Jaki jesteś i jak kochasz? Test osobowości!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 67

YouTube_MaX

Ziemia!
Jesteś osobą bardzo racjonalną i praktyczną. Trzymasz obie nogi na ziemi. Żyjesz z planem, rutynowo, według określonego harmonogramu. Zawsze jesteś zajęty i nie lubisz marnować czasu. Posiadasz dużą ambicję i dążysz do celu. Miłość nie jest Twoim priorytetem, czasem wydaje się, że jesteś egoistyczny. Posiadasz ogromne wymagania wobec ludzi. Słuchasz głosu rozumu, a nie serca.

Odpowiedz
A.n.a

A.n.a

Wiatr!

Jesteś niczym wiatr, w nieustannym ruchu. Przestrzegasz zasad wyznaczonych przez społeczeństwo, żyjesz zgodnie z typowym, tradycyjnym stylem życia. Mimo tego, masz strefę tylko dla siebie, gdzie to Ty wyznaczasz zasady. Potrzebujesz ruchu i aktywności, czy to fizycznej, czy umysłowej. Planujesz najpierw osiągnąć w życiu stabilność, a dopiero potem zająć się sprawami miłosnymi. Mimo, że od czasu o czasu słuchasz swojego serca, nadal dominuje u Ciebie umysł. 

Wszystko się zgadza.

Odpowiedz
skarpetka.zgredka

skarpetka.zgredka

ziemia
nie nie mam wogule rutyny i mam czas

Odpowiedz

S...a

Jesteś niczym wiatr, w nieustannym ruchu. Przestrzegasz zasad wyznaczonych przez społeczeństwo, żyjesz zgodnie z typowym, tradycyjnym stylem życia. Mimo tego, masz strefę tylko dla siebie, gdzie to Ty wyznaczasz zasady. Potrzebujesz ruchu i aktywności, czy to fizycznej, czy umysłowej. Planujesz najpierw osiągnąć w życiu stabilność, a dopiero potem zająć się sprawami miłosnymi. Mimo, że od czasu o czasu słuchasz swojego serca, nadal dominuje u Ciebie umysł. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
alussia023

alussia023

Wiatr!

Odpowiedz

M...n

@alussia023 I’m too😚

Odpowiedz
Claudeeja

Claudeeja

Niebo!
Patrzysz na wszystko z góry. Dokładnie wiesz czego chcesz od życia i co musisz zrobić, aby to osiągnąć. Jesteś idealistą, który lubi pomarzyć i czasem traci kontakt z rzeczywistością. Najbardziej lubisz spędzać czas na hobby i planowaniu nowych zajęć. Miłość to jeden z Twoich priorytetów. Kiedy się zakochasz, cały świat przestaje istnieć, a Twoja uwaga skupia się tylko na ukochanej osobie. Mimo tego rozumiesz, że nie jest to zdrowe podejście i starasz się zachować balans pomiędzy życiem uczuciowym, a sferą praktyczną.

Odpowiedz

Lilouz

Ziemia. Jesteś osobą bardzo racjonalną i praktyczną. Trzymasz obie nogi na ziemi. Żyjesz z planem, rutynowo, według określonego harmonogramu. Zawsze jesteś zajęty i nie lubisz marnować czasu. Posiadasz dużą ambicję i dążysz do celu. Miłość nie jest Twoim priorytetem, czasem wydaje się, że jesteś egoistyczny. Posiadasz ogromne wymagania wobec ludzi. Słuchasz głosu rozumu, a nie serca.
Kompletnie nie zgadliście 😂 Nienawidzę rutyny i planowania. Zgadzam się tylko z tym że miłość nie jest moim głównym priorytetem, ale bez przesady🙂😀

Odpowiedz
sarissa10

sarissa10

Wiatr

Odpowiedz
1
Szamankagaja

Szamankagaja

zapraszam do moich quizów

Odpowiedz
Szamankagaja

Szamankagaja

ziemia to nie prawda! jeastem marzycielką i nie trzymam się ziemi!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej