Czyje wspomnienia zobaczysz w myślodsiewni?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 49

...Strawberry...

...Strawberry...

Myśli Albusa Dumbledore'a
Dziś chciałeś skorzystać z myślodsiewni, ponieważ nie mogłeś uwolnić się od dręczących Cię myśli. Udałeś się do gabinetu dyrektora i poprosiłeś Albusa Dumbledore'a o pozwolenie na skorzystanie z magicznej misy. Dyrektor zgodził się bez wahania, a sam gdzieś poszedł. Twój wzrok szybko powędrował w stronę misy. Już chciałeś zaczynać, gdy zobaczyłeś czyjąś kłębiącą się myśl. Chciałeś poinformować o zajściu dyrektora, ale ciekawość była silniejsza. Po chwili zanurzyłeś się we wspomnieniach Albusa Dumbledore'a. Zobaczyłeś tam dyrektora oraz Minervę McGonagall stojących przed domem Dursleyów. Podszedłeś bliżej, aby wsłuchać się w to, co mówili. Po chwili zauważyłeś, że na progu domu leży zawiniątko z małym chłopcem. Domyśliłeś się, że to Harry pozostawiony tam zaraz po śmierci swoich rodziców. Z jednej strony byłeś zadowolony, że jesteś świadkiem tej sytuacji, ale z drugiej zrobiło Ci się bardzo przykro z powodu tego, co spotkało Harry'ego. Szybko wróciłeś do gabinetu dyrektora i pobiegłeś porozmawiać ze swoim najlepszym przyjacielem, Harrym.

Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

hermionagranger44

malfoy

Odpowiedz
DanusiaGrandziora

DanusiaGrandziora

Harry

Odpowiedz
1
Akariia

Akariia

Myśli Harry\’ego Pottera
Dziś chciałeś skorzystać z myślodsiewni, ponieważ nie mogłeś uwolnić się od dręczących Cię myśli. Udałeś się do gabinetu dyrektora i poprosiłeś Albusa Dumbledore’a o pozwolenie na skorzystanie z magicznej misy. Dyrektor zgodził się bez wahania, a sam gdzieś poszedł. Twój wzrok szybko powędrował w stronę misy. Już chciałeś zaczynać, gdy zobaczyłeś czyjąś kłębiącą się myśl. Chciałeś poinformować o zajściu dyrektora, ale ciekawość była silniejsza. Po chwili zanurzyłeś się we wspomnieniach Harry’ego Pottera. Wylądowałeś na dobrze Ci znanym stadionie do quidditcha. W oddali zauważyłeś młodszą siebie, rozmawiającą z Harrym. Kilka chwil później mecz rozpoczął się, a Ty tym razem mogłeś obserwować całą sytuację z nieco innej perspektywy. W momencie, w którym Harry złapał pierwszego w swoim życiu złotego znicza, zrozumiałeś dlaczego tak bardzo uwielbia tę grę. Szybko wynurzyłeś się z myślodsiewni i pobiegłeś na boisko, ponieważ dzisiaj odbywały się kwalifikacje na nowego członka zespołu Twojego domu. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

paulawwra

Myśli lorda no brzmi ciekawie

Odpowiedz
teary

teary

Myśli Draco 🖤 fajny quiz

Odpowiedz
MCarly8

MCarly8

•  AUTOR

@Lauren_Riddle Dzięki :)

Odpowiedz

BeautyRosa25

❤️

Odpowiedz
Julciq1027

Julciq1027

Myśli Harry’ego! Super Qiuz 10/10!

Odpowiedz
MCarly8

MCarly8

•  AUTOR
Odpowiedz
Nieaktywne_konto

Nieaktywne_konto

Myśli Draco!
Super Quiz!
Zapraszam do mnie!

Odpowiedz
1
nxcjaa

nxcjaa

Myśli Harry’ego Pottera
Dziś chciałeś skorzystać z myślodsiewni, ponieważ nie mogłeś uwolnić się od dręczących Cię myśli. Udałeś się do gabinetu dyrektora i poprosiłeś Albusa Dumbledore’a o pozwolenie na skorzystanie z magicznej misy. Dyrektor zgodził się bez wahania, a sam gdzieś poszedł. Twój wzrok szybko powędrował w stronę misy. Już chciałeś zaczynać, gdy zobaczyłeś czyjąś kłębiącą się myśl. Chciałeś poinformować o zajściu dyrektora, ale ciekawość była silniejsza. Po chwili zanurzyłeś się we wspomnieniach Harry’ego Pottera. Wylądowałeś na dobrze Ci znanym stadionie do quidditcha. W oddali zauważyłeś młodszą siebie, rozmawiającą z Harrym. Kilka chwil później mecz rozpoczął się, a Ty tym razem mogłeś obserwować całą sytuację z nieco innej perspektywy. W momencie, w którym Harry złapał pierwszego w swoim życiu złotego znicza, zrozumiałeś dlaczego tak bardzo uwielbia tę grę. Szybko wynurzyłeś się z myślodsiewni i pobiegłeś na boisko, ponieważ dzisiaj odbywały się kwalifikacje na nowego członka zespołu Twojego domu.

Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej