Którą mniej popularną rasą psa mógłbyś być?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 161

Lena_And_Welsh

Lena_And_Welsh

Mastif tybetański
Jesteś przyjaznym i pięknym gigantem, który ma wielkie serce. Możesz niektórych przerażać swoim wyglądem, ale tak naprawdę jesteś w środku mięciutki. Jesteś lojalny, opiekuńczy i nieustraszony. Możesz być trochę uparty, ale zrobiłbyś wszystko dla tych, których kochasz! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Super quiz pozdrawiam cieplutko

Odpowiedz
Blilie_Elish

Blilie_Elish

Mastif tybetański

Jesteś przyjaznym i pięknym gigantem, który ma wielkie serce. Możesz niektórych przerażać swoim wyglądem, ale tak naprawdę jesteś w środku mięciutki. Jesteś lojalny, opiekuńczy i nieustraszony. Możesz być trochę uparty, ale zrobiłbyś wszystko dla tych, których kochasz! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Ojej jaka słodka i mieka powinnam taką być zgadzam sie

Odpowiedz
sa25

sa25

Mastif tybetański
Jesteś przyjaznym i pięknym gigantem, który ma wielkie serce. Możesz niektórych przerażać swoim wyglądem, ale tak naprawdę jesteś w środku mięciutki. Jesteś lojalny, opiekuńczy i nieustraszony. Możesz być trochę uparty, ale zrobiłbyś wszystko dla tych, których kochasz!

Odpowiedz
xRaxenka

xRaxenka

Szwedzki Vallhund

Jesteś bardzo, ale to bardzo uroczy! Masz energiczną osobowość i otwarty umysł. I bądźmy szczerzy: możesz sprawiać wrażenie kogoś nieco oderwanego od rzeczywistości, ale za to Cię też kochają! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Pysia_Miki_Luna_Hera

Pysia_Miki_Luna_Hera

Mastiff tybetański <3 super quiz♡

Odpowiedz
hela1234

hela1234

koty czy psy ? RATUNKU NIE WIEM

Odpowiedz
2
Jakis_6

Jakis_6

Otterhound

Masz dużą osobowość i jeszcze większe serce. Jesteś zabawny i potrafisz być trochę psotny! Dodatkowo jesteś empatyczny i troskliwy. Masz tendencję do bycia bardzo emocjonalnym, ale to jest w Tobie wspaniałe. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Nie znam tej rasy

Odpowiedz
1
Kittycorn

Kittycorn

Mastif tybetański!
Zgadza się tylko że jestem przyjazna i mam wielkie serce.
Lubię te psiaki

Odpowiedz
Malinka210109

Malinka210109

Psy to nie „szczury” czy „paskudy”
Jezu ludzie co te zwierzeta wam zrobily ze je tak nazywacie

Odpowiedz
DogsCats

DogsCats

Otterhound
Masz dużą osobowość i jeszcze większe serce. Jesteś zabawny i potrafisz być trochę psotny! Dodatkowo jesteś empatyczny i troskliwy. Masz tendencję do bycia bardzo emocjonalnym, ale to jest w Tobie wspaniałe. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej