Czy myślisz jak stereotypowy Polak? – Część 2

Zasady są Ci znane z poprzedniej części, jeśli jednak nie, to szybko rób pierwszą część! Jeżeli już wszystko jest jasne, zaczynajmy drugą część!
Ok
Ok

Austria - Niemcy, którzy jakimś cudem postanowili mieć własne państwo. Tacy trochę zesłowiańszczeni, ale do prawdziwego Polaka z wąsem i sandałami ze skarpetkami im jeszcze brakuje. No i oczywiście źli zaborcy, którym dostało się w dupę podczas wojenek.
Tak
Nie

Kolumbia - marihuanę pali się tam kilogramami. Ludzie składają się tam z 90% z czystego koksu. Do tego, co pięć minut gdzieś jakaś bomba wybucha, ale gdzie to nikt nie wie.
Tak
Nie

Korea Południowa - podobnie jak Chiny kraj klonów żyjących we własnym świecie. Nigdy nie wiesz, czy ta osoba jest tą osobą. Po trilionie operacji plastycznych nie jesteś pewien czy to jeszcze Koreanka czy już plastik.
Tak
Nie
Reklama

Islandia - pingwiny żyjące na peryferiach Europy.
Tak
Nie

Szwajcaria - w sumie nikt nie wie kim właściwie są? Niby to włosko-francuzo-Niemcy, ale jakieś takie dziwne to. Kasy mają więcej niż sera i gór razem wziętych, leniwi niczym Włosi.
Tak
Nie
Reklama

Egipt - Muzułmany, terroryści, burki i kilka piramid z Sfinksem bez nosa. Chłosta jest na porządku dziennym. Do tego jest cholernie gorąco, nawet na skarpetki.
Tak
Nie

RPA - i inne te Afrykańce. Codziennie muszą polować na te ich gazele i zwiewać przed równie głodnymi lwami. Każdy z nich nie ma grosza przy duszy i żyje w rozwalających się chałupkach z gliny. Nocami odprawiają rytuały kanibalskie.
Tak
Nie

Łotwa - taka Litwa ze zmienioną nazwą.
Tak
Nie

Polska - kraj mlekiem, miodem i Januszami płynący. Każdy z nas jest najlepszy we wszystkim od wszystkich. Jednak w Polsce sprzedaje się tylko wódkę i godność.
Tak
Nie

Reklama
83 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 24

StatusQuo

StatusQuo

z gówna, murzyni żyją w domkach z gówna

Odpowiedz
3
TaeTae_BTS_

TaeTae_BTS_

spoko

Odpowiedz

k...k

Super! Czekam na trzecią część :)

Odpowiedz
Luxie

Luxie

czekam na next <3

Odpowiedz
Lunatyczka

Lunatyczka

Uwielbiam, czekam na więcej

Odpowiedz
MaLima

MaLima

Walczysz ze stereotypami, a ludzi, którzy im ulegają, również im podpasowujesz. Skarpetki i sandały. Po pierwsze nie wiem, co jest w nich takiego skandalicznego (spoko, sama ich obsesyjnie nie noszę), po drugie to także jest bardzo mocne uogólnienie.
Poza tym Polacy nie twierdzą, że są we wszystkim najlepsi – raczej właśnie że same Janusze i wóda, i wstyd za Polskę. Mentalność wstydu za własną Ojczyznę nie jest zbyt dobrym podejściem.

Odpowiedz
imxprincess01

imxprincess01

@MaLima Boże, to tylko quiz, nie rób afery

Odpowiedz
MaLima

MaLima

@MaLima Ale kiedy autorka quizu przyczepia się do mnie, że w większości kliknęłam „tak”, to już jest w porządku? Ja jestem po prostu przeciw hipokryzji. Bo skoro stereotypy są złe, to ten o Polakach także.

Odpowiedz
memesmylife

memesmylife

Ale to o afrykaninach to prawda. Ich technologia jest prymitywna i muszą polować, bo to ich jedyny sposób na przeżycie. Nie widzę w tym żadnego stereotypu.

Odpowiedz
1
_Hybrid_

_Hybrid_

@memesmylife No chyba raczej nie😀 Ty wiesz, że niektóre miasta w Afryce jak np Johannesburg, Kapsztad, Kair i tak dalej dorównują miastom europejskim pod wieloma względami. To prawda, że wiele miejsc na Czarnym Lądzie jest bardzo ubogich i zacofanych, ale boże, przez lata oni znaleźli wiele innych sposobów na przeżycie niż bieganie z dzidą za jakąś gazelą…

Odpowiedz
1
memesmylife

memesmylife

@_Hybrid_ W quizie głównie chodziło o państwa takie jak Etiopia :P
Ale racja, nie pomyślałem o innych państwach/miastach z tego właśnie względu.

Odpowiedz
smerfova.

smerfova.

Wszystko na nie, podobnie jak w pierwszej części. Ale może to dlatego, że nie jestem ograniczona i nie generalizuję. Traktuję człowieka jako osobną jednostkę.

Odpowiedz
smerfova.

smerfova.

@memesmylife A może moje poczucie humoru jest na wyższym poziomie?

Odpowiedz
memesmylife

memesmylife

@smerfova. meh, zapomniałem odpowiedzieć.
Nie wiedziałem, że ktoś bierze takie quizy na poważnie.

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)
aley

aley

WÓDKA, GODNOŚĆ
To pierwsze to też w Rosji, i to chyba każdy wie 😂

Odpowiedz
glammey

glammey

Polska – szczera prawda 😅

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej