Horoskopquiz: Jakim typem wiedźmy jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 16

PolaLolaRose

PolaLolaRose

Wodnik:
Wiedźma chaosu. Wiedźmy posiadające znak Wodnika kochają łamać zasady i buntować się przeciwko niesprawiedliwości. Zażarcie walczą o sprawy bliskie swojemu sercu, i aby wygrać komunikują się ze światem duchowym. Dodatkowo Wodniki są dobrze zestrojone z planetami i gwiazdami. Doskonale wiedzą, że kosmos jest gigantyczną, połączoną ze sobą siecią, do której potrafią się podłączyć i bez problemu wykorzystać jej energię w kreacji swojego życia.
🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤

Odpowiedz
wera.wercia

wera.wercia

Wiedźma domowego paleniska

Odpowiedz
A.n.a

A.n.a

Baran:
Wiedźma burzy Czarownice urodzone pod znakiem Barana są błogosławione zdolnością rzucania potężnych zaklęć Magii Świec. Potrafią również oswoić niezwykle silne moce przyrody. Bez problemu manipulują wiatrem, deszczem, grzmotami, i bez wątpienia zawsze mają pogodę po swojej stronie. Determinacja i agresywna osobowość pasują idealnie do wiedźm, które wykorzystują każdy dostępny element w swojej magii. Dodatkowo umiejętności przywódcze tego znaku są nieocenione i pomagają w zaprzęgnięciu wielu odrębnych elementów do jednej wspólnej sprawy.

Odpowiedz
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Baran:

 Wiedźma burzy Czarownice urodzone pod znakiem Barana są błogosławione zdolnością rzucania potężnych zaklęć Magii Świec. Potrafią również oswoić niezwykle silne moce przyrody. Bez problemu manipulują wiatrem, deszczem, grzmotami, i bez wątpienia zawsze mają pogodę po swojej stronie. Determinacja i agresywna osobowość pasują idealnie do wiedźm, które wykorzystują każdy dostępny element w swojej magii. Dodatkowo umiejętności przywódcze tego znaku są nieocenione i pomagają w zaprzęgnięciu wielu odrębnych elementów do jednej wspólnej sprawy. Zgadzasz się z wynikiem?

Myślę że tak

Odpowiedz
kinga21

kinga21

Ryby:
Morska wiedźma

Ryby lubią trzymać się z dala od nudnej codzienności. Wolą iść tam, gdzie poprowadzi ich intuicja. Ich moce zakorzenione są w głębinach mórz. Pomiędzy intensywnością rozbijających się fal, magią muszli i leczniczych właściwości wody, cała ich siła wydobywa się z głębin. Z pomocą wielkiej siły żywiołu wody mogą dostosować rytuały i zaklęcia do swoich konkretnych potrzeb.

Odpowiedz
1
Aya_Jiri

Aya_Jiri

Wodnik:
Wiedźma chaosu Wiedźmy posiadające znak Wodnika kochają łamać zasady i buntować się przeciwko niesprawiedliwości. Zażarcie walczą o sprawy bliskie swojemu sercu, i aby wygrać komunikują się ze światem duchowym. Dodatkowo Wodniki są dobrze zestrojone z planetami i gwiazdami. Doskonale wiedzą, że kosmos jest gigantyczną, połączoną ze sobą siecią, do której potrafią się podłączyć i bez problemu wykorzystać jej energię w kreacji swojego życia. Zgadzasz się z wynikiem? Daj znać w komentarzu!
Bardzo fajny quiz

Odpowiedz
little-angel

little-angel

Koziorożec:

Wiedźma kontroli Czarownice urodzone pod znakiem Koziorożca to te, które łatwo zapewniają swoją magiczną dominację zarówno w naturze, jak i na terytorium miejskim. Uwielbiają wykorzystywać moc otoczenia, aby magią móc kierować swoją karierą i życiem codziennym. Swoją wielką siłą mogą także uzdrawiać zranionych i chorych. W swojej pracy bardzo często posiłkują się kryształami, klejnotami, czy talizmanami.

Odpowiedz
3
Fankamiusicali34

Fankamiusicali34

Strzelec:

Wiedźma podróży Wiedźmy spod znaku Strzelca chętnie używają magicznych narzędzi i doskonale rozumieją, że są przewodnikami energii i mocy. Uwielbiają nietypowe zajęcia, o ile nie są powiązane żadną praktyką, która może zawładnąć ich życiem. Z natury kochają podróże, przede wszystkim te do odległych krain, tam gdzie mogą przekraczać kolejne granice, zarówno te fizyczne, jak i te w umyśle. Zgadzasz się z wynikiem? Daj znać w komentarzu!
Zdecydowanie zgadzam się 😀
Genialny quiz ❤️❤️❤️❤️❤️

Odpowiedz
NightWing93

NightWing93

Wiedźma samotności i indywidualności

Lwie czarownice tworzą świat na swój własny sposób. Oddają się każdej pasji na jaką tylko mają ochotę. Uwielbiają spędzać czas w samotności i dokształcać się w zakresie magii w każdej wolnej chwili. Lwy posiadają naturalną zdolność przyciągania uwagi innych, dzięki temu w łatwy sposób mogą zahipnotyzować oraz oczarować ludzi i zwierzęta. Wiedźmy urodzone pod znakiem Lwa mają również otwarty portal komunikacyjny z wyższymi bóstwami – gdy potrzebują pomocy oraz wskazówek, bez problemu mogą się z nimi skontaktować.

Zgadza się.

Odpowiedz
Skyleap.

Skyleap.

Wiedźma kontroli

Czarownice urodzone pod znakiem Koziorożca to te, które łatwo zapewniają swoją magiczną dominację zarówno w naturze, jak i na terytorium miejskim. Uwielbiają wykorzystywać moc otoczenia, aby magią móc kierować swoją karierą i życiem codziennym. Swoją wielką siłą mogą także uzdrawiać zranionych i chorych. W swojej pracy bardzo często posiłkują się kryształami, klejnotami, czy talizmanami.

Zgadzasz się z wynikiem? Daj znać w komentarzu!

Brzmi fajnie :3
Super quiz!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej