Do którego królestwa z „Gry o Tron” należysz?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 29

Graba1

Graba1

Królestwo Północy

Odpowiedz
Kovi

Kovi

Północ
Ale super!!

Odpowiedz
simftaple

simftaple

Królestwo Skały
Należałbyś do Królestwa Skały! Zachód to ziemie graniczące z Dorzeczem od wschodu i z Reach od południa. Jest to niewielki obszar, ale na jego terenie znajdują się jedne z największych kopalń srebra i złota na kontynencie. Władze na tym obszarze sprawuje Ród Lannisterów w Casterly Rock.

Odpowiedz
NICKIb

NICKIb

Królestwo Północy.

Odpowiedz
Robertxd

Robertxd

do krolestwa doliny ’
brzmi nieźle

Odpowiedz
pepe95

pepe95

Należałbyś do Królestwa Doliny! Dolina Arrynów leży na wschód od Dorzecza, otoczona prawie całkowicie przez Góry Księżycowe. Krajobraz tego miejsca cech*** się rozległymi pasmami górskimi. Ludzie zamieszkują ten teren jedynie w dolinach między górami i wzdłuż wybrzeża. Doliną od wieków włada Ród Arrynów.

Odpowiedz
eunoia

eunoia

The North Remembers

Odpowiedz
Shinmei

Shinmei

Królestwo Północy
Należałbyś do Królestwa Północy. To jeden istotnych obszarów Westeros, a niegdyś, przed Podbojem, suwerenne królestwo. Region obejmuje cały obszar na południe od Muru i na północ od Przesmyku. Północą od tysięcy lat włada ród Starków z ich siedziby Winterfell. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
okularnik11

okularnik11

Królestwo Doliny
Należałbyś do Królestwa Doliny! Dolina Arrynów leży na wschód od Dorzecza, otoczona prawie całkowicie przez Góry Księżycowe. Krajobraz tego miejsca cech*** się rozległymi pasmami górskimi. Ludzie zamieszkują ten teren jedynie w dolinach między górami i wzdłuż wybrzeża. Doliną od wieków włada Ród Arrynów. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Catka

Catka

Dorne😏

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej