Jakie wspomnienie z 2020 roku zobaczysz w Myślodsiewni?

224 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 79

matildawolf

matildawolf

Premiery nowych utworów

Odpowiedz
2
SandraDzikaKociara

SandraDzikaKociara

chwilę na relaks

Odpowiedz
1
LumiKO

LumiKO

Chwilę na relaks, odpoczynek i regenerację!
Kwarantanna oraz pandemia koronawirusa, która opanowała świat jeszcze na początku roku 2020, zdecydowanie utrudniła nam kontakty z bliskimi i przyjaciółmi. Ludzie na całym świecie szukali sposobu, by skontaktować się ze znajomymi, a także rodziną. Jednak nie zawsze to się udawało, przez co chcąc nie chcąc często spędzali czas sam na sam ze sobą i własnymi myślami. Dni, tygodnie, a ostatecznie miesiące wolne od pracy i szkoły pozwoliły na relaks, regenerację, a także odcięcie od codziennej bieganiny, przy okazji zmieniając nudną rutynę. Zdecydowanie ten czas wpłynął dobrze na wiele osób, które wcześniej nie mogły znaleźć okazji na chwilę dla siebie. Chociaż było to niewątpliwie dość przyjemne, to i tak znaczna większość z nas wolałaby, aby pozostało to tylko wspomnieniem roku 2020. Miejmy nadzieję, że następne okazje do relaksu pojawią się w zgoła lepszych okolicznościach. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
SusanRiddle

SusanRiddle

Hej ostatnio napisałam opowiadanie twoja historia w Hogwarcie jest u mnie na profilu ❤️ zapraszam do czytania, staram się robić bardzo długie i jak najczęściej nexty💚 Bardzo przepraszam za reklamę ❤️❤️❤️

Odpowiedz
Piorko_i_Burza

Piorko_i_Burza

Zamknięcie sklepów! O tak, pewnie będę to pamiętała

Odpowiedz
1
Optimisst

Optimisst

Rozpoczęcie edukacji zdalnej!
W związku z pandemią koronawirusa oraz rozwojem tej choroby w Polsce, szkoły zostały zamknięte w marcu 2020 roku. Przejście z pracy stacjonarnej na zdalną okazało się sporym wyzwaniem nie tylko dla nauczycieli, ale i uczniów. Dzieci i młodzież początkowo nie dawały sobie rady z programami poświęconymi edukacji, a także z nowym trybem pracy. Z tego powodu, lekcje szły bardzo opornie, a stan wiedzy uczniów znacznie się pogorszył, dokładnie tak jak wzrok. Niektórzy nie mieli w ogóle dostępu do laptopów, z powodu nienajlepszej sytuacji materialnej. Po kilku miesiącach, znów zamknięto szkoły, jednak tym razem placówki edukacyjne były na to bardziej przygotowane. Choć chaotyczna praca z początków roku 2020 jest już wspomnieniem, to większość uczniów i tak preferuje naukę w szkołach. Podziel się wynikiem w komentarzu!
201 Super!

Odpowiedz
1
Apel48

Apel48

Premiery nowych utworów

Odpowiedz
1

Nati310

Mam premiery nowych utworow

Odpowiedz
1
Lady_Rosa

Lady_Rosa

Liczyłam na KORONAAAAAAAAAAAAWIRUSAAAAAAAAAAAA

Odpowiedz
1
Rose_Diggory

Rose_Diggory

@Lady_Rosa jaaaaaaaaaa teeeeeeeeeeeż

Odpowiedz
Lady_Rosa

Lady_Rosa

Hehe

Odpowiedz
edyta92

edyta92

Premiery nowych utworów!
Pandemia zniszczyła wiele naszych planów, ale do tej grupy na pewno nie zaliczają się artyści! 2020 rok jest również czasem premier wielu nowych płyt i utworów, które osłodziły czas kwarantanny wielu miłośnikom muzyki. Choć nie mogli się spotkać z ukochanymi wykonawcami na koncertach, to piosenkarze i na to znaleźli sposób. Internet roił się od zbiorowych kawałków wykonanych w trybie online, nagranych w mieszkaniach lub w pustych galeriach. Chociaż gwiazdy nie pozwoliły swoim fanom na nudę, to i tak większość z nas ma nadzieję na to, że będzie to jedynie wspomnienie, a w Nowym Roku spotkamy się z naszymi idolami na żywo. Podziel się wynikiem w komentarzu!

wow wpadłam na podobny pomysł z quizen już jakiś czas temu ale nie miałam czasu tego napisać. jak kiedyś mi się uda go skończyć to może wpadniesz przeczytać :)

Odpowiedz
1
Mugolaczka

Mugolaczka

•  AUTOR

@edyta92 Jasne, że wpadnę! 😁

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej