Czy myślisz jak stereotypowy Polak? #1


Zadanie jest proste. Zadecyduj i zagłosuj, które opisy różnych narodowości są według Ciebie odpowiednie. Wybierz "tak", jeśli zgadzasz się z twierdzeniem lub "nie", gdy się z nim nie zgadzasz. Jeżeli wszystko jest jasne, to zaczynajmy! (Chcę zaznaczyć, że ta część nie jest w całości mojego autorstwa, posłużyłam się różnymi źródłami z różnych stron internetowych!)
Ok
Ok

Rosja - kraj dzikusów, którzy w równej mierze co z krwi, składają się z czystego bimbru i gazu. Jeśli na świecie ktoś wpada na równie głupi pomysł co kąpiele w wódce z dynamitem pod pachą, to musi to być Rusek. Każdy z nich nie robi nic innego, tylko w przerwach od picia snuje plany zniewolenia Polaków.
Tak
Nie

Niemcy - najeźdźcy. Kiedy tylko znudzi im się produkowanie piwa i samochodów, znowu wywołają jakąś wojnę. To tylko kwestia czasu. Tak jak kot i gołąb, tak Polak i Niemiec to dwa różne gatunki, które w przyrodzie są naturalnymi wrogami. Porządni aż do przesady, brakuje im ułańskiej fantazji i dziwnie patrzą na skakanie w samych skarpetkach i z trzeciego piętra do hotelowego basenu. Są nudni, a kobiety mają brzydsze od dziur w drogach.
Tak
Nie

Francja - banda tchórzy, która nic innego by nie robiła, tylko siedziała po kawiarniach i żarła bagietki z żabą. Prawdziwych Francuzów już nie ma, teraz to same Algierce i Marokańce, niedługo wszyscy będą tam chodzić w burkach.
Tak
Nie
Reklama

Czechy - pocieszne głupole, które wzięły nasz język, zrobiły z nim kilka śmiesznych rzeczy i teraz używają go, jak gdyby nigdy nic. Nie umieją się bić, co przekreśla sensowność ich istnienia. Są naszymi młodszymi, głupkowatymi braćmi. Czesi dzielą się na Czechów zachodnich, czyli Czechów oraz Czechów wschodnich, czyli Słowaków. Ci drudzy nie wiadomo dlaczego postanowili mieć własne państwo.
Tak
Nie

Wielka Brytania - kraj mlekiem, miodem i funciakami płynący, gdzie nawet sprzątacz w hotelu jeździ Lamborghini Gallardo. Biedę ostatni raz wszyscy tam mieszkający widzieli na wieczorze kawalerskim kolegi organizowanym w Polsce. Do tego Angole są sztywni i nudni, a wszyscy Irlandczycy poświęcają cały czas uprawianiu swoich narodowych sportów: picia, bicia żon i walczenia ze sobą nawzajem. Ciężko powiedzieć cokolwiek o Szkotach, bo nikt ich nie rozumie.
Tak
Nie
Reklama

Włochy - kto to widział, żeby normalny, zdrowy mężczyzna przykładał taką wagę do wyglądu i krzywił się na widok skarpet do sandałów? Tchórze, może nawet więksi od Francuzów. Biją się słabiej od Czechów.
Tak
Nie

Grecja - ich lenistwo widać nawet z kosmosu. Nic innego nie robią tylko bajerują turystki z Polski.
Tak
Nie

Turcja - kebaby.
Tak
Nie

Chiny - kraj klonów żyjących w XIX wieku. Każdy Chińczyk robi radia, trampki albo radiotrampki. Kiedyś podbiją świat, ale nie wiadomo dlaczego - pewnie dlatego, że wszyscy tak mówią. I dlatego, że jest ich całe mnóstwo.
Tak
Nie

Hiszpania - kiedyś jeździło się tam na truskawki, teraz to biedaki, więc sami wszystkie zjedli. Hiszpanki są fajne, bo ładne, a Hiszpanie okropni, bo podrywają nasze kobiety.
Tak
Nie

Indie - kropki na czole, krowy, jeszcze więcej krów i kilka dodatkowych krów. Trzeci Świat. Też jest ich całe mnóstwo.
Tak
Nie

Litwa - nasze.
Tak
Nie

USA - szaleńcy z guzikiem atomowym. Prawie nikt w Stanach nie był, ale prawie każdy zna kogoś, kto zna kogoś, kto był. Poza tym od czego są hollywoodzkie filmy? Dlatego wiadomo, że co 10 sekund na ulicach dowolnego miasta USA zobaczymy policyjny pościg, każdy policjant jest skorumpowany, a w Nowym Jorku wszystko jest tak odpicowane, że na ulicy nie leży nawet żaden papierek. Z nudów wywołują wojny, ale to są dobre wojny, co różni ich od niemieckich.
Tak
Nie

Jugosławia - niby są tam teraz jakieś Słowenie i coś tam jeszcze, ale kto by to spamiętał, zwłaszcza, że nowe państwo na Bałkanach powstaje średnio trzy razy dziennie. Ładne plaże i wojny.
Tak
Nie

Mongolia - oraz wszystkie tam inne Uzbekistany i "-stany". Dzikie ruskie ostępy, gdzie ludzie zjadają się nawzajem.
Tak
Nie

Australia - koala, kangury, ocean, rekiny, Aborygeni, bumerangi! Dzicz! A wszystko to do góry nogami!
Tak
Nie

Japonia - roboty znające karate.
Tak
Nie

Rumunia - każdy Cygan to Rumun, a każdy Rumun to Cygan. Prowadzą jednoosobowe fundacje zajmujące się zbiórką pieniędzy na ulicach polskich miast.
Tak
Nie

Reklama
180 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 80

Kasjopea

Kasjopea

Uśmiałam się przy tym quizie 🤣. Fakt, opisy trochę krzywdzące, ale kto by pomyślał, że moja babcia zgodziłaby się z każdym z nich XD

Odpowiedz
Londoner

Londoner

Wszystko na nie, bo stereotypy są krzywdzące i każdy może być inny

Odpowiedz
Smile.JPG

Smile.JPG

Opisy to złoto XDDD

Odpowiedz
1

M...i

😂😂😂😂😂😂xD te opisy…

Odpowiedz
2
czlowiekludzki

czlowiekludzki

Ale żeby Włosi nie nosili skarpet do sandałów? Szczerze, latynosi chodzą tak często.

Odpowiedz
czlowiekludzki

czlowiekludzki

No, kobiety to Niemcy mają brzydkie ( rzadko kiedy trafi się ładna) ale drogi ładne. I bardzo się wychwalają podczas rozmowy.

Odpowiedz
Obywatel

Obywatel

Pod litwą na zdjęciu jest berlin

Odpowiedz
a.iko.

a.iko.

Turcja – kebaby
Aż musiałam zaznaczyć, że tak xD

Odpowiedz
Annabethe

Annabethe

Genialne opisy, uśmiałam się xD

Odpowiedz
2

czlowiek-otaku

Boziu, te porównania są piękne xD

Odpowiedz
3

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej