Czy chciałbyś poznać tę osobę?

Ivy jest typem domownika. To bardzo sympatyczna i ciekawa osoba, jednak nie posiada wielu znajomych. Jest w trakcie pisania swojego pierwszego tomiku poetyckiego. Traktuje ludzi z szacunkiem. Zwraca uwagę na wnętrze człowieka, a nie na jego wygląd. Jej marzeniem jest nagranie teledysku, w którym będzie tańczyła w deszczu z ważną dla niej osobą. Chciałbyś poznać Ivy?
Tak
Nie

To jest Matthew. Chłopak interesuje się muzyką. Jest wybuchowy. Nie lubi się kłócić, jednak często mu się to zdarza. Nie ufa ludziom. Wyzywają go od kryminalisty, mimo że nigdy nie popełnił żadnego przestępstwa. Bolą go przykre komentarze na jego temat, lecz udaje, że go one nie ruszają. Chciałbyś poznać Matthew?
Tak
Nie

Caroline uwielbia imprezować. Jest bardzo otwartą osobą. Zyskała dzięki temu sympatię wielu ludzi. Przy niej nie da się nudzić. Często wpada na głupie pomysły, jednak rzadko jej ktoś odmawia. Pracuje jako tatuażystka. Zawsze robi zniżki swoim bliskim znajomym. Chciałbyś poznać Caroline?
Tak
Nie

Rosalie nie interesuje opinia innych ludzi. Jest pewna siebie, lecz nie lubi się wywyższać. Docenia to, co ją otacza. Często się uśmiecha. Nie wyobraża sobie życia bez sportu i muzyki. Zdarza jej się skłamać, by nikogo nie urazić. Chciałbyś poznać Rosalie?
Tak
Nie

Stacy cierpi na depresję i zaburzenia odżywiania. Próbowała walczyć z chorobą, ale za każdym razem przegrywała tę walkę, przez co całkowicie się poddała. Nie potrafi zaakceptować siebie, nie może na siebie patrzeć. Żyje jedynie dla swojej mamy, którą kocha najmocniej na świecie. Nie ma żadnych przyjaciół, czuje się bardzo samotna. Chciałbyś poznać Stacy?
Tak
Nie

Pozwól, że przedstawię Ci Melanie. To kobieta, która w stu procentach akceptuje swoje ciało. Nie wstydzi się swoich niedoskonałości. Marzy, by zwiedzić cały świat. Często popełnia błędy, jednak potrafi się do nich przyznać. Jest pozytywnie nastawiona do życia. Chciałbyś poznać Melanie?
Tak
Nie

Colin zajmuje się zawodowo aktorstwem. Uwielbia dawać z siebie wszystko na spektaklach. Potrafi wczuć się w rolę tak mocno, że okazuje emocje aż przesadnie. Jest wrażliwy, empatyczny. Nałogowo pali papierosy. Chciałbyś poznać Colina?
Tak
Nie

Leah jest ikoną stylu. Często uczestniczy w ciekawych sesjach zdjęciowych. Uwielbia szalone makijaże, stylizacje, fryzury. Interesuje się modą. Jest osobą otwartą na nowe propozycje, pomysły. Rzadko bywa w domu, ciągle umawia się na kolejne spotkania. Czasem mówi za dużo o sobie i zapomina o rozmówcy. Chciałbyś poznać Leah?
Tak
Nie

Hollie od dziecka zmaga się z nadwagą. Na przestrzeni lat stwierdziła, że dodatkowe kilogramy jej nie przeszkadzają. Spotyka się przez to z masą niemiłych komentarzy, które są jej obojętne. Lubi wspierać ludzi i pomagać im w zaakceptowaniu siebie. Marzy, by w przyszłości zostać psychologiem. Chciałbyś poznać Hollie?
Tak
Nie

20 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 6

Happy_Caroline

Happy_Caroline

Świetne głosowanie ❤️

Odpowiedz
1
blaskslonca

blaskslonca

•  AUTOR

@Happy_Caroline dziękuję 😊

Odpowiedz
1
Malomiasteczkowa

Malomiasteczkowa

Czekan, aż zobaczę go na SG!! Super Quiz ❤️

Odpowiedz
1
blaskslonca

blaskslonca

•  AUTOR

@Malomiasteczkowa ojejku, dziekuję! 🥺

Odpowiedz
1
NawalonaaKrolewnaa

NawalonaaKrolewnaa

Świetny quiz, musi być SG 💗💗💗

Odpowiedz
1
blaskslonca

blaskslonca

•  AUTOR

@GoldZuza dziękuję, byłoby super, gdyby się udało 🥺❣

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej