Jaki jest Twój dominujący zmysł?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 71

jezynek.pl

jezynek.pl

Dotyk
Jesteś otwarty, towarzyski, komunikatywny. Masz potrzebę dotykania ludzi, wyrażasz swoją sympatię gestami, szybkimi dotknięciami czy przytuleniami. Wystarczy byś zamknął oczy, a pod Twoimi palcami pojawia się wspomnienie kształtów. Czyny według Ciebie wyrażają więcej, niż słowa. Zgadzasz się z wynikiem? Podziel się w komentarzu i pamiętaj, że to tylko quiz!

Odpowiedz
Kaminari_Denki

Kaminari_Denki

Słuch
Twoje postrzeganie świata opiera się przede wszystkim na wrażeniach słuchowych. Jesteś wyczulony na dźwięki. Bez problemu potrafisz przywołać w pamięci czyjś sposób mówienia. Wyczuwasz drobne zmiany w sposobie mówienia i na tej podstawie odczytujesz emocje. Muzyka jest ważną częścią Twojego świata. Zgadzasz się z wynikiem? Podziel się w komentarzu i pamiętaj, że to tylko quiz!
I to jest zgodne z prawdą nice !

Odpowiedz

Anonim10

1 Pocałuj swoją rękę 10 razy
2 Wklej to do 3 kom
3 Wpisz w przeglądarce 666 i zobacz co się stanie z twoją ręką

Odpowiedz
MargaxX

MargaxX

Słuch
Twoje postrzeganie świata opiera się przede wszystkim na wrażeniach słuchowych. Jesteś wyczulony na dźwięki. Bez problemu potrafisz przywołać w pamięci czyjś sposób mówienia. Wyczuwasz drobne zmiany w sposobie mówienia i na tej podstawie odczytujesz emocje. Muzyka jest ważną częścią Twojego świata.
No raczej powedziałabym wzrok 🙂

Odpowiedz
.Charmisia.

.Charmisia.

Jesteś wrażliwy na bodźce wizualne, najmocniej przemawiają do Ciebie bogate kolory, sugestywne oświetlenie. Dobrze zapamiętujesz twarze, zwracasz też uwagę na detale. Masz dobry gust i komfortowo czujesz się w eleganckich wnętrzach. Wiele rzeczy dostrzegasz nieświadomie, tzw. kątem oka. Pozwala Ci to uniknąć wielu zagrożeń. Zgadzasz się z wynikiem? Podziel się w komentarzu i pamiętaj, że to tylko quiz!
Nom ^^

Odpowiedz
1

C...s

Wzrok zgadza się !

Odpowiedz
1
Aiax

Aiax

Wzrok – Co prawda opis w zupełności się zgadza, ale ja zazwyczaj wykluczam ten zmysł, bo mam wadę wzroku. Miło przeczytać taki wynik quizu :)

Odpowiedz
1
Nyanix

Nyanix

Quiz jest fantastiko, ale wynik się kompletnie nie zgadza ;<

Odpowiedz
1
domisuper12

domisuper12

Słuch..może..Bardzo fajnyy quiz💖

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej