Jaki status otrzymasz w klasie w nowym roku szkolnym?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 60

Basniobormoimzyciem

Basniobormoimzyciem

Głodomór!
Oto jest właśnie status, który w nowiutkim roku szkolnym zostanie Ci przyporządkowany przez uczniów Twojej klasy! Zobaczą coś, co pozwoli im stwierdzić, że jesteś osobą godną przezwiska głodomór! Już od nowego roku szkolnego uczniowe będą Cię tak nazywać – w ukryciu, albo publicznie! I nie martw się, mój drogi… Nie mogę wiedzieć wszystkiego, możliwe, że wcale tak nie jest! No więc, co sądzisz? Jest możliwe, aby w Twojej klasie panowała moda na nadawanie sobie statusów, i by Tobie przypadł akurat ten? Dlaczego? Podziel się przypuszczeniami w komentarzach!
Moja bff tak na mnie mówi xd
Super quiz

Odpowiedz
Silenyss

Silenyss

Plotkarz!

Oto jest właśnie status, który w nowiutkim roku szkolnym zostanie Ci przyporządkowany przez uczniów Twojej klasy! Zobaczą coś, co pozwoli im stwierdzić, że jesteś osobą godną przezwiska plotkarz! Już od nowego roku szkolnego uczniowe będą Cię tak nazywać – w ukryciu, albo publicznie! I nie martw się, mój drogi… Nie mogę wiedzieć wszystkiego, możliwe, że wcale tak nie jest! No więc, co sądzisz? Jest możliwe, aby w Twojej klasie panowała moda na nadawanie sobie statusów, i by Tobie przypadł akurat ten? Dlaczego? Podziel się przypuszczeniami w komentarzach!

Mozliwe wsm xD

Odpowiedz
1
blackvblood

blackvblood

Kujon
Możliwe, ale nie jestem nim, wręcz przeciwnie.
Supi quiz

Odpowiedz
-Cassidy-

-Cassidy-

Klasowy śmieszek!

Oto jest właśnie status, który w nowiutkim roku szkolnym zostanie Ci przyporządkowany przez uczniów Twojej klasy! Zobaczą coś, co pozwoli im stwierdzić, że jesteś osobą godną przezwiska klasowy klaun, klasowy śmieszek! Już od nowego roku szkolnego uczniowe będą Cię tak nazywać – w ukryciu, albo publicznie! I nie martw się, mój drogi… Nie mogę wiedzieć wszystkiego, możliwe, że wcale tak nie jest! No więc, co sądzisz? Jest możliwe, aby w Twojej klasie panowała moda na nadawanie sobie statusów, i by Tobie przypadł akurat ten? Dlaczego? Podziel się przypuszczeniami w komentarzach!

Zgadzam się w 100% XD

Odpowiedz
Lori334

Lori334

Kujon
WHAT THE HECK WHY!?AGAIN !!!! Moja mądrość to przekleństwo… Mam nadzieję że mówią tak na mnie ( bo dali mi te przezwisko) bo jestem jedną z tych mądrzejszych i tak btw świetny quiz

Odpowiedz
1
Salerkaa

Salerkaa

Popularny
Madafaka co?

Odpowiedz
1
DaisyExe

DaisyExe

Zapraszam na moją zdrapkę, Zdrap i sprawdź jaki jest Twój zwierzęcy patron! :)

Odpowiedz
2
SweetCookies256

SweetCookies256

Popularny!
Oto jest właśnie status, który w nowiutkim roku szkolnym zostanie Ci przyporządkowany przez uczniów Twojej klasy! Zobaczą coś, co pozwoli im stwierdzić, że jesteś osobą godną przezwiska popularny! Już od nowego roku szkolnego uczniowe będą Cię tak nazywać – w ukryciu, albo publicznie! I nie martw się, mój drogi… Nie mogę wiedzieć wszystkiego, możliwe, że wcale tak nie jest! No więc, co sądzisz? Jest możliwe, aby w Twojej klasie panowała moda na nadawanie sobie statusów, i by Tobie przypadł akurat ten? Dlaczego? Podziel się przypuszczeniami w komentarzach!

nie sądzę, raczzej ,,ten cichy, brzydki, nie fajny debil,, (╥﹏╥)

ale i tak fajny quiz (─‿‿─)♡

Odpowiedz
1
Ania894

Ania894

Popularny
Super quiz dodaję go do ulubionych

Odpowiedz

KRYSTIAN_BOS_PL

Brakuje kilku otpowiedz
( plotkarz) 3 z 10

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej