Jaka jest twoja orientacja?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
_Inferno_
_Inferno_
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 15

Polski_artful

Polski_artful

jestem homo ale wyszło bi

Odpowiedz

Uzi_doormanbi

Jestem bi a wyszło mi hetero:/

Odpowiedz
1

NZYT

Homo wszędzie mi tak wychodzi

Odpowiedz
lia_lishi

lia_lishi

Bi
Huh, szczerze to nie jestem pewna, bo co prawda dotąd byłam 2 razy zauroczona i za każdym razem był to chłopak, ale dziewczyna też może być dla mnie.. E.. Ładna, urocza? w sensie w taki sam sposób jak chłopak.. Nie wiem jak to wytłumaczyć xD
Więc uznajmy ze trafiło, bo jestem jakby bi..

Odpowiedz
cereal.milk

cereal.milk

’homo’

nie, bi/ace (bi romantyczna aseksualna) ;>

Odpowiedz
Vocxivod

Vocxivod

Biseksualizm

Wszędzie tak mi wychodzi

Odpowiedz
R.i.P.Na.zawsze

R.i.P.Na.zawsze

Bi
Możliwe

Odpowiedz
Kituu_Channel

Kituu_Channel

Hetero
HOMO JESTEM

Odpowiedz

g....

Biseksualizm
Zgadza się uwu

Odpowiedz
amuzi

amuzi

ZGADŁEŚ!!! Jestem BI UwU

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej