Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Czym jest miłość? ~ One Shot

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 8

Mrs.Chocolate_

Mrs.Chocolate_

Świetnie! Uwielbiam tą serie❤❤

Odpowiedz
Cassandra13

Cassandra13

Cudowny One-shot 💎

Odpowiedz
Ketei.Jaktoja

Ketei.Jaktoja

Superowy shot :D. Co do imienia to może Mr. Mystery ? (Jakie oryginalne XD)

Odpowiedz
Quizowa.xoxo

Quizowa.xoxo

Ciekawy oneshot :) Niestety nie mam pomysłu na imię xD Ja przeważnie szukam w internecie i jak jakieś wpadnie mi w oko i uznam, że jest ok to biorę :D Taki sposób, gdy za bardzo nie wiem jakie imię dać danej postaci :)

Odpowiedz
Fnafka

Fnafka

Całkiem fajny oneshot, tylko, czy miłość to uczucie? Nie, miłość składa się z różnych uczuć(radość, smutek, zazdrość itp.), ale sam nim nie jest. Mogło by się wydawać, że miłość to uczucie, ale to bardziej to głębsza relacja z dwójką osób, którą darzą siebie na wzajem. I ostatnie zdanie ,,Miłość to choroba” zgadzam się z tym. Miłość jest chorobą, którą niektórzy chcą się wyleczyć, ponieważ dla nich miłość jest jak katar-denerwująca i niepotrzebna-a inni wolą z nią trwać i cieszyć się z każdego uśmiechu, z każdej wylanej łzy, każdego słowa. To moje zdani i opinia na ten temat, więc nie zdziwię się jak ktoś się ze mną nie zgodzi 😉

Odpowiedz
Miss_me

Miss_me

•  AUTOR

@Fnafka W sumie tak, ale ta kobieta była porwana, przywiązania do krzesła i ogólnie wstrząśnięta. Raczej trudno jest myśleć w takich warunkach.

Odpowiedz
Fnafka

Fnafka

@Miss_me W sumie racja, ale bardziej chodziło mi oto jak ja uważam, czym dla mnie jest ,,miłość” pod względem definicji, niż o samą sytuację, gdyż rozumie, że gdy się znajduję w takiej sytuacji to racjonalne myślenie jest utrudnione, a wszystkie informacje przetwarzamy wolniej, przez panikę i strach jakie się odczuwa

Odpowiedz
I.A.

I.A.

Hmm… imię dla mordercy/porywacza… może Jaś Dwukolorowe-Gały… Sam Świrus… Riczardo Zabijaka… Nie wiem, słaba jestem w wymyślaniu imion ;-)

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej