Czas na twórczość!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź naszego nowego bota! Rozpocznij rozmowę

Komentarze sameQuizy: 34

Astra_Silver

Astra_Silver

Zainspirować ludzi pokazując im swoje zdolności.Ale jak mam komuś pokazać moje rysunki, wiersze, taniec czy śpiew? I co powiedzą? U mnie w mieście z zajęć tanecznych są tylko towarzyski i hip hop na które chodziłam, ale nie odpowiadały mi. Na zajęcia plastyczne już chodzę od 3 lat, ale to nie ma sensu-w ogóle nie poprawiają się moje zdolności rysunkowe. Zbytnio się wstydzę, by chodzić na zajęcia do szkoły muzycznej, a wierszami to nie znajdę pracy i to nie pomoże również w wyborze liceum lub technikum.

Odpowiedz
Qlcia

Qlcia

Spróbuj zrobić ilustracje do książek super quiz

Odpowiedz
1
Gzubix

Gzubix

Zacznij pracę ze swoją wyobraźnią i bez żadnych ograniczeń twórz wszystko co Ci się podoba. Małe, piękne, urokliwe, magiczne przedmioty, których twórcą będziesz Ty. Pomyśl o delikatnych lampkach choinkowych, gdyby tak wykorzystać je w inny, trochę bardziej kreatywny sposób? Nie ma czasu, bierzmy się do pracy.

Odpowiedz
Auriel

Auriel

Spróbuj zrobić ilustracje do książek!
Niesamowity quiz, pełny inspiracji ✨

Odpowiedz
1
diaabliczkaa

diaabliczkaa

Pobaw się światłami!
Zacznij pracę ze swoją wyobraźnią i bez żadnych ograniczeń twórz wszystko co Ci się podoba. Małe, piękne, urokliwe, magiczne przedmioty, których twórcą będziesz Ty. Pomyśl o delikatnych lampkach choinkowych, gdyby tak wykorzystać je w inny, trochę bardziej kreatywny sposób? Nie ma czasu, bierzmy się do pracy. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Indyjones

Indyjones

Zainspiruj innych!
Nigdy nie myślałeś o prowadzeniu bloga, albo o jakąkolwiek inną akcję, która mogłaby inspirować innych ludzi do tworzenia? Może masz już swoją pasję, ale nie pokazujesz nikomu swojego talentu. Spróbuj podzielić się ze światem tym co robisz! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Sara12345

Świetny quiz! <3 Zrobiłam go nawet parę razy by jeszcze bardziej się zainspirować. Na pewno zacznę ilustrować książkę, tworzyć dziennik, a z koleżankami już ustaliłyśmy datę nagrywania naszego filmu 😀😂😍 Dziekuje ci bardzo za inspiracje 😀

Odpowiedz
2
WhiteFlower

WhiteFlower

•  AUTOR

@Sara12345

Ogromnie cieszą mnie takie słowa.
Powodzenia w tworzeniu! 🌸

Odpowiedz

Karolkatygrys

Skąd bierzesz zdjęcia do Quizów?

Odpowiedz
WhiteFlower

WhiteFlower

•  AUTOR

@Karolkatygrys
Z reguły pinterest i we heart it.

Odpowiedz
StrayLight

StrayLight

Dziennik, pamiętnik, zeszycik.
Cóż, kiedyś próbowałam, ale nic z tego nie wyszło.
Za to właśnie dziś wysłałam do M. prezent – zeszyt z kreatywnymi zadaniami na każdy dzień miesiąca. Stworzyłam go i wymyśliłam, zaprojektowałam kartki. Zajęło mi to mnóstwo czasu, nie wyszło zbyt ładnie ani estetycznie, ale sprawiło mi wiele radości i rozbudziło kreatywność. Mam nadzieję, że M. się spodoba :)

Odpowiedz
1
WhiteFlower

WhiteFlower

•  AUTOR

@StrayLight
💜💜💜

Odpowiedz
outcast

outcast

myślę, że nie mam czym zainspirować innych, ale sam quiz jest wspaniały, a zdjęcia dopełniają jego wielka wyjątkowość. 💗

Odpowiedz
2
WhiteFlower

WhiteFlower

•  AUTOR

@Messies

Wiesz, wydaje mi się, że każdy jest w stanie kogoś zainspirować swoim talentem, poglądami, opiniami, pracami, słowami, swoją działalnością, wieloma rzeczami można zachwycać.

Ty jesteś jedną z tych osób, która ma wiele rzeczy, którymi inspiruje.

Odpowiedz
2
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej