Zawody przyszłości! Który będziesz wykonywał?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 190

Agnes.Pug

Agnes.Pug

Inżynier systemów VR (wirtualnej rzeczywistości)
Yyyy kto to???

Odpowiedz
rangers.apprentice

rangers.apprentice

Czy tylko mnie smuci to że wszystkie zawody przyszłości są związane z komputerami i Internetem :C

Odpowiedz
2
Evie_2009

Evie_2009

Odpowiedz
Zyciezyciemjest_cytacina

Zyciezyciemjest_cytacina

Inżynier systemów VR

Odpowiedz
_Jagoda_Afton_

_Jagoda_Afton_

Menadżer wizerunku
A ja nawet nie wiem kto to

Odpowiedz
horses_is_my_life

horses_is_my_life

Menedżer wizerunku
Uwielbiasz ludzi. Dookoła Ciebie orbituje zwykle wianuszek znajomych, a Internet i media społecznościowe to Twój żywioł. Zawsze wiesz, jak dobrze wypaść, bo doskonale rozumiesz innych, potrafisz spojrzeć na świat ich oczyma. Te cechy uczynią z Ciebie doskonałego menedżera wizerunku, czyli osobę zajmującą się dbaniem o wizerunek klienta w Internecie. Wykonując ten zawód, pomagałbyś ludziom dobrze prezentować się w sieci. Pilnowałbyś, aby informacje na ich temat, które można znaleźć w Internecie, przedstawiały ich w dobrym świetle. Wrodzona spostrzegawczość sprawi, że nic nie umknie Twojej uwadze – nawet znaleziony w odmętach sieci filmik sprzed lat, na którym Twój klient, dyrektor banku, śpiewa karaoke, potwornie fałszując… Podziel się wynikiem w komentarzu! Świetnie. Co prawda moje jedyne media to same quizy ale i tak się liczy. Mam nadziej ze wam podoba się ten quiz bo mi bardzo

Odpowiedz
IgoJot

IgoJot

Uważasz, że życie to gra i żyjesz, żeby grać. Co więcej – być może w przyszłości, jako e-sportsmen, będziesz żył z grania? Granie na komputerze może być pełnoprawnym zawodem i to przynoszącym spore pieniądze. Nie chodzi jednak o klikanie dla rozrywki – e-sport to ciężka praca, wielogodzinne treningi każdego dnia i sporo wyrzeczeń. Wydaje się jednak, że możesz temu podołać. Jesteś konsekwentny i wytrwały, a dzięki odporności na stres okiełznasz nerwy podczas ważnych zawodów. Zamiłowanie do rywalizacji sprawi, że nie zabraknie Ci motywacji. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
IgoJot

IgoJot

@IgoJot nie ja lubię malować a gra to dotatek

Odpowiedz
Anime_Moon

Anime_Moon

Inżynier systemów VR (wirtualnej rzeczywistości)
Jesteś wprost stworzony, by zostać inżynierem systemów VR, czyli rozwiązań, które pozwolą użytkownikom zanurzyć się w wirtualnej rzeczywistości. Dzięki swojej niesamowitej wyobraźni nie będziesz miał trudności z wykreowaniem wirtualnych światów do gier, programów, a nawet… symulacji lotów samolotem dla przyszłych pilotów. Pomoże Ci biegłość w matematyce i informatyce, bo narzędziem pracy inżyniera systemów VR jest komputer. Gdy się z nim zaprzyjaźnisz, nic już nie stanie na drodze Twojej kreatywności. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
AlliceD

AlliceD

Kosmiczny ogrodnik- Nie dałam ani jednej odpowiedzi aby mi taki wynik wyszedł ale z drugiej strony…Nie jest źle :'D

Odpowiedz
Happyness

Happyness

•  AUTOR

@AlliceD Może nawet się nie spodziewałaś, że zaznaczasz odpowiedzi prowadzące Cię do tego wyniku 😅

Odpowiedz
Queen_Nicki

Queen_Nicki

Inżynier systemów VR (wirtualnej rzeczywistości)
Jesteś wprost stworzony, by zostać inżynierem systemów VR, czyli rozwiązań, które pozwolą użytkownikom zanurzyć się w wirtualnej rzeczywistości. Dzięki swojej niesamowitej wyobraźni nie będziesz miał trudności z wykreowaniem wirtualnych światów do gier, programów, a nawet… symulacji lotów samolotem dla przyszłych pilotów. Pomoże Ci biegłość w matematyce i informatyce, bo narzędziem pracy inżyniera systemów VR jest komputer. Gdy się z nim zaprzyjaźnisz, nic już nie stanie na drodze Twojej kreatywności.
Um, no ok. Może kiedyś spróbuję, ale puki co chciałam by zostać modelką-aktorką. Od dzieciństwa o tym marzę 😀

Odpowiedz
1
XxLuminoxX

XxLuminoxX

Inżynier systemów VR, :< nope I'm policeman uwu XD

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej