Fragment jakiej piosenki powinien być Twoim życiowym mottem?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 149

halozyje

halozyje

Bright

Słowami, które powinny być Twoim mottem są: „Fight through the dark and find the spark”. Znajdują się one w piosence Bright w jednym z serialów Netflixa. Zwalczaj własne lęki i pokonuj przeciwności. Nigdy prze nigdy nie możesz zwątpić w siebie! Spodobał Ci się quiz? Podziel się wynikiem w komentarzu

ok

Odpowiedz
Aginth

Aginth

„Fight through the dark and find the spark”.💕
Słowami, które powinny być Twoim mottem są: „Fight through the dark and find the spark”. Znajdują się one w piosence Bright w jednym z serialów Netflixa. Zwalczaj własne lęki i pokonuj przeciwności. Nigdy prze nigdy nie możesz zwątpić w siebie!

Odpowiedz
Shaylie

Shaylie

Alone— ja słuchająca właśnie tego fragmentu xD

Odpowiedz
Shaylie

Shaylie

PS. Kocham Walkera
👁👅👁

Odpowiedz
Malwinax

Malwinax

Alone

Odpowiedz
_nwm_czmu_tu_jstm_

_nwm_czmu_tu_jstm_

Never Give Up
Słowami, które powinny być Twoim mottem są: „Never Give Up”. Pochodzą one z piosenki wykonawczyni o pseudonimie Sia o tym samym tytule. Czasami masz ochotę zrezygnować, ale pamiętaj, że masz wielki potencjał. Nigdy się nie poddawaj! Spodobał Ci się quiz? Podziel się wynikiem w komentarzu.

Odpowiedz
Sussy_Baka5511

Sussy_Baka5511

Powiedz Mi To Prosto W Twarz. qwq

Odpowiedz
Sumbeam.

Sumbeam.

Alone
Słowami, które powinny być Twoim mottem są: „I know I’m not alone”. Znajdują się one w piosence Alana Walkera – Alone. Zawsze, kiedy nadchodzą chwile zwątpienia pamiętaj, że nie jesteś sam. Twoja rodzina, przyjaciele bardzo Cię wspierają i się o Ciebie troszczą. Spodobał Ci się quiz? Podziel się wynikiem w komentarzu.

Odpowiedz
66suicidegirl

66suicidegirl

I m not alone Alan Walker

Odpowiedz
Mugolka_Czarodziejka

Mugolka_Czarodziejka

Powiedz Mi To Prosto W Twarz
Słowami, które powinny być Twoim mottem są: „Znów mówisz, że muszę być jak Ty. Jestem dziś jak skała nie rusza mnie nic”. To fragment piosenki Zuzy Jabłońskiej Powiedz Mi To W Twarz. Często zdarza Ci się starać się upodobnić do innych osób w Twoim otoczeniu, ale to właśnie Ty jesteś wyjątkowy! Spodobał Ci się quiz? Podziel się wynikiem w komentarzu.

Odpowiedz
Jisoo_unie

Jisoo_unie

Never Give Up
Słowami, które powinny być Twoim mottem są: „Never Give Up”. Pochodzą one z piosenki wykonawczyni o pseudonimie Sia o tym samym tytule. Czasami masz ochotę zrezygnować, ale pamiętaj, że masz wielki potencjał. Nigdy się nie poddawaj!

tu chodzi o Yenjuna ,którego zaczelam rysowac albo nauke spiewania -w-

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej