Jaki dar ofiaruje Ci anioł w nowym 2021 roku?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 70

Nazwa_uzytk0wnika

Nazwa_uzytk0wnika

7. Rok 2021 przyniesie Ci wiele możliwości. Poczujesz przypływ siły i energii. Zanurzysz się w cyklu wydarzeń. Będziesz pasjonował się czymś nowym i interesującym. Nie będziesz mógł usiedzieć spokojnie przez długi czas. Pozbędziesz się rutyny. Twoja determinacja pomoże Ci osiągnąć to, czego chcesz. Pod koniec roku będziesz mógł uświadomić sobie, jak wiele dobrego wydarzyło się w Twoim życiu.

Odpowiedz
Mr_K

Mr_K

5. DAR SUKCESU
Najwyższy czas, abyś wyszedł z przytulnego gniazdka. Zdołasz zdobyć wiele szczytów. Najważniejsze to zacząć działać. Nie przejmuj się, na początku ścieżki napotkasz opór, ale wkrótce przeszkody znikną z Twojej ścieżki. Będziesz odnosił sukcesy we wszystkich dziedzinach życia. To dobry czas na spełnienie marzeń.
Wow.. kolejna wiadomość tego typu

Odpowiedz
Anna.Malfoy

Anna.Malfoy

7 dar działania
ech…

Odpowiedz
PrincessCordelia

PrincessCordelia

Dar sukcesu

Odpowiedz
1
Velvet_Showers

Velvet_Showers

7. DAR DZIAŁANIA
Rok 2021 przyniesie Ci wiele możliwości. Poczujesz przypływ siły i energii. Zanurzysz się w cyklu wydarzeń. Będziesz pasjonował się czymś nowym i interesującym. Nie będziesz mógł usiedzieć spokojnie przez długi czas. Pozbędziesz się rutyny. Twoja determinacja pomoże Ci osiągnąć to, czego chcesz. Pod koniec roku będziesz mógł uświadomić sobie, jak wiele dobrego wydarzyło się w Twoim życiu.

Odpowiedz
mistrz__smokow

mistrz__smokow

Wybrałeb 3 fajny quiz

Odpowiedz
missmalwam._.offical

missmalwam._.offical

4. DAR LEKKOŚCI
W końcu pozbędziesz się ciężaru minionych lat i zasmakujesz życia w pełni. Miłość i przyjemne doświadczenia wkroczą w Twoje życie. Ale musisz być gotowy do działania. Nie bój się niczego, wszystko skończy się na Twoją korzyść. Przyjaciele pomogą Ci zrealizować wszystkie Twoje plany. Od początku roku będziesz wznosić się na skrzydłach miłości.

Odpowiedz
Nubik.

Nubik.

6. DAR CZYSTOŚCI

Odpowiedz
.dahetka.

.dahetka.

Dar geniuszu
Super quiz 🙃❤️
Zapraszam na mój profil @figlarnatrawa

Odpowiedz
1
Pluskwa_

Pluskwa_

4. W końcu pozbędziesz się ciężaru minionych lat i zasmakujesz życia w pełni. Miłość i przyjemne doświadczenia wkroczą w Twoje życie. Ale musisz być gotowy do działania. Nie bój się niczego, wszystko skończy się na Twoją korzyść. Przyjaciele pomogą Ci zrealizować wszystkie Twoje plany. Od początku roku będziesz wznosić się na skrzydłach miłości.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej