Przedstawię Ci kilka nietypowych osób, a Ty zadecydujesz, z którymi chciałbyś się przyjaźnić!

Braylon - małomówny introwertyk, którego pasją jest kolekcjonowanie znaczków z całego świata. Jego największym marzeniem jest mieć kolekcję wszystkich znaczków na ziemi. W szkole najlepszy jest z geografii. Lubi podróżować. Główna cecha charakteru Braylona to szczerość i ciekawość. Zaprzyjaźniłbyś się z nim?
Bardzo chętnie!
Raczej nie...

Rebeca - zawsze zorganizowana, inteligentna studentka. Nie ma za dużo pieniędzy, toteż mieszka w małym mieszkaniu na obrzeżach miasta. Jej ulubiony napój to niesłodzona, czarna kawa. Interesuje ją fizyka. Jedna z najlepszych uczennic roku. Jest transgender. Zaprzyjaźniłbyś się z nią?
Bardzo chętnie!
Raczej nie.

Mayorca - niezbyt ambitna dziewczyna, kształcąca się na fryzjerkę. Bardzo lubi plotkować i oglądać komedie romantyczne. Zawsze można jej się zwierzyć, ale istnieje ryzyko, że przekaże to komuś dalej. Jej trzy główne cechy to wścibskość, optymizm i empatia. Bardzo lubiana, ponieważ jest miła i można z nią porozmawiać. Interesuje się kolorami. Zaprzyjaźniłbyś się z nią?
Bardzo chętnie!
Raczej nie.

Werana - dziewczyna lubiąca anime. Kocha rysować, a styl w jakim się ubiera nazywa się ,,goth”. Marzy o zostaniu grafikiem komiksowym. Nie przepada za czytaniem, czyta tylko komiksy. Jej włosy naturalnie były rude, ale przefarbowała je na białe. Chciałaby mieć operację na powiększenie oczu i ust. Zaprzyjaźniłbyś się z nią?
Bardzo chętnie!
Raczej nie.
Reklama

Noam - towarzyski piętnastolatek pasjonujący się teatrem. Jego marzeniem jest zagrać na Broadwayu, jednak przez trudną sytuację finansową jego rodziców nie może nawet pomarzyć o wyjeździe za granicę. W szkole jest dobry z języka angielskiego. Lubi tłumy. Potrafi godzinami dyskutować o polityce. Zaprzyjaźniłbyś się z nim?
Bardzo chętnie!
Raczej nie.

Sofia Smith– Ambiwertyczka, jest bi przez co ma mało znajomych, jej pasją jest fotografia oraz kocha podróżować chociaż nie była w wielu krajach, jej marzeniem jest zostać popularną fotografką i zwiedzić świat. W szkole najlepsza jest z języka polskiego oraz plastyki. Potrafi przełożyć szczęście bliskich ponad swoje. Główną cechą charakteru Sofii jest przyjacielskość. Jest również miła, pomysłowa i ciekawska. Zaprzyjaźniłbyś się z nią?
Bardzo chętnie!
Raczej nie.
Reklama

Constance– jest ekstrawertyczką, ona wręcz kocha ludzi. Jest raczej lubiana w szkole, co weekend robi imprezy. Lecz ma swoją mroczną stronę - jest pesymistką. Jest dobra z muzyki i plastyki. Constance lubi śpiewać i rysować. Ma swój własny styl czego wszyscy jej zazdroszczą. Raczej nie lubi podróżować lecz raz na 2 lata przeprowadza się z rodzicami, ponieważ jej ojciec musi jeździć do różnych krajów z pracy. Bardzo często czuje się porzucona. Jeśli jest zła - tańczy lub śpiewa. Constance kocha jesień, swetry, herbatę i wszystko co związane z tą porą roku. Zaprzyjaźniłbyś się z nią?
Bardzo chętnie.
Raczej nie.

Arisona (Aris) - miła siedemnastolatka, z korzeniami japońskimi. Interesuje się fotografią codziennego życia miasta. Jej marzeniem jest otworzenie wystawy z jej dziełami. W szkole nie jest zbyt dobra, gdyż cały wysiłek wkłada w pasję, jednak najlepsza jest z historii. Nigdy nie była zakochana, jest sceptycznie nastawiona do płci przeciwnej. Zaprzyjaźniłbyś się z nią?
Bardzo chętnie.
Raczej nie.

Asterope (Star) - 16 latka urodzona w Afryce z 6 siostrami i jednym bratem. Wszyscy są adoptowani przez jej matkę, znalezieni w różnych miejscach świata. Interesuje się grą na gitarze i muzyką. Gitarę dostała na 13 urodziny, od tamtej pory często gra. Jej marzeniem jest dać prawdziwy koncert i choć wyróżnia się z tłumu wyglądem to jest przyćmiona przez resztę sióstr, gdyż jest najmłodsza. Zalotna, cały czas zmienia obiekt westchnień. Mimo, że nie lubi to na swój sposób toleruje osoby innej orientacji. Zaprzyjaźniłbyś się z nią?
Bardzo chętnie!
Raczej nie.

Boris – jest introwertykiem i nie lubi rozmawiać z nikim oprócz swojego przyjaciela Leonarda. Jego rodzina jest biedna, przez co nie jest zbytnio lubiany w szkole. Boris w szkole najlepszy jest z matematyki oraz fizyki. Bardzo lubi przedmioty ścisłe i dobrze się uczy. Często jest wyśmiewany w szkole przez pochodzenie i biedną rodzinę. Po szkole pracuje w pizzerii, ponieważ kocha włoską kuchnię i chce zostać profesjonalnym kucharzem. Zaprzyjaźniłbyś się z nim?
Bardzo chętnie!
Raczej nie.

Reklama
216 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 76

ola970

XDD czy inspiracją do stworzenia postaci Star była Vanya z tua?

Odpowiedz
flaneur

flaneur

•  AUTOR

@ola970 nie wiem, na to pytanie powinna odpowiedzieć @.Eclipse.
to jej zawdzięczam tą postać 🤍

Odpowiedz
FerdynantMordoklej

FerdynantMordoklej

Całkiem pomysłowy quiz

Odpowiedz
2
...mochi...

...mochi...

Mogłabym się zaprzyjaźnić ze wszystkimi ^^

Odpowiedz
4
Mabashi

Mabashi

„Jest bi przez co ma mało znajomych” a co ma piernik do wiatraka?

Odpowiedz
3
flaneur

flaneur

•  AUTOR

@Mabashi nie mam pojęcia, ale niektórzy niestety nie chcą się przyjaźnić z osobami innej orientacji…

Odpowiedz
6

MagdalenaFit

Sofia jest bardzooo podobna do mnie hah
A tak poza tym to ja bym sie zakolegowala z kazda osoba bo kazda jest ciekawa

Odpowiedz
2
flaneur

flaneur

•  AUTOR

@MagdalenaFit super podejście ✨👍🏼

Odpowiedz
1
Bunniest

Bunniest

Wszyscy poza tamtą plotkarą Mayorcą

Odpowiedz
2
eve_marioo

eve_marioo

Tylko z Sofia i Constance

Odpowiedz
2
flaneur

flaneur

•  AUTOR

@evciaax czyli wśród nietypowych osób wybrałaś/eś te najbardziej typowe ;)

Odpowiedz
1
eve_marioo

eve_marioo

@rosechanel najnormalniejsze :)

Odpowiedz
1
Guido_Mista

Guido_Mista

Większość na tak

Odpowiedz
3
etolie

etolie

Werana poza wyglądem to w 100% ja hhh

Odpowiedz
4
flaneur

flaneur

•  AUTOR

@etolie haha

Odpowiedz
2
Joanna008

Joanna008

Tymczasem ja, która z żadnym z powyższych ludzi bym się nie zaprzyjaźniła

Odpowiedz
4

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej