Jakiego żywiołu moc miałbyś jako jednorożec?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 114

Nienawidzimy_kebaba_xd

Twój żywioł to ziemia! Jednorożce ziemskie żyją w lasach. Często są opisywane jako nieśmiałe. Kochają każde stworzenie, ale wydają się raczej rozczarowane ludzkością, ponieważ ludzie palą i ścinają las. Ziemskie jednorożce potrafią ożywić las ze zniszczonego stanu za pomocą swojego rogu na głowie. Jeśli róg tego jednorożca zostanie odcięty, stracą moc.

Autorze zgadłeś! Jestem rozczarowanaa na ludziach tak jak te jednorożce

Odpowiedz
Ariana123456

Ariana123456

Ogień!
Wolę wodę ale i tak quiz świetny!!!!!!!!! W wolnej chwili możesz wpaść do mnie :)

Odpowiedz
Natkawarjatka

Natkawarjatka

Woda

Twój żywioł to woda! Jednorożce wodne to eleganckie stworzenia, które podróżują po wodzie. Są spokojnymi jednorożcami i chętnie pomogą każdemu w potrzebie. Mają mały dar magii i mogą używać wody do leczenia ran i blizn. Żadne stworzenie nie zadziera z tymi jednorożcami, ponieważ jeśli zostaną zabite, to woda w okolicy stanie się mętna i nie będzie można z niej pić.

Fajnie

Odpowiedz
Slodka_Eevee

Slodka_Eevee

woda
jej

Odpowiedz
Crosslol

Crosslol

Twój żywioł to ziemia! Jednorożce ziemskie żyją w lasach. Często są opisywane jako nieśmiałe. Kochają każde stworzenie, ale wydają się raczej rozczarowane ludzkością, ponieważ ludzie palą i ścinają lasy. Ziemskie jednorożce potrafią ożywić las ze zniszczonego stanu za pomocą swojego rogu na głowie. Jeśli róg tego jednorożca zostanie odcięty, stracą moc.

Odpowiedz
izab333la

izab333la

Powietrze

Odpowiedz
Korka_qwp

Korka_qwp

Mam ogień, serio ja unikam go jak tylko mogę a tu coś takiego?!

Odpowiedz

Oliwka4576

Twój żywioł to ogień! Zaciekłe i porywcze jednorożce, mają w sobie więcej gniewu niż każda inna bestia w pobliżu. Łatwo się złoszczą i często sieją spustoszenie. Mają moc spalania całych lasów w ciągu kilku minut i mogą spowodować wybuchy wulkanów z wściekłości. Z łatwością atakują wszystko na swojej drodze i należy ich unikać.
Emmm, wiem że jestem czasami ostra ale żeby tak bardzo?🙃

Odpowiedz
ciastkadlawszyskich

ciastkadlawszyskich

Woda
Twój żywioł to woda! Jednorożce wodne to eleganckie stworzenia, które podróżują po wodzie. Są spokojnymi jednorożcami i chętnie pomogą każdemu w potrzebie. Mają mały dar magii i mogą używać wody do leczenia ran i blizn. Żadne stworzenie nie zadziera z tymi jednorożcami, ponieważ jeśli zostaną zabite, to woda w okolicy stanie się mętna i nie będzie można z niej pić. fajny quiz

Odpowiedz
xxkora_xx

xxkora_xx

Ogień

Twój żywioł to ogień! Zaciekłe i porywcze jednorożce, mają w sobie więcej gniewu niż każda inna bestia w pobliżu. Łatwo się złoszczą i często sieją spustoszenie. Mają moc spalania całych lasów w ciągu kilku minut i mogą spowodować wybuchy wulkanów z wściekłości. Z łatwością atakują wszystko na swojej drodze i należy ich unikać. Fajny quiz!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej