Czy masz skłonności do uzależnień?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 72

aceatmacid

aceatmacid

Nie
Na szczęście nie masz skłonności do uzależnień! Oznacza to dużo więcej niż może się wydawać! Z pewnością dorastałeś w zdrowym środowisku, otoczony dobrymi i odpowiedzialnymi ludźmi. Życie nauczyło Cię umiaru, zdolności odmawiania oraz odróżniania dobra i zła. Doskonale wiesz co Ci służy, a czego powinieneś unikać. Masz zdrowe podejście do swojego ciała i otaczającego Cię świata. Alkohol, narkotyki, papierosy, niezdrowe jedzenie i inne używki nie są dla Ciebie zagrożeniem! Nie tylko dlatego, że nie przepadasz za nimi, ale przede wszystkim dlatego, że nie masz psychicznych skłonności do sięgania po wszelkiego rodzaju "dopalacze" i "poprawiacze nastroju". Jesteś szczęśliwą i kompletną osobą.

Odpowiedz
Iza88

Iza88

Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz
To funkcjonuje…, osoba która mi wysłała tą wiadomość powiedziała że jej życzenie spełniło się po 13 dniach po odczytaniu tej wiadomości
Wypowiedz życzenie jak skończy się odliczanie:
10…
9…
8…
7…
6…
5…
4…
3…
2…
1…
* wypowiedz życzenie*
Wklej tę wiadomość w ciągu 26min do 13 komentarzy

Odpowiedz
KapitanStarlight

KapitanStarlight

Nie mam skłonności, choć zaznaczyłam, że próbowałam.

Odpowiedz
Fnaf_Unition

Fnaf_Unition

Nie, ufff…

Odpowiedz
placek.kaziolub.z.piekla.rodem

placek.kaziolub.z.piekla.rodem

Nie

Odpowiedz
_froqu

_froqu

Nie

‎‎‎‎ ‎‎‎‎Nie zgadzam się, cierpię na poważne uzależnienie od pizzy, kwaśnych rzeczy i robienia akapitów w komentarzach.

‎ Fajny quiz :)

Odpowiedz
-Fox.Lili-

-Fox.Lili-

Tak
Masz bardzo duże skłonności do uzależnień. Prawdopodobnie masz więcej niż jednego bliskiego krewnego lub przyjaciela, który ma podobną osobowość. Jeśli nie jesteś uzależniony od narkotyków, to radzimy, abyś nigdy ich nie próbował. Jeśli zaczniesz eksperymentować z którąkolwiek z uzależniających substancji, prawdopodobnie uzależnisz się po jednym użyciu. Brzmi szalenie, ale jest to możliwe. Unikaj też alkoholu. Prawdopodobnie nie potrafisz sobie niczego odmawiać lub zaakceptować, docenić pojęcia umiaru. Nawet jeśli potrafisz to zrozumieć w teorii, to nie możesz tego zastosować w swoim życiu. Kiedy odkrywasz coś, co sprawia Ci przyjemność, masz tendencję do robienia tego tak często jak to tylko możliwe.
Ja nawet nic nigdy nie spróbowałam i nawet nie chciałam
Fajny Quiz

Odpowiedz
1
ZnienawidzonyRealista

ZnienawidzonyRealista

Obstawiam, że autorowi tego o to tworu chodziło o mniej lub bardziej trafne założenie tego, czy dana osoba posiada nałogową osobowość, czyli taką która ma tendencje do popadania w nałogi.

I nie.
Te pytanie nijak mają się do tematu.

"Jaki masz stosunek wobec autorytetów i zasad ?" albo "Czy z łatwością przychodzi ci kłamstwo w błahych sprawach?" są pytaniami wiodącymi w tym kierunku.

Pozdrawiam Anton.

Odpowiedz
1
Vacances

Vacances

Super quiz

Odpowiedz
Mikolaaj

Mikolaaj

Tak – niestety, taka prawda.
Ale bardziej nurtuje mnie następujące pytanie: przy odpowiedzi "Tak, papierosy, skręty, marihuanę", to z czego mają być te skręty? Z konstrukcji pytania wynikałoby, że z czegoś innego niż marihuana…

Odpowiedz
ZnienawidzonyRealista

ZnienawidzonyRealista

@Mikolaaj Skręty, to popularne określenie na angielski odpowiednik "blunts". Są to fajki będące mieszaniną 50/50 marihuany i tytoniu.
W odróżnieniu od "joints" wypełnionymi w pełni ziołem.

Odpowiedz
2
Mikolaaj

Mikolaaj

@ZnienawidzonyRealista O popatrz, zawsze się czegoś nowego człowiek dowie. W moich kręgach nikt tak precyzyjnej nomenklatury nie stosuje: zioło, to zioło, nie ważne, że rozcieńczone.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej