Jakiego archanioła przypominasz?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 26

AngelikaSwift

AngelikaSwift

Archanioł Michał

Imię Michał oznacza z Izraelskiego "Podobnego Bogu". On jest Archaniołem, którego przyzywamy w naszej walce przeciw negatywnościom. Pomaga odnaleźć wewnętrzne światło. Historycznie jest obrońcą zarówno Izraela, jak i kościoła katolickiego. Jest patronem policjantów, żołnierzy i małych dzieci, a także opiekuje się pielgrzymami i obcymi ludźmi. Archanioł Michał jest ognistym wojownikiem, Księciem Niebiańskiej Armii, która walczy w imię prawa i sprawiedliwości. Daje wsparcie wszystkim, którzy znajdują się w strasznym ucisku. Michał jest też dawcą cierpliwości i szczęścia. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

O...z

Archanioł Gabriel

Tradycyjnie Gabriel jest posłańcem Słowa Bożego. Jego imię oznacza „Bóg jest moją siłą”. Zarządza tajemnicą wcielenia wszystkich dusz, które przychodzą na świat i naucza nas wszystkich, jakie posiadamy talenty i jakie zadania mamy na tym świecie do zrealizowania. Jest patronem małych dzieci, opiekuje się i karmi dziecko, szczególnie zaspokajając jego potrzebę miłości. Prowadzi nas do uwolnienia naszego wewnętrznego dziecka słowami czułości i miłości. Jego kierująca ręka jest zawsze tam, gdzie trzeba chronić to, co jest naturalne i czyste wewnątrz nas. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
__NataliaQ__

__NataliaQ__

Archanioł Michał

Imię Michał oznacza z Izraelskiego „Podobnego Bogu”. On jest Archaniołem, którego przyzywamy w naszej walce przeciw negatywnościom. Pomaga odnaleźć wewnętrzne światło. Historycznie jest obrońcą zarówno Izraela, jak i kościoła katolickiego. Jest patronem policjantów, żołnierzy i małych dzieci, a także opiekuje się pielgrzymami i obcymi ludźmi. Archanioł Michał jest ognistym wojownikiem, Księciem Niebiańskiej Armii, która walczy w imię prawa i sprawiedliwości. Daje wsparcie wszystkim, którzy znajdują się w strasznym ucisku. Michał jest też dawcą cierpliwości i szczęścia. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Koito

Koito

Archanioł Michał
Imię Michał oznacza z Izraelskiego „Podobnego Bogu”. On jest Archaniołem, którego przyzywamy w naszej walce przeciw negatywnościom. Pomaga odnaleźć wewnętrzne światło. Historycznie jest obrońcą zarówno Izraela, jak i kościoła katolickiego. Jest patronem policjantów, żołnierzy i małych dzieci, a także opiekuje się pielgrzymami i obcymi ludźmi. Archanioł Michał jest ognistym wojownikiem, Księciem Niebiańskiej Armii, która walczy w imię prawa i sprawiedliwości. Daje wsparcie wszystkim, którzy znajdują się w strasznym ucisku. Michał jest też dawcą cierpliwości i szczęścia.

Odpowiedz
podgrzybekpines

podgrzybekpines

Archanioł Gabriel
Tradycyjnie Gabriel jest posłańcem Słowa Bożego. Jego imię oznacza „Bóg jest moją siłą”. Zarządza tajemnicą wcielenia wszystkich dusz, które przychodzą na świat i naucza nas wszystkich, jakie posiadamy talenty i jakie zadania mamy na tym świecie do zrealizowania. Jest patronem małych dzieci, opiekuje się i karmi dziecko, szczególnie zaspokajając jego potrzebę miłości. Prowadzi nas do uwolnienia naszego wewnętrznego dziecka słowami czułości i miłości. Jego kierująca ręka jest zawsze tam, gdzie trzeba chronić to, co jest naturalne i czyste wewnątrz nas. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Lajla_Ch.

Lajla_Ch.

Archanioł Michał
quiz całkiem sympatyczny ale jakoś wątpie w wynik…..

Odpowiedz
Achita

Achita

Archanioł Rafael
Rafael jest odpowiedzialny za uzdrawianie ziemi i jej mieszkańców. Jest często określany, jako ten, który uzdrowił Abrahama po obrzezaniu i ten, który wręczył Mojżeszowi książkę wszystkich istniejących ziół, uzdrawiających choroby. Księga Tobiasza w Starym Testamencie opowiada, jak Rafael uzdrowił ojca Tobiasza ze ślepoty, za pomocą maści zrobionej z palonej żółci i tranu. Rafael jest określany jako Nadzorca Wieczoru Wiatrów, Stróż Drzewa Życia w Ogrodzie Edenu, Anioł Opatrzności, Pilnujący Wszelkiej Ludzkości. Jego imię znaczy: „Boży Uzdrowiciel” lub „Bóg Uzdrawia”

bardzo ciekawy quiz ;)

Odpowiedz
1
-_Coreczka-_-Szatana_-

-_Coreczka-_-Szatana_-

Mam jeden mały problem nie lubię żadnych z tych rzeczy powierzanych w tym teście

Odpowiedz
Kira91

Kira91

Różowy nigdy nie kojarzył mi się z miłością. Może czerwony tak, ale nie róż. Ten bardziej z delikatnością i urokiem.
Archanioł Michał :3

Odpowiedz

pixie_julis

Anioł Gabriel chyba większość nim jest xD

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej