Jakie wspomnienie z 2020 roku zobaczysz w Myślodsiewni?

227 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 81

.Halley.

.Halley.

Zamknięcie sklepów, galerii, hoteli oraz innych placówek!
Krajowa kwarantanna oraz wybuch pandemii mocno dał się we znaki obywatelom nie tylko naszego kraju, ale i całego świata. Kiedy w styczniu otrzymaliśmy oficjalną informację o nowej chorobie, zapanował istny chaos. Z dnia na dzień zachorowań i zgonów przybywało, wprowadzano nowe restrykcje, aż w końcu władze wielu państw zarządziły całkowite zamrożenie gospodarki, w wyniku czego, sklepy, galerie, kina oraz inne placówki zostały zamknięte. Z tego powodu, właściciele zostali pozbawieni dochodów i wielu z nich musiało zamknąć swoje interesy. Oprócz tego, wielu ludzi cierpiało na brak rozrywki, a na kilka tygodni przed tą decyzją zapanował istny chaos; kolejki w sklepach stały się niewyobrażalne, a półki opustoszały, z powodu gromadzenia zapasów przez zaaferowanych obywateli. Teraz, wielu właścicieli przygotowało się na ewentualne zamykanie, a ludzie sami z niechęcią myślą o tłumach w sklepie, bojąc się zakażenia. Choć chaos i olbrzymie kolejki są już wspomnieniami, nie możemy zapomnieć o tym, co się stało. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Zugajka.Julki

Zugajka.Julki

Wakacje spędzone samotnie, w domowym zaciszu!
W wakacje 2020 roku, wiele hoteli było zamkniętych, a nawet jeśli tego uniknęły i tak wielu ludzi bało się wyjeżdżać. Wspólne śniadania, baseny, loty samolotem czy nawet kontakt z obsługą mogły sprzyjać rozwojowi koronawirusa, panującego na świecie od stycznia tego samego roku. Właśnie dlatego, wielu z nas zdecydowało się spędzić te wakacje samotnie, w zaciszu swojego własnego podwórka. Choć przez to zostaliśmy pozbawieni wielu wakacyjnych atrakcji, nie można powiedzieć, że był to czas w pełni zmarnowany. Dzięki tym kilku chwilom mogliśmy odpocząć oraz podelektować się letnią pogodą we własnym towarzystwie. Mimo to, mamy wielką nadzieję, że to dość ciekawe i na swój sposób przyjemne doświadczenie pozostanie tylko wspomnieniem, a przyszłym roku poszukamy wakacyjnego szczęścia nad morzem, w górach czy też na piaszczystych wyspach. Podziel się wynikiem w komentarzu! a a nie zgadzam sie z tym

Odpowiedz
matildawolf

matildawolf

Premiery nowych utworów

Odpowiedz
2
SandraDzikaKociara

SandraDzikaKociara

chwilę na relaks

Odpowiedz
1
LumiKO

LumiKO

Chwilę na relaks, odpoczynek i regenerację!
Kwarantanna oraz pandemia koronawirusa, która opanowała świat jeszcze na początku roku 2020, zdecydowanie utrudniła nam kontakty z bliskimi i przyjaciółmi. Ludzie na całym świecie szukali sposobu, by skontaktować się ze znajomymi, a także rodziną. Jednak nie zawsze to się udawało, przez co chcąc nie chcąc często spędzali czas sam na sam ze sobą i własnymi myślami. Dni, tygodnie, a ostatecznie miesiące wolne od pracy i szkoły pozwoliły na relaks, regenerację, a także odcięcie od codziennej bieganiny, przy okazji zmieniając nudną rutynę. Zdecydowanie ten czas wpłynął dobrze na wiele osób, które wcześniej nie mogły znaleźć okazji na chwilę dla siebie. Chociaż było to niewątpliwie dość przyjemne, to i tak znaczna większość z nas wolałaby, aby pozostało to tylko wspomnieniem roku 2020. Miejmy nadzieję, że następne okazje do relaksu pojawią się w zgoła lepszych okolicznościach. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
SusanRiddle

SusanRiddle

Hej ostatnio napisałam opowiadanie twoja historia w Hogwarcie jest u mnie na profilu ❤️ zapraszam do czytania, staram się robić bardzo długie i jak najczęściej nexty💚 Bardzo przepraszam za reklamę ❤️❤️❤️

Odpowiedz
Piorko_i_Burza

Piorko_i_Burza

Zamknięcie sklepów! O tak, pewnie będę to pamiętała

Odpowiedz
1
Optimisst

Optimisst

Rozpoczęcie edukacji zdalnej!
W związku z pandemią koronawirusa oraz rozwojem tej choroby w Polsce, szkoły zostały zamknięte w marcu 2020 roku. Przejście z pracy stacjonarnej na zdalną okazało się sporym wyzwaniem nie tylko dla nauczycieli, ale i uczniów. Dzieci i młodzież początkowo nie dawały sobie rady z programami poświęconymi edukacji, a także z nowym trybem pracy. Z tego powodu, lekcje szły bardzo opornie, a stan wiedzy uczniów znacznie się pogorszył, dokładnie tak jak wzrok. Niektórzy nie mieli w ogóle dostępu do laptopów, z powodu nienajlepszej sytuacji materialnej. Po kilku miesiącach, znów zamknięto szkoły, jednak tym razem placówki edukacyjne były na to bardziej przygotowane. Choć chaotyczna praca z początków roku 2020 jest już wspomnieniem, to większość uczniów i tak preferuje naukę w szkołach. Podziel się wynikiem w komentarzu!
201 Super!

Odpowiedz
1
Apel48

Apel48

Premiery nowych utworów

Odpowiedz
1

Nati310

Mam premiery nowych utworow

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej