Jaki dar ofiaruje Ci anioł w nowym 2021 roku?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 65

ciastkadlawszyskich

ciastkadlawszyskich

Wybrałeb 3 fajny quiz

Odpowiedz
Malwina.Mk

Malwina.Mk

4. DAR LEKKOŚCI
W końcu pozbędziesz się ciężaru minionych lat i zasmakujesz życia w pełni. Miłość i przyjemne doświadczenia wkroczą w Twoje życie. Ale musisz być gotowy do działania. Nie bój się niczego, wszystko skończy się na Twoją korzyść. Przyjaciele pomogą Ci zrealizować wszystkie Twoje plany. Od początku roku będziesz wznosić się na skrzydłach miłości.

Odpowiedz
Noobiq

Noobiq

6. DAR CZYSTOŚCI

Odpowiedz
figlarnatrawa

figlarnatrawa

Dar geniuszu
Super quiz 🙃❤️
Zapraszam na mój profil @figlarnatrawa

Odpowiedz
1
Pluskwa_

Pluskwa_

4. W końcu pozbędziesz się ciężaru minionych lat i zasmakujesz życia w pełni. Miłość i przyjemne doświadczenia wkroczą w Twoje życie. Ale musisz być gotowy do działania. Nie bój się niczego, wszystko skończy się na Twoją korzyść. Przyjaciele pomogą Ci zrealizować wszystkie Twoje plany. Od początku roku będziesz wznosić się na skrzydłach miłości.

Odpowiedz
Krwawa_Gwiazda_

Krwawa_Gwiazda_

6. DAR CZYSTOŚCI
Chociaż teraz możesz czuć się przytłoczony i wyczerpany, od początku roku zaczniesz stopniowo pozbywać się kłopotów i długów. To oczyszczanie zajmie około miesiąca lub dwóch. Równolegle zaczniesz nowe i wspaniałe życie. Czekają na Ciebie magiczne wydarzenia. Zaufaj swojemu przeznaczeniu – doprowadzi Cię ono do długo oczekiwanego szczęścia i harmonii.

Odpowiedz
Kill-Of-Sabrina

Kill-Of-Sabrina

5. Dar sukcesu

Odpowiedz
DoggyBellatube

DoggyBellatube

. DAR DZIAŁANIA
Rok 2021 przyniesie Ci wiele możliwości. Poczujesz przypływ siły i energii. Zanurzysz się w cyklu wydarzeń. Będziesz pasjonował się czymś nowym i interesującym. Nie będziesz mógł usiedzieć spokojnie przez długi czas. Pozbędziesz się rutyny. Twoja determinacja pomoże Ci osiągnąć to, czego chcesz. Pod koniec roku będziesz mógł uświadomić sobie, jak wiele dobrego wydarzyło się w Twoim życiu.

Odpowiedz
1
TYMTRON

TYMTRON

DAR GENIUSZU!
FAJNY QUIZ

ZAPRASZAM DO MNIE

Odpowiedz
1
nikolcia555

nikolcia555

DAR GENIUSZU
przyda się

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej