Czy jesteś typową Grażyną?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 48

Moskaleczka

Moskaleczka

Jesteś typową Grażyną!
Jesteś typową Grażyną, nic dodać, nic ująć! Zasługujesz na to miano w 100%. Reprezentujesz praktycznie wszystkie cechy typowej Grażyny. Jesteś nieugięta i zadziorna. Wiesz wszystko najlepiej, a zdanie innych Cię kompletnie nie interesuje. To Ty rządzisz i jeśli się uprzesz to, to osiągniesz. Zawsze walczysz o swoje, nie pozwolisz sobie wyrwać torebki z Lidla na promocji. Jesteś przygotowana na wszystko! Gratulacje! Podziel się wynikiem ze znajomymi, niech wiedzą że mają prawdziwą Grażynę wśród znajomych!

Odpowiedz
Love_Horse_Love

Love_Horse_Love

Nie zasługujesz na to miano

Nie sądzę.
Jestem totalną IDIOTKĄ.

Odpowiedz
2

Paru cech ci brakuje do bycia typową Grażyną

Odpowiedz
1
xgvccix

xgvccix

Nie zasługujesz na to miano!

I dobrze ;)

Odpowiedz
1
alussia023

alussia023

Nie zasługujesz na to miano!

Odpowiedz
1
amelaariana

amelaariana

wiem że mi nie uwierzycie moja ciocia to naprawde typowa grażyna

Odpowiedz
1

k...k

Całe szczęście nie jestem Grażyną. Uff… Fajny quiz :)

Odpowiedz
1
voyageuse

voyageuse

Jesteś typową Grażyną, nic dodać, nic ująć! Zasługujesz na to miano w 100%. Reprezentujesz praktycznie wszystkie cechy typowej Grażyny. Jesteś nieugięta i zadziorna. Wiesz wszystko najlepiej, a zdanie innych Cię kompletnie nie interesuje. To Ty rządzisz i jeśli się uprzesz to, to osiągniesz. Zawsze walczysz o swoje, nie pozwolisz sobie wyrwać torebki z Lidla na promocji. Jesteś przygotowana na wszystko! Gratulacje! Podziel się wynikiem ze znajomymi, niech wiedzą że mają prawdziwą Grażynę wśród znajomych! Hahahaha! Tylko że ja nie jestem w związku, Ale zaznaczam, że oboje (przynajmniej bym tak chciała)

Odpowiedz
1
kozuna

kozuna

A gdzie odpowiedź „Nie jestem w związku”?
😜😀😜

Odpowiedz
2

A...i

Niestety praktycznie wszystko różni Cię od typowej Grażyny, kompletnie nie zasługujesz na to miano. Twoje zakupy nigdy nie „odpoczywają na siedzeniu”, nigdy nie walczysz o promocje, jak chcesz coś kupić – to kupujesz, a nie bijesz się. Nigdy nie „cebulisz”. Twój związek jest partnerski, tak naprawdę nikt w nim nie rządzi i nie przejmuje inicjatywy. Jesteś spokojna i opanowana. Podziel się wynikiem ze znajomymi, niech wiedzą że nie mają Grażyny wśród znajomych!

Cieszę się.

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej