Kim byłeś w poprzednim wcieleniu?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Senilla
Senilla
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 8

AmberBlack_slytherin

AmberBlack_slytherin

Zwierzę
W poprzednim wcieleniu byłeś zwierzęciem! Masz zwierzęcy instynkt i zachowanie. To bardzo dobrze, ponieważ zwierzęta to niezwykle mądre stworzenia. Czasem masz ochotę zapolować, a czasem być pieścidełkiem… Zgadzasz się z wynikiem?

Odpowiedz
Optimisst

Optimisst

Mędrzec
W poprzednim wcieleniu byłeś mędrcem! Jesteś bardzo mądry. Znasz odpowiedzi na wszystkie pytania. Na pewno zostałeś zapamiętany mając wiele dobrych rzeczy na swoim koncie. Zawsze dopomożesz, niezależnie od osoby. Zgadzasz się z wynikiem? Super quiz:)

Odpowiedz
yusu000

yusu000

Mędrzec
Ło cię panie ja i dobre rzeczy?

Odpowiedz

.....

,,Czy kiedyś na coś bardzo liczysz np na 5 z dużego sprawdzianu odprawiasz rytułały?” Oj tak…ja się modlę xD (naprawdę -.-)

Odpowiedz

.....

Czego najbardziej pragniesz? ,,Jedzienia, Herbaty” xDDDD WTF??! XDDDD

Odpowiedz
tylko_koty

tylko_koty

Mędrzec
W poprzednim wcieleniu byłeś mędrcem! Jesteś bardzo mądry. Znasz odpowiedzi na wszystkie pytania. Na pewno zostałeś zapamiętany mając wiele dobrych rzeczy na swoim koncie. Zawsze dopomożesz, niezależnie od osoby. Zgadzasz się z wynikiem?
no trochę

Odpowiedz

Zyava

Wygląda na to, że to Twoje pierwsze wcielenie! Nie masz snów? Żadnych jednokierunkowych upodobań? To wskazuje na to, że jesteś własnie w swoim pierwszym wcieleniu! Wykorzystaj to dobrze, tak, abyś został należycie zapamiętany! Zgadzasz się z wynikiem?

Odpowiedz

iwoxus

mroczny władca XD

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej