Czy masz smocze serce?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 75

KoraDog

KoraDog

Tak!
W Twoich żyłach płynie krew smoków! Bardzo tudno jest określić Twoje cechy – zwykle jesteś opanowany, ale kiedy puszczą Ci nerwy, wpadasz w prawdziwą furię. Nie masz problemu z bezinteresowną pomocą, ale nigdy nie zapominasz wyrządzonych Ci krzywd i z trudem przychodzi Ci wybaczanie. Najprawdopodobniej posiadasz nieprzeciętny talent sportowy, intelektualny lub niezwykłą urodę. Możliwe też, że wykazujesz powiązania z siłami natury. Jak sądzisz, czy rzeczywiście masz smocze serce? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Zgadzam się

Odpowiedz

Koci_wojownicy

Tak!!!!!!!!!
Zgadzam się z tym

Odpowiedz

LidkaFrytka

Tak!
W Twoich żyłach płynie krew smoków! Bardzo trudno jest określić Twoje cechy – zwykle jesteś opanowany, ale kiedy puszczą Ci nerwy, wpadasz w prawdziwą furię. Nie masz problemu z bezinteresowną pomocą, ale nigdy nie zapominasz wyrządzonych Ci krzywd i z trudem przychodzi Ci wybaczanie. Najprawdopodobniej posiadasz nieprzeciętny talent sportowy, intelektualny lub niezwykłą urodę. Możliwe też, że wykazujesz powiązania z siłami natury.

Odpowiedz
Wikaa12123

Wikaa12123

Nie mam magii w ciele…
Jestem słaba…

Odpowiedz
PKM

PKM

Tak!
W Twoich żyłach płynie krew smoków! Bardzo tudno jest określić Twoje cechy – zwykle jesteś opanowany, ale kiedy puszczą Ci nerwy, wpadasz w prawdziwą furię. Nie masz problemu z bezinteresowną pomocą, ale nigdy nie zapominasz wyrządzonych Ci krzywd i z trudem przychodzi Ci wybaczanie. Najprawdopodobniej posiadasz nieprzeciętny talent sportowy, intelektualny lub niezwykłą urodę. Możliwe też, że wykazujesz powiązania z siłami natury.

Odpowiedz
lobo125

lobo125

Tak A jak inaczej, smoki to moje życie :D

Odpowiedz
Hehaoshe10350

Hehaoshe10350

Tak

Odpowiedz
Horacja

Horacja

😍

Odpowiedz
Mal_Evie_Jay_Carlos

Mal_Evie_Jay_Carlos

Tak🐲

Odpowiedz
.Maniana.

.Maniana.

Tak 🐉🐲

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej