Jakiego żywiołu moc miałbyś jako jednorożec?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 124

WybuchFilip1

WybuchFilip1

Woda

Odpowiedz
_Felix.Lovegood_

_Felix.Lovegood_

Ogień
Jeeej

Odpowiedz
1
unicorngirl9

unicorngirl9

Ogień
Twój żywioł to ogień! Zaciekłe i porywcze jednorożce, mają w sobie więcej gniewu niż każda inna bestia w pobliżu. Łatwo się złoszczą i często sieją spustoszenie. Mają moc spalania całych lasów w ciągu kilku minut i mogą spowodować wybuchy wulkanów z wściekłości. Z łatwością atakują wszystko na swojej drodze i należy ich unikać.

Odpowiedz
XmisiaX2021

XmisiaX2021

Powietrze
Twój żywioł to powietrze! Te wesołe i lojalne jednorożce często znajdują się na niebie lub pomagają ludziom. Są bardzo lojalne wobec każdego, z kim się łączą i bardzo trudno jest się ich pozbyć. Te jednorożce są również towarzyskie i beztroskie, ale nie zawahają się zaatakować, jeśli zostaną skrzywdzone lub poczują, że są w zagrożeniu. Mają moc latania i potrafią kontrolować wiatr.

Odpowiedz
zizi4

zizi4

Woda

Odpowiedz
gryf

gryf

Woda
Twój żywioł to woda! Jednorożce wodne to eleganckie stworzenia, które podróżują po wodzie. Są spokojnymi jednorożcami i chętnie pomogą każdemu w potrzebie. Mają mały dar magii i mogą używać wody do leczenia ran i blizn. Żadne stworzenie nie zadziera z tymi jednorożcami, ponieważ jeśli zostaną zabite, to woda w okolicy stanie się mętna i nie będzie można z niej pić.

Odpowiedz
Karmelkaa123

Karmelkaa123

Ziemia

Odpowiedz
Tygrysek..

Tygrysek..

Ogień wolałam wodę🤔

Odpowiedz
1
xXBabyLukaXx

xXBabyLukaXx

Twój żywioł to ogień! Zaciekłe i porywcze jednorożce, mają w sobie więcej gniewu niż każda inna bestia w pobliżu. Łatwo się złoszczą i często sieją spustoszenie. Mają moc spalania całych lasów w ciągu kilku minut i mogą spowodować wybuchy wulkanów z wściekłości. Z łatwością atakują wszystko na swojej drodze i należy ich unikać. Czasami się wkurze ale bardziej to jestem szalony

Odpowiedz
.najlepsza.to.ja.

.najlepsza.to.ja.

jej jestem powietrzem powiem ze nawet fajne 🤔

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej