Jaki będzie wynik Twojego szalonego eksperymentu?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 3

Pizaplusfrytki

Pizaplusfrytki

Eliksir nieśmiertelności

Od tygodni ślęczałeś nad książką opisującą niezwykłe mityczne substancje, takie jak ambrozja, panaceum czy możliwości kamienia filozoficznego. W końcu wybrałeś się na spacer i zebrałeś kilka przypadkowych składników. W laboratorum postanowiłeś je zmieszać – natchniony historiami herosów i udało Ci się stworzyć coś niezwykłego! Oto w Twojej fiolce znajdował się prawdziwy eliksir nieśmiertelności zatrzymujący proces starzenia.

Odpowiedz
DziuniaOfficial

DziuniaOfficial

Wirus T
W ciemnościach ślęczyłeś nad masą skomplikowanych reakcji chemicznych, mieszałeś coraz to dziwniejsze substancje z różnymi rodzajami zmutowanych pijawek, i wreszcie… udało się! Mała eksplozja w probówce i ciecz zabłysnęła niebieskim kolorem! Kilka testów i zrozumiałeś – oto utworzyłeś Wirusa T, jedną z najsilniejszych broni biologicznych, która rozpylona w środowisku zamienia ludzi w zombi

Odpowiedz
1
.Aloe.

.Aloe.

Wirus T
W ciemnościach ślęczyłeś nad masą skomplikowanych reakcji chemicznych, mieszałeś coraz to dziwniejsze substancje z różnymi rodzajami zmutowanych pijawek, i wreszcie… udało się! Mała eksplozja w probówce i ciecz zabłysnęła niebieskim kolorem! Kilka testów i zrozumiałeś – oto utworzyłeś Wirusa T, jedną z najsilniejszych broni biologicznych, która rozpylona w środowisku zamienia ludzi w zombie.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej