Dzień Kota: Jaką kocią osobowością jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 191

S.K.Wiola

S.K.Wiola

Super. Pan i władca

Odpowiedz
UFO_

UFO_

Uroczy pupilek no nie za bardzo nie lubię pomagać i wole buc sama niż z innymi

Odpowiedz
Wadi

Wadi

Tak. Niezalały samotnik

Odpowiedz
Ariana_Bieber

Ariana_Bieber

Niezależny samotnik

Jesteś osobą bardzo silną, odważną, stanowczą i wybredną. W życiu najbardziej cenisz sobie wolność, więc nikomu nie pozwalasz decydować o sobie. Nie boisz się wyzwań i chętnie zdobywasz nowe doświadczenia. Nie masz zbyt wielu przyjaciół, bo ludzie szybko Cię nudzą i nikomu nie potrafisz w pełni zaufać. Gdybyś był kotem, byłbyś samotnikiem, który od czasu do czasu lubi podróżować, a całe dnie spędza na parapecie, oglądając świat za oknem. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Tak, chyba

Odpowiedz
XxBiczxX

XxBiczxX

Niezależny samotnik

Jesteś osobą bardzo silną, odważną, stanowczą i wybredną. W życiu najbardziej cenisz sobie wolność, więc nikomu nie pozwalasz decydować o sobie. Nie boisz się wyzwań i chętnie zdobywasz nowe doświadczenia. Nie masz zbyt wielu przyjaciół, bo ludzie szybko Cię nudzą i nikomu nie potrafisz w pełni zaufać. Gdybyś był kotem, byłbyś samotnikiem, który od czasu do czasu lubi podróżować, a całe dnie spędza na parapecie, oglądając świat za oknem. Podziel się wynikiem w komentarzu

Odpowiedz

julsik23

Uroczy pupilek

Odpowiedz
1

B...k

Niezależny samotnik
Świetny quiz
Jestem pod wrażeniem, jaki sukces odniosłaś
Pozdrawiam cieplutko

Odpowiedz

Pixelexexx

Pan i Władca
Niezły quiz, sama prawda

Odpowiedz
LaLaLa_Kotki_2

LaLaLa_Kotki_2

Uroczy pupilek
Fajny quiz!

Odpowiedz
Efirka

Efirka

Jesteś osobą bardzo towarzyską, sympatyczną, wrażliwą i uwielbiasz pomagać. Zawsze masz dobry humor i lubisz zarażać nim innych. Łatwo można Cię zranić, choć bardzo szybko wybaczasz i zapominasz o sprawie. Podoba Ci się wszystko co jest słodkie, niewinne i zabawne – bo sam taki jesteś. Gdybyś był kotem, byłbyś milusińskim pupilem, który łasi się do wszystkich, uwielbia smakołyki i kocha każdego!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej