Do jakiej postaci z filmu „Nasze magiczne Encanto” jesteś podobny?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 73

mal11

mal11

Pepa nie bo ja chcę Camilio

Odpowiedz
Fanka_Sanah_Najlepsza

Fanka_Sanah_Najlepsza

Mirabel
Mirabel to pewna siebie protagonistka filmu „Nasze Magiczne Encanto". Jest córką Agustína i Juliety Madrigal oraz młodszą siostrą Isabelli i Luisy. Jako jedyna z dzieci Madrigalów Mirabel nie otrzymała daru. Jednak kiedy Casita jest w niebezpieczeństwie, Mirabel może być ostatnią nadzieją dla rodziny Madrigal. Mirabel jest optymistyczną młodą dziewczynką, która pomimo braku magicznego daru ma swoje wyjątkowe podejście do rozwiązywania problemów. W mieście znana jest ze swojej niedoskonałości, dziwacznych pomysłów i tego, że jako jedyna nie otrzymała magicznego daru. Jest jednak bardzo empatyczna osobą, która wykorzysta każdą okazję, by komuś pomóc i się wykazać. Mimo swojej szczęśliwej i kochającej natury Mirabel czuje się jak czarna owca w swojej rodzinie. Uważa, że rozczarowała wszystkich, nie otrzymując daru. Mimo to Mirabel naprawdę kocha swoją rodzinę i na każdym kroku próbuje sobie udowodnić, że jest tak samo wyjątkowa, jak oni!

Odpowiedz
Kawaii_Mangle

Kawaii_Mangle

Pepa Madrigal
Pepa jest jednym z trzech dzieci Abueli. Ma brata Bruno oraz siostrą Juliete. Pepa wyszła za mąż za Félixa i ma jedną córkę: Dolores oraz dwóch synów: Camilo i Antonio. Pepa jest opisywana jako „nadmiernie emocjonalna". Według jej siostrzenicy Mirabel, kiedy Pepa jest nieszczęśliwa, temperatura „staje się dziwna". Pepa może kontrolować pogodę poprzez jej stan uczuciowy; szczęście powoduje ciepło i słońce, podczas gdy frustracja powoduje burze i silny deszcz. Jest bardzo nerwowa, zwłaszcza gdy coś nie idzie po jej myśli. To do tej postaci jesteś podobny! Podziel się wynikiem w komentarzu!
Moja ulubiona postać

Odpowiedz
1
O_ya_su_mi

O_ya_su_mi

Pepa

Odpowiedz
Psiekonto

Psiekonto

Julieta Madrigal
Super quiz

Odpowiedz
Gingula

Gingula

felix
ale ja jestem dziewczyną…
XD

Odpowiedz
1
WaskieOczko

WaskieOczko

Mirabel

Odpowiedz

samoquizka

Camilo
"Camilo Madrigal jest zawadiackim i sarkastycznym dzieckiem Pepy i Félix Madrigal, młodszym bratem Dolores i starszym bratem Antonio. Magicznym darem Camilo jest zmiennokształtność. Może przybrać wygląd każdego, kogo tylko zapragnie. Camilo jest drugim najstarszym kuzynem Mirabel i jest w tym samym wieku co ona, starszy zaledwie o kilka miesięcy. Camilo jest opisany jako ktoś, kto „nie wie jeszcze, kim dokładnie jest”, czasami używa swojego daru, aby wyśmiewać swoich krewnych. Camilo to nastolatek, który wciąż rośnie w życiu i próbuje różnych osobowości. Camilo, opisany jako „teatralne dziecko” i naturalny artysta, jest kochającym zabawę, wyluzowanym i energicznym nastolatkiem. Chociaż złośliwe i trochę niegrzeczne, wygłupy Camilo są nieszkodliwe i po prostu figlarne w naturze. Jego wybryki zostały niejednokrotnie przyłapane przez ojca, jednak nastolatek nie bierze tego na poważnie. Camilo uwielbia jedzenie przygotowane przez ciocię Julietę i czasem wykorzystuje swój dar, by udając swoją siostrę przemycić więcej jedzenia dla siebie. W przeciwieństwie do jego cichej starszej siostry i jego nieśmiałego młodszego brata, Camilo jest typowym ekstrawertykiem. Jeśli chodzi o charakter, to jest on najbardziej podobny do swoich rodziców. Ma dobre relacje z wieloma mieszkańcami Encanto."

super quiz!

Odpowiedz
Cartoon_Kay

Cartoon_Kay

•  AUTOR

@samoquizka Dziękuję! :D

Odpowiedz
mal11

mal11

@samoquizka zazdroszczę

Odpowiedz
Dziewczyna_Z_Placu_Broni

Dziewczyna_Z_Placu_Broni

Isabela
Super quiz

Odpowiedz
2
Cartoon_Kay

Cartoon_Kay

•  AUTOR

@Samara_The_Killer Dzięki! :3

Odpowiedz
Zelek_Truskawkowy

Zelek_Truskawkowy

Julieta Madrigal
Julieta jest jednym z trzech dzieci Abueli. Ma brata Bruno i siostrę Pepę. Wyszła za mąż za Agustína i ma trzy córki: Isabelę, Luisę i Mirabel. Jej magiczny dar pozwala jej gotować dania, które wyleczą każdą ranę. Julieta jest empatyczna i zawsze gotową do pomocy osobą. Kocha swojego męża i dzieci, wspiera ich i pomaga im jak tylko może. Najbardziej wspiera swoją najmłodszą córkę, Mirabel, ponieważ rozumie, jak trudno jest młodej dziewczynie być jedynym zwyczajnym członkiem magicznej rodziny. Jest w stanie stanąć w obronie córki, niezależnie od tego, co się dzieje. Wydaje się, że postrzega Mirabel jako jej małą córeczkę, podobnie jak większość matek. To do tej postaci jesteś podobny! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Dość fanie, w innym quizie wyszło mi że Bruni ale może to jakaś cechą dziedziczna XDDD

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej