Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

Jaką moc zyskasz po spotkaniu z Ponurym Żniwiarzem?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 114

Zjeb.nr.1

Zjeb.nr.1

Skracanie życia – wiele osób by już nie żyło.

Odpowiedz
1
Archangel6Mael

Archangel6Mael

Nieśmiertelność!

Została Ci przydzielona niezwykle ogromna moc. Może być ona jednak dość uporczywa po pewnym czasie. Nieśmiertelność może znudzić i przynieść też cierpienie. Mam jednak nadzieję, że w Twoim przypadku będzie inaczej i znajdziesz sposób, aby mądrze ją wykorzystać. Poczuj ulgę, bo czas już Cię nie goni. Czy masz już jakieś plany na to nieskończenie długie życie?

Odpowiedz
1
Wolf_world

Wolf_world

Wybór sposobu śmierci!

Nie wiem jak to się stało, ale bądź ostrożny i działaj rozsądnie. Każdy ma bowiem przydzielony sposób w jaki umrze, a Ty możesz go zmienić. To ogromna władza w Twoich rękach, nie zapominaj o tym. Możesz siać zarówno dobro, jak i zniszczenie. Wiedz jednak, że nie wpłyniesz na to, kiedy ktoś umrze, a jedynie na to, jak to się stanie. Ta reguła nie dotyczy tylko jednego sposobu śmierci. Czy wiesz już o jaki chodzi? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Świetny quiz!♡

Odpowiedz
1
nvtalcia

nvtalcia

•  AUTOR

@Wolf_world Dziękuję bardzo! 💗💗💗

Odpowiedz
1
Lertrakyuen

Lertrakyuen

Skracanie życia 🤭 uu

Odpowiedz
1
DarksSideq

DarksSideq

Kontrolowanie cierpienia przed śmiercią!

Została Ci powierzona moc polegająca na możliwości kontrolowania cierpienia osoby, której zostało już niewiele dni na tym świecie. Możesz sprawić, że ta osoba odczuje ulgę i nie będzie cierpieć, ale możesz też wywołać u niej bóle nie do zniesienia, więc korzystaj z tego daru mądrze. Podziel się wynikiem w komentarzu i powiedz, czy odpowiada Ci ta moc!

Odpowiedz
2
noname212

noname212

Skracanie życia!

Odpowiedz
1
-Niuchacz-

-Niuchacz-

Nieśmiertelność!

Została Ci przydzielona niezwykle ogromna moc. Może być ona jednak dość uporczywa po pewnym czasie. Nieśmiertelność może znudzić i przynieść też cierpienie. Mam jednak nadzieję, że w Twoim przypadku będzie inaczej i znajdziesz sposób, aby mądrze ją wykorzystać. Poczuj ulgę, bo czas już Cię nie goni. Czy masz już jakieś plany na to nieskończenie długie życie? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
2
-_.Ahri._-

-_.Ahri._-

Możliwość zobaczenia sposobu śmierci!
Zostałeś obdarzony niezwykłym darem, którym jest widzenie w jaki sposób ktoś umrze. Czy dzieliłbyś się tą informacją z innymi? A może próbowałbyś jakoś temu zapobiec i ich ostrzec? Podziel się wynikiem w komentarzu!
Nawet fajnie. Chyba nikomu bym nie mówiła…

Odpowiedz
1
BoskiSans

BoskiSans

Wybranie sposobu śmierci. Patrząc na komentarze trafiło mi się najgorsze

Odpowiedz
1
nvtalcia

nvtalcia

•  AUTOR

@BoskiSans nie wiem czy takie najgorsze. Możesz zdecydować jak ktoś umrze, czy będzie to lekka śmierć czy jednak nie, czy umrze ze starości czy w jakimś wypadku, pożarze lub morderstwie. Wiele taki wybór może zmienić, jakby się nad tym zastanowić.

Odpowiedz
natiGacha

natiGacha

Widzenie dusz

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej