Jaka wiosenna sukienka jest dla Ciebie idealna?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 16

Kotelekxx

Z kokardą

Odpowiedz
SilverRose

SilverRose

Kolorowy wzór
❤❤❤ <- Sukienka NICE 😙

Ta tętniąca życiem i kolorowa sukienka ukaże piękne kolory Twojej osobowości! Jesteś głośna i zabawna i nie obchodzi Cię, co myślą inni! Myślisz samodzielnie, wyznaczasz sobie cele i docierasz do nich. Jesteś żywiołowa i pełna życia, dlatego sukienka z bogatym, kwiecistym wzorem będzie dla Ciebie idealna. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
emido

emido

Kolorowy wzór

Odpowiedz
Hopeless885

Hopeless885

Z kokardą.
Jesteś uroczą Miss, wszyscy uwielbiają Twoją słodką, niewinną i dziewczęcą naturę, którą możesz wyrażać poprzez swój styl. Nie boisz się wyróżniać. Jesteś kreatywna i uwielbiasz nowe wyzwania! Kokardka pasuje do Twojej uroczej osobowości. Powinnaś odważnie pokazywać swoją wrażliwą osobowość.
🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀

Odpowiedz
Jikazushifuarikika

Jikazushifuarikika

Krótsza z przodu
Kiedy myślisz o Wielkanocy i Wiośnie, myślisz o kwiecistych, długich i luźnych sukienkach. Jesteś inteligentna, wesoła, ale też bardzo szalona w towarzystwie znajomych. Nie masz nic przeciwko wyrażaniu swojej kreatywności. Jesteś po prostu piękną dziewczyną, która jest idealna do tej pięknej sukni, która sprawi, że będziesz wyglądać jak bogini. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Nataliax96

Nataliax96

Z kokardą
Super quiz 💎💙

Odpowiedz
1
Wybrana

Wybrana

Krótsza z przodu
Kiedy myślisz o Wielkanocy i Wiośnie, myślisz o kwiecistych, długich i luźnych sukienkach. Jesteś inteligentna, wesoła, ale też bardzo szalona w towarzystwie znajomych. Nie masz nic przeciwko wyrażaniu swojej kreatywności. Jesteś po prostu piękną dziewczyną, która jest idealna do tej pięknej sukni, która sprawi, że będziesz wyglądać jak bogini.

Odpowiedz
MCHAIP

MCHAIP

Z kokardą
Bardzo ładna💐💐💐

Odpowiedz
1

gabxx

Krótsza z przodu

Odpowiedz
Kira91

Kira91

„Jesteś uroczą Miss, wszyscy uwielbiają Twoją słodką, niewinną i dziewczęcą naturę, którą możesz wyrażać poprzez swój styl. Nie boisz się wyróżniać. Jesteś kreatywna i uwielbiasz nowe wyzwania! Kokardka pasuje do Twojej uroczej osobowości. Powinnaś odważnie pokazywać swoją wrażliwą osobowość.”
Yaaay, cały ja :3

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej