Do jakiej postaci z filmu „Nasze magiczne Encanto” jesteś podobny?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 75

_Kiniaax_

_Kiniaax_

Isabela Madrigal
Isabela jest córką Juliety and Agustína Madrigal oraz starszą siostrą Mirabel i Luisy. Przez jej najmłodszą siostrę często nazywana jest „Señorita Perfecta”. Isabela jest złotym dzieckiem rodziny Madrigal. Jej darem jest siła do kontrolowania i tworzenia pięknych kwiatów i roślin. Isabela jest przede wszystkim znana z wdzięku, piękna i doskonałości zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Głęboko Isabela nie cierpi oczekiwań, jakie stawia jej rodzina i wiele rzeczy robi, by uszczęśliwić innych, a nie siebie. Zamiast tego chciałaby żyć w inny sposób i rozwijać swoje moce i samą siebie. To do tej postaci jesteś podobny! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Nawet lubię isabelę ale i tak wolę Dolores xd. Świetniasty quiz. Miłego dzionka<3

Odpowiedz
Trash_Mouth

Trash_Mouth

Pepa nie bo ja chcę Camilio

Odpowiedz
Pisnewka

Pisnewka

@mal11 Camilo najlepszy

Odpowiedz
Fanka_Sanah_Najlepsza

Fanka_Sanah_Najlepsza

Mirabel
Mirabel to pewna siebie protagonistka filmu „Nasze Magiczne Encanto". Jest córką Agustína i Juliety Madrigal oraz młodszą siostrą Isabelli i Luisy. Jako jedyna z dzieci Madrigalów Mirabel nie otrzymała daru. Jednak kiedy Casita jest w niebezpieczeństwie, Mirabel może być ostatnią nadzieją dla rodziny Madrigal. Mirabel jest optymistyczną młodą dziewczynką, która pomimo braku magicznego daru ma swoje wyjątkowe podejście do rozwiązywania problemów. W mieście znana jest ze swojej niedoskonałości, dziwacznych pomysłów i tego, że jako jedyna nie otrzymała magicznego daru. Jest jednak bardzo empatyczna osobą, która wykorzysta każdą okazję, by komuś pomóc i się wykazać. Mimo swojej szczęśliwej i kochającej natury Mirabel czuje się jak czarna owca w swojej rodzinie. Uważa, że rozczarowała wszystkich, nie otrzymując daru. Mimo to Mirabel naprawdę kocha swoją rodzinę i na każdym kroku próbuje sobie udowodnić, że jest tak samo wyjątkowa, jak oni!

Odpowiedz
Kawaii_Mangle

Kawaii_Mangle

Pepa Madrigal
Pepa jest jednym z trzech dzieci Abueli. Ma brata Bruno oraz siostrą Juliete. Pepa wyszła za mąż za Félixa i ma jedną córkę: Dolores oraz dwóch synów: Camilo i Antonio. Pepa jest opisywana jako „nadmiernie emocjonalna". Według jej siostrzenicy Mirabel, kiedy Pepa jest nieszczęśliwa, temperatura „staje się dziwna". Pepa może kontrolować pogodę poprzez jej stan uczuciowy; szczęście powoduje ciepło i słońce, podczas gdy frustracja powoduje burze i silny deszcz. Jest bardzo nerwowa, zwłaszcza gdy coś nie idzie po jej myśli. To do tej postaci jesteś podobny! Podziel się wynikiem w komentarzu!
Moja ulubiona postać

Odpowiedz
1
O_ya_su_mi

O_ya_su_mi

Pepa

Odpowiedz
dog_loverka

dog_loverka

Julieta Madrigal
Super quiz

Odpowiedz
Gingula

Gingula

felix
ale ja jestem dziewczyną…
XD

Odpowiedz
1
WaskieOczko

WaskieOczko

Mirabel

Odpowiedz

samoquizka

Camilo
"Camilo Madrigal jest zawadiackim i sarkastycznym dzieckiem Pepy i Félix Madrigal, młodszym bratem Dolores i starszym bratem Antonio. Magicznym darem Camilo jest zmiennokształtność. Może przybrać wygląd każdego, kogo tylko zapragnie. Camilo jest drugim najstarszym kuzynem Mirabel i jest w tym samym wieku co ona, starszy zaledwie o kilka miesięcy. Camilo jest opisany jako ktoś, kto „nie wie jeszcze, kim dokładnie jest”, czasami używa swojego daru, aby wyśmiewać swoich krewnych. Camilo to nastolatek, który wciąż rośnie w życiu i próbuje różnych osobowości. Camilo, opisany jako „teatralne dziecko” i naturalny artysta, jest kochającym zabawę, wyluzowanym i energicznym nastolatkiem. Chociaż złośliwe i trochę niegrzeczne, wygłupy Camilo są nieszkodliwe i po prostu figlarne w naturze. Jego wybryki zostały niejednokrotnie przyłapane przez ojca, jednak nastolatek nie bierze tego na poważnie. Camilo uwielbia jedzenie przygotowane przez ciocię Julietę i czasem wykorzystuje swój dar, by udając swoją siostrę przemycić więcej jedzenia dla siebie. W przeciwieństwie do jego cichej starszej siostry i jego nieśmiałego młodszego brata, Camilo jest typowym ekstrawertykiem. Jeśli chodzi o charakter, to jest on najbardziej podobny do swoich rodziców. Ma dobre relacje z wieloma mieszkańcami Encanto."

super quiz!

Odpowiedz
Kayotic_KP

Kayotic_KP

•  AUTOR

@samoquizka Dziękuję! :D

Odpowiedz
Trash_Mouth

Trash_Mouth

@samoquizka zazdroszczę

Odpowiedz
Misaki.Simp

Misaki.Simp

Isabela
Super quiz

Odpowiedz
2
Kayotic_KP

Kayotic_KP

•  AUTOR

@Samara_The_Killer Dzięki! :3

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej