Kim zostałbyś, gdybyś w 1950 roku zaczynał swoją karierę zawodową?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 19

A.n.a

A.n.a

Rysownik w gazecie

Nie boisz się próbować nowych rzeczy i lubisz przekonywać innych ludzi, aby także ich próbowali! Jako rysownik w gazecie zdobyłbyś popularność wśród czytelników swoimi głupimi komiksami, ale w końcu Twoje rysunki zaczęłyby inspirować ich do złamania rutyny i zmieniłbyś sposobu ich myślenia

Odpowiedz
emido

emido

Rysownik w gazecie
Może…

Odpowiedz

M...i

Mechanik…. e …. nie

Odpowiedz

S...t

Mechanik.
No cóż… :D Fajne były wtedy bryczki więc może odnalazłabym się w tym zawodzie.

Odpowiedz
VGZ

VGZ

Teraz powinnaś zrobić wersję wschodnią (polską). Całkiem inaczej się żyło na zachodzie, a inaczej wschodzie (historia zimnej wojny i PRL się kłania)
Zrób koniecznie.

Odpowiedz
1
Intelektualista

Intelektualista

Jesteś rannym ptaszkiem, uwielbiasz wstawać wcześnie rano. Przez to też chodzisz wcześnie spać. Ponadto kochasz także wszelkie ploteczki. Kariera mleczarza byłaby dla Ciebie wymarzona. Roznosząc rano mleko, mógłbyś dowiadywać się o swoich sąsiadach wszystkich najświeższych informacji. Podziel się wynikiem w komentarzu!

No chyba nie xD Chodzę spać zazwyczaj o 1-2, czasem nawet o 4 nad ranem, a w weekendy śpię czasami nawet do 12 xD Za plotkami też nie przepadam :/

Odpowiedz
_m.ar.ta_

_m.ar.ta_

Rysownik w gazecie

Odpowiedz
voyageuse

voyageuse

Bluesowy piosenkarz
W Tobie naprawdę żyje blues! Jesteś cały niebieski! Jesteś smutny, bo lubisz być smutny. Inspirują Cię piękne rzeczy. Sam chętnie piszesz teksty swoich piosenek. Pewnie byłbyś jednym z najlepszych piosenkarzy bluesowych lat 50-tych! Podziel się wynikiem w komentarzu! Nienawidzę smutku, i nienawidzę śpiewać!

Odpowiedz
nati.828

nati.828

Rysownik w gazecie
Nie boisz się próbować nowych rzeczy i lubisz przekonywać innych ludzi, aby także ich próbowali! Jako rysownik w gazecie zdobyłbyś popularność wśród czytelników swoimi głupimi komiksami, ale w końcu Twoje rysunki zaczęłyby inspirować ich do złamania rutyny i zmieniłbyś sposobu ich myślenia.

Fajna praca, podoba mi się ten quiz :)

Odpowiedz
Baca32

Baca32

Sprzedawca lodów

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej