

Odpowiedz
Pies166

Pies166

Robotobotanik
Robotobotanik – oto zawód przyszłości, który najbardziej do Ciebie pasuje! Niestety w przyszłości obszary roślinne stopniowo zaczną zanikać. W dalekiej przyszłości nie spotkamy już natury, takiej jaką znamy dzisiaj. Zaczną powstawać specyficzne, sztuczne rośliny o specyficznej lokalizacji i działaniu, które na szczęście przynajmniej będą w pełni zaspokajały niezbędne potrzeby dla istnienia świata i ludzkości. Niestety szczegóły ciężko określić, jednak wiadomo, że w związku z tym powstanie nowa grupa społeczna specjalizująca się w dziedzinie robotobotaniki. Jak wyobrażasz sobie swoje życie w tym zawodzie? Jesteś zadowolony z wyniku? Daj znać w komentarzu!

Ok.

Odpowiedz

MooNoXiK

Idiotyczne pytanie nr. 11. Wszystkie z wymienionych planet (Jowisz, Saturn, Uran, Neptun) są gazowymi olbrzymami, co oznacza że nie mają one stałej powierzchni; nie da się na nich wylądować, a co dopiero zamieszkać. Zaś pluton od 24 sierpnia 2006r. jest planeta karłowatą; od tego czasu nie używa się nazwy ,,planeta" w jego kontekście. Jedyną logiczną odpowiedzią pozostaje więc Mars.

Odpowiedz
1
Kimflive

Kimflive

Wynik: Specjalista sztucznej inteligencji.
Ciekawe. Interesujące jest też wirtualny doradca i robotobotanik.

Odpowiedz
slodkaxx

slodkaxx

Influencer
Influencer – oto zawód przyszłości, który najbardziej do Ciebie pasuje! Często tym terminem określa się twórców internetowych o znacznym rozgłosie, którzy posiadają znaczne grono odbiorców. Twórcy tego rodzaju bywają wykorzystywani w ramach kampanii marketingowych, gdyż potrafią umiejętnie wpływać na zachowania internautów. Influencerzy koncentrują się często na pewnej ustalonej tematyce. Takie osoby utożsamiają się również z określeniem lidera opinii. Jak wyobrażasz sobie swoje życie w tym zawodzie? Jesteś zadowolony z wyniku? Daj znać w komentarzu!
Raczej chyba nie😅ale quiz super💜

Odpowiedz
MarkSzakall

MarkSzakall

Wirtualny doradca
Wirtualny doradca – oto zawód przyszłości, który najbardziej do Ciebie pasuje! Już w dzisiejszych czasach istnieje taki zawód jak doradca. Doradcy wirtualni to osoby zaradne, mądre i skuteczne. Będą posiadać ogromną wiedzę i doświadczenie na temat wirtualnego świata, jak i pracy w tej rzeczywistości. Doradców wirtualnych najczęściej radzą się youtuberzy, blogerzy czy instagramowicze. Nie zabraknie również specjalistów w innych ciekawych dziedzinach związanych z internetem, na które teraz jeszcze nikt nie wpadł! Wkrótce najmłodsze pokolenia przejmą świat i internet stanie się znaczącą codziennością dla każdego! Wirtualna rzeczywistość będzie jeszcze bardziej rozbudowana niż jest już dzisiaj! Jak wyobrażasz sobie swoje życie w tym zawodzie? Jesteś zadowolony z wyniku? Daj znać w komentarzu!

Całkiem niezły ten zawód

Odpowiedz
loki.na.kacu

loki.na.kacu

prankster
hm, but man, im actually him~
ale mam jedno ale
praktycznie nie ma planet gdzie moglaby przetrwac jakakolwiek ludnosc oprocz ziemi i ewentualnie marsa

Odpowiedz
_Girl.broken.heart_

_Girl.broken.heart_

Influencer

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej