Jaka jest Twoja księżycowa osobowość?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 15

lemonlimen

Nów

Odpowiedz
Rosatopia

Rosatopia

Księżyc przed pełnią (Waxing Gibbous)

Jeśli przyszłaś/edłeś na świat w tej fazie, posiadasz naturalną umiejętność odczytywania ludzkich emocji i współodczuwania. W życiu kierujesz się emocjami i to one są dla Ciebie drogowskazem. Jesteś bardzo wrażliwą osobą, która nie potrafi przejść obojętnie wobec cierpienia innych. Niekiedy robisz to kosztem siebie, działając pod naporem silnych emocji. Wiesz, że nie zbawisz świata, ale nie wyobrażasz sobie bezczynności. Humanitaryzm to hasło, które jest Ci bardzo bliskie. Prawdziwe szczęście dla Ciebie nie jest jednoznaczne z posiadaniem dóbr materialnych, ale życiem w zgodzie ze sobą i swoim sumieniem. Gdy pomagasz, czujesz się spełniona/y.

Twoja ciemna strona to chęć pomagania innym na siłę, czyli wtedy, kiedy nie jesteś proszony o pomoc. Ważnym etapem Twojego rozwoju jest praca nad swoimi zranieniami i traumami. Dobry uzdrowiciel, to ten, który pomógł przede wszystkim sobie. Dopiero potem może pomagać innym.

Czy ten opis pasuje do Twojej osobowości? A może kompletnie się nie zgadza? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
_SOLANGELO_

_SOLANGELO_

Sierp ubywający to faza, która symbolizuje odosobnienie w celu nabrania sił i refleksji. Osoby urodzone w tej fazie często prowadzone są ku temu, by zamykać stare sprawy, leczyć rany i zaczynać na nowo. Mają bardzo silną intuicję, są niesamowicie odporne psychicznie i mają głęboką potrzebę transformacji i odpuszczenia. Dzięki doświadczeniom życiowym zyskują mądrość, rozwijają duchowość i czują głęboką więź ze Wszechświatem. Jeśli urodziłaś/eś się w tej fazie księżyca, to twoją misją jest poszerzanie horyzontów, zmiana toru myślenia i przyjęcie innej perspektywy. Zajmujesz się tylko takimi rzeczami, które naprawdę mają dla ciebie sens. Jesteś bardzo kreatywna/y, bez problemu wychodzisz poza schematy myślowe. Masz wiele pytań egzystencjalnych, często zastanawiasz się nad wzniosłymi ideami i trudno jest Ci twardo stąpać po ziemi. Codzienność nie jest czymś, w czym dobrze się odnajdujesz, Twoje myśli krążą ciągle wokół rzeczy wielkich i mało praktycznych. Dzięki swojej rozległej wiedzy i temu, że "masz nosa", przewidujesz różne wydarzenia (masz przeczucia i prorocze sny) oraz ciekawe i trafne spostrzeżenia dotyczące przyszłości. Uwielbiasz długie dyskusje i niekończące się dygresje. Twoja ciemna strona to zbytnie odloty. Staraj się równoważyć swoje intelektualne eskapady z codziennościami takimi jak odkurzanie, zmywanie naczyń, obieranie ziemniaków, wyprowadzanie psa na spacer. A potem znów możesz latać. Czy ten opis pasuje do Twojej osobowości? A może kompletnie się nie zgadza? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Nie jestem silna psychicznie i często rozdrapuje stare rany. Reszta się zgadza

Odpowiedz
Quizer2

Quizer2

Ta faza księżyca symbolizuje intensywne zmiany życiowe i obranie innego kierunku. Osoby urodzone w czasie trzeciej kwadry mogą w trakcie życia dostrzegalnie zmienić swój charakter i perspektywę. Często życie prowadzi ich w taki sposób, że porzucają to, co kiedyś brali za pewnik i budują nowe przekonania, co może wprowadzić chaos w relacjach z bliskimi.
Jeśli przyszłaś/edłeś na świat podczas trzeciej kwadry księżyca, to z natury jesteś samodzielną i dojrzałą osobą. Urodzony z Ciebie myśliciel – masz własne teorie na każdy temat i często są one niezwykle trafne. Wynika to z faktu, że posiadasz silną intuicję, umiejętność analitycznego myślenia, a także chęć, aby zgłębiać różne zagadnienia i odkrywać ich prawdziwy sens. Jesteś bardzo uzdolnionym pracownikiem, pod warunkiem jednak, że robisz coś, w co wierzysz. Dopóki nie odnajdziesz swojej zawodowej ścieżki możesz być uważany za kogoś, kto lubi lawirować i nie jest zbyt pracowity. Nie oglądasz telewizji i nie karmisz się wiadomościami o katastrofach, którymi żyją media. Potrafisz dystansować się od tego, co do Ciebie dociera. Mądrze selekcjonujesz informacje. Nie pozwalasz innym sobą manipulować i nie dajesz się zastraszać. Umiesz bronić swoich przekonań.

Twoja ciemna strona to trzymanie innych na dystans. Często masz dylematy związane z tym, na ile blisko dopuścić kogoś do swojego życia. Masz problem z intymnością i otwieraniem się na bliskie relacje. Nie tylko w miłości, ale i w przyjaźni. Czasem przyda Ci się trochę spontaniczności i szaleństwa. Każdy tego potrzebuje!

Odpowiedz
klarie

klarie

full moon

Odpowiedz
WrednaLoli

WrednaLoli

Trzecia kwadra
Nie wierzę w horoskopy i tym podobne, ale ten opis podejrzanie przypomina mnie + nadal nie będę wierzyć horoskopy dopóki nie zostaną one potwierdzone naukowo pozdrawiam

Odpowiedz
Hinariii

Hinariii

Nów
Mam wrażenie że prawie każdy może się utożsamiać z tym opisem
Więc chyba się ze mną również zgadza

Odpowiedz
Hinariii

Hinariii

@Hinariii przeczytalem jeszcze raz i tak połowicznie się ze mną zgadza
Np. perfekcjonizm
Kiedyś doświadczałem go aż nazbyt ale teraz już zdecydowanie mniej

Odpowiedz
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Nów (New Moon)

Nów księżyca reprezentuje nowy początek i rozpoczęcie podróży, dlatego osoby urodzone w tym czasie uwielbiają sięgać po to, co nieznane i cieszyć się z nowych doświadczeń. Szybko się uczą i wyciągają wnioski, dlatego rzadko popełniają te same błędy. Jeśli urodziłaś/eś się w nów Księżyca, to Twoje życie krąży wokół wzrostu, rozwoju i zmiany. Zawsze jesteś chętna/y do odkrywania czegoś nowego i do zmiany swojego życia na lepsze. Cech**e Cię kreatywność, naturalna ciekawość świata oraz bardzo rozwinięta intuicja. Doskonale łączysz samorozwój z dbaniem o otaczający Cię świat i o to, aby innym również żyło się lepiej. Czasami możesz być sfrustrowana/y, ponieważ to, co wydaje się dla Ciebie tak oczywiste, to dla innych jest czasem trudne do zrozumienia. Twoja ciemna strona to zbytni perfekcjonizm, który rodzi wątpliwości i pomniejszanie swoich możliwości. Czasem niepotrzebnie zbyt surowo siebie oceniasz. Dystansuj się do sytuacji, rób częste przerwy w pracy, poświęcaj je na spotkania z ludźmi i sport. Dbaj o siebie i doceniaj to, co robisz. Doceniaj siebie! Czy ten opis pasuje do Twojej osobowości? A może kompletnie się nie zgadza? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Troche pasuje

Odpowiedz
bezglutenowa_sindas

bezglutenowa_sindas

Super quiz!
Zapraszam do mnie

Odpowiedz

KiliKila

Księżyc przed pełnią (Waxing Gibbous)
Jeśli przyszłaś/edłeś na świat w tej fazie, posiadasz naturalną umiejętność odczytywania ludzkich emocji i współodczuwania. W życiu kierujesz się emocjami i to one są dla Ciebie drogowskazem. Jesteś bardzo wrażliwą osobą, która nie potrafi przejść obojętnie wobec cierpienia innych. Niekiedy robisz to kosztem siebie, działając pod naporem silnych emocji. Wiesz, że nie zbawisz świata, ale nie wyobrażasz sobie bezczynności. Humanitaryzm to hasło, które jest Ci bardzo bliskie. Prawdziwe szczęście dla Ciebie nie jest jednoznaczne z posiadaniem dóbr materialnych, ale życiem w zgodzie ze sobą i swoim sumieniem. Gdy pomagasz, czujesz się spełniona/y. Twoja ciemna strona to chęć pomagania innym na siłę, czyli wtedy, kiedy nie jesteś proszony o pomoc. Ważnym etapem Twojego rozwoju jest praca nad swoimi zranieniami i traumami. Dobry uzdrowiciel, to ten, który pomógł przede wszystkim sobie. Dopiero potem może pomagać innym. Czy ten opis pasuje do Twojej osobowości?

Matko tak. Czasami czuję wręcz przymus pomagania innym

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej