Co mówi o Tobie Twoja godzina urodzenia?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 161

lucythepancakecat

Mniej więcej 23 ale ten test oszukuje bo jestem przeciwieństwem (╥﹏╥)

Odpowiedz

elizapietrzak

Urodziłam się o 00:05 xd

Odpowiedz

elizapietrzak

00:00-04:00!

Ludzie urodzeni o tej porze mają spokojną i wyciszoną naturę. Bywają roztargnionymi marzycielami o bogatej wyobraźni, chętnie bujającymi w obłokach. Mają wyjątkowo romantyczną i liryczną duszę, dlatego niektórzy nie rozumieją ich sposobu myślenia oraz zachowania. Mają szlachetną duszę i potrzebującym ofiarowują całe serce i energię do czynienia dobra. Są idealistami, wiernymi swoim ideałom, wyjątkowo doceniają wartości takie jak przyjaźń, miłość, szczerość, lojalność oraz honor. Łatwo przychodzi im przekazywanie wiedzy, w czym są bardzo dobrzy. Podziel się wynikiem i swoją opinią w komentarzu!

Racja

Odpowiedz
lavri007

lavri007

8.00-12.00 a urodziłam się 8.45 xd

Odpowiedz
Baytea

Baytea

00:00-04:00

Odpowiedz
Ashavia

Ashavia

20:00-24:00
Nie pasuje

Odpowiedz

silvereq2004

Popołudniowi ludzie są energiczni, sprytni i bardzo kreatywni. Żywiołowy duch, ciekawskie usposobienie, a także mnóstwo energii – takimi cechami odznaczają się urodzeni pomiędzy tymi godzinami. Odnajdują się wśród ludzi, jako mówcy czy nauczyciele oraz w profesjach wymagających umiejętności interpersonalnych i kreatywności. W kontaktach międzyludzkich skłonni są do tworzenia konfliktów, ponieważ uważają, że życie bez kłótni jest po prostu nudne. Podziel się wynikiem i swoją opinią w komentarzu!

A myślałem, że fajnie mają Ci, co urodzili się w nocy!

Odpowiedz

Omewa

Popołudniowi ludzie są energiczni, sprytni i bardzo kreatywni. Żywiołowy duch, ciekawskie usposobienie, a także mnóstwo energii – takimi cechami odznaczają się urodzeni pomiędzy tymi godzinami. Odnajdują się wśród ludzi, jako mówcy czy nauczyciele oraz w profesjach wymagających umiejętności interpersonalnych i kreatywności. W kontaktach międzyludzkich skłonni są do tworzenia konfliktów, ponieważ uważają, że życie bez kłótni jest po prostu nudne. Podziel się wynikiem i swoją opinią w komentarzu! No to fajnie ale taka nie jestem ;-;

Odpowiedz
Bobo1820

Bobo1820

Malo pasuje🐈

Odpowiedz
Bobo1820

Bobo1820

20:00-24:00

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej