Dowiedz się do gildii jakiego żywiołu należysz!


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 24

Hehaoshe10350

Hehaoshe10350

Lód

Odpowiedz

Artur_Nowak3

Ogień

Odpowiedz
Astro5

Astro5

Powietrze

Odpowiedz
Huncwotka_White

Huncwotka_White

Woda
Według starożytnych pism Varantu, pierwszymi Magami Wody byli ludzie naznaczeni przez samego Adanosa. Po rozpoczęciu pierwszej wojny z orkami, Pan Równowagi zalał cały świat. Przeżyło jedynie kilku ludzi i to właśnie nimi byli pierwsi Magowie Wody.
Magowie Wody chcieli zniszczyć magiczną barierę, w której stworzeniu sami pomagali. Zamieszkali więc w Nowym Obozie i tam studiowali pisma oraz pracowali nad planem uwolnienia się z magicznego więzienia.

Odpowiedz

X...d

Powietrze
Jedna z najbardziej popularnych gildii, która zajmuje się manipulacją pogodą i uzdrawianiem. Ulubione zajęcia jej członków to latanie w przestworzach i rozmowa ze zwierzętami.

Odpowiedz

FansSlayers

Elektryczność

Odpowiedz
izolek_k

izolek_k

Lód
Ta gildia to grupa artystyczna. Dzięki swojej mocy poszerza kreatywność i rzeźbi w śniegu niesamowite przedmioty. To właśnie ta gildia pielęgnuje zimowe krajobrazy. W boju nie ma sobie równych z powodu szybkości i precyzji. Tutaj nigdy nie jest się chorym, a wolny czas spędza się na zabawach! Ulubione zajęcia jej członków to zabawy na lodzie i kąpiele w przerębli.

Odpowiedz
Starlinx

Starlinx

woda

Odpowiedz
tinnpnz

tinnpnz

Ogień
Magowie Ognia – kapłani Boga Innosa. Gildia osób obdarzonych magicznymi mocami, odgrywająca w społeczeństwie ogromną rolę. Magowie to ludzie wykształceni, z pewnością jedni z najmądrzejszych na całym kontynencie i wyspach, o czym świadczy ich znajomość ksiąg, krasomówstwo czy obycie w fachu alchemicznym lub tworzenia magicznych run. Dla wielu osób są życiowymi przewodnikami, nauczycielami lub przyjaciółmi. Niektórzy magowie poświęcają swoje życie, aby wspomóc magią lub chociaż dobrą radą ludzi świeckich oraz paladynów. Również na polu bitwy okazują się przydatni. Doświadczony mag, swymi mocami potrafi uśmiercić kilku wrogów, zanim ci się do niego zbliżą. Mogą też leczyć rannych, nawet tych znajdujących się na granicy śmierci. Właśnie z powodu tak znaczącej roli, to najpierw im został zadany cios w postaci zniszczenia magii runicznej.
Jej lubię moc ognia ❤❤👌😀❤👌😀❤👌😀❤👌😀❤❤❤

Odpowiedz
DziewczynaZYouTuba

DziewczynaZYouTuba

Czemu ziemia???? Ogień rządzi

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej