Czyje wspomnienia zobaczysz w myślodsiewni?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 48

hermionagranger44

malfoy

Odpowiedz
DanusiaGrandziora

DanusiaGrandziora

Harry

Odpowiedz
1
Akariia

Akariia

Myśli Harry\’ego Pottera
Dziś chciałeś skorzystać z myślodsiewni, ponieważ nie mogłeś uwolnić się od dręczących Cię myśli. Udałeś się do gabinetu dyrektora i poprosiłeś Albusa Dumbledore’a o pozwolenie na skorzystanie z magicznej misy. Dyrektor zgodził się bez wahania, a sam gdzieś poszedł. Twój wzrok szybko powędrował w stronę misy. Już chciałeś zaczynać, gdy zobaczyłeś czyjąś kłębiącą się myśl. Chciałeś poinformować o zajściu dyrektora, ale ciekawość była silniejsza. Po chwili zanurzyłeś się we wspomnieniach Harry’ego Pottera. Wylądowałeś na dobrze Ci znanym stadionie do quidditcha. W oddali zauważyłeś młodszą siebie, rozmawiającą z Harrym. Kilka chwil później mecz rozpoczął się, a Ty tym razem mogłeś obserwować całą sytuację z nieco innej perspektywy. W momencie, w którym Harry złapał pierwszego w swoim życiu złotego znicza, zrozumiałeś dlaczego tak bardzo uwielbia tę grę. Szybko wynurzyłeś się z myślodsiewni i pobiegłeś na boisko, ponieważ dzisiaj odbywały się kwalifikacje na nowego członka zespołu Twojego domu. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

paulawwra

Myśli lorda no brzmi ciekawie

Odpowiedz
teary

teary

Myśli Draco 🖤 fajny quiz

Odpowiedz
MCarly8

MCarly8

•  AUTOR

@Lauren_Riddle Dzięki :)

Odpowiedz

BeautyRosa25

❤️

Odpowiedz
Julciq1027

Julciq1027

Myśli Harry’ego! Super Qiuz 10/10!

Odpowiedz
MCarly8

MCarly8

•  AUTOR
Odpowiedz
Nieaktywne_konto

Nieaktywne_konto

Myśli Draco!
Super Quiz!
Zapraszam do mnie!

Odpowiedz
1
nxcjaa

nxcjaa

Myśli Harry’ego Pottera
Dziś chciałeś skorzystać z myślodsiewni, ponieważ nie mogłeś uwolnić się od dręczących Cię myśli. Udałeś się do gabinetu dyrektora i poprosiłeś Albusa Dumbledore’a o pozwolenie na skorzystanie z magicznej misy. Dyrektor zgodził się bez wahania, a sam gdzieś poszedł. Twój wzrok szybko powędrował w stronę misy. Już chciałeś zaczynać, gdy zobaczyłeś czyjąś kłębiącą się myśl. Chciałeś poinformować o zajściu dyrektora, ale ciekawość była silniejsza. Po chwili zanurzyłeś się we wspomnieniach Harry’ego Pottera. Wylądowałeś na dobrze Ci znanym stadionie do quidditcha. W oddali zauważyłeś młodszą siebie, rozmawiającą z Harrym. Kilka chwil później mecz rozpoczął się, a Ty tym razem mogłeś obserwować całą sytuację z nieco innej perspektywy. W momencie, w którym Harry złapał pierwszego w swoim życiu złotego znicza, zrozumiałeś dlaczego tak bardzo uwielbia tę grę. Szybko wynurzyłeś się z myślodsiewni i pobiegłeś na boisko, ponieważ dzisiaj odbywały się kwalifikacje na nowego członka zespołu Twojego domu.

Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

P...r

Myśli Draco Malfoya
Dziś chciałeś skorzystać z myślodsiewni, ponieważ nie mogłeś uwolnić się od dręczących Cię myśli. Udałeś się do gabinetu dyrektora i poprosiłeś Albusa Dumbledore’a o pozwolenie na skorzystanie z magicznej misy. Dyrektor zgodził się bez wahania, a sam gdzieś poszedł. Twój wzrok szybko powędrował w stronę misy. Już chciałeś zaczynać, gdy zobaczyłeś czyjąś kłębiącą się myśl. Chciałeś poinformować o zajściu dyrektora, ale ciekawość była silniejsza. Po chwili zanurzyłeś się we wspomnieniach Draco Malfoya. Wylądowałeś w Malfoy Manor, a dokładniej w głównej sali, w której spotykali się śmierciożercy. Chwilę póżniej spotkanie rozpoczęło się, a Ty całą swoją uwagę skupiłeś na Draconie, który został wywołany z tłumu przez Czarnego Pana. Uważnie słuchałeś Voldemorta. Zrozumiałeś, że to wspomnienie dotyczy nocy, w której chłopak stał się jednym z nich. Wpatrując się szare oczy swojego rówieśnika, zauważyłeś strach, a nie szczęście jak wszyscy inni myśleli. Gdy na przedramieniu Draco pojawił się mroczny znak, chłopak wybiegł z sali. Pobiegłeś za nim, co okazało się dobrą decyzją. Nie mogłeś uwierzyć w to, co zobaczyłeś. Draco płakał! Szybko wynurzyłeś się z myślodsiewni i pobiegłeś w stronę lochów, aby przeprosić Dracona za te wszystkie okropne rzeczy, które o nim mówiłeś.
Dracuś to mój crash!!!
I love Draco!!! ❤💚

Odpowiedz
MCarly8

MCarly8

•  AUTOR

@Phoebe-Potter Czyli wynik trafiony w 100%. :)

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej