Numerologia – wróżba na 2021 rok!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 100

Hockstetter

Hockstetter

Droga życia o wibracji 2
Będziesz w 7 roku numerologicznym. Energetyka siódemki ma to do siebie, że szuka samotni, miejsca, w którym będziemy mogli kontemplować życie. Samotność da nam możliwość odnalezienia odpowiedzi na wszelkie pytania. To czas, który sprzyja analizowaniu swojego życia, odsuwaniu się i sprawdzeniu, jak się czujemy z danymi decyzjami. Ten rok będzie dość leniwy i my sami wcale nie będziemy spieszyć się do produktywności. Unikanie zobowiązań, opóźnianie obowiązków, przekładanie ich, spóźnianie się. Cóż, prokrastynacja będzie naszym najlepszym przyjacielem! 7 rok numerologiczny to czas, w którym możemy rozwinąć się duchowo i mistycznie.

Odpowiedz
XgabiX_YT

XgabiX_YT

Wibracja 9 nie umiem

Odpowiedz
natiee

natiee

Droga życia o wibracji 8

Będziesz w 4 roku numerologicznym. 4 rok numerologiczny to rok wcielania w życie pomysłów, nad którymi pracowaliśmy w latach poprzednich. To rok pracy, za którą zapłatę uzyskamy dopiero w roku 8. Dobrze zaplanuj swoje działania, popracuj nad organizacją czasu i produktywnością. Przyda się też garść cierpliwości i powiew pozytywnej energii, gdy na naszej drodze stanie kłoda nie do przeskoczenia. Czasem rok czwarty jest rokiem trudnym, bo wymaga włożenia dużej ilości pracy w coś, co będzie potrzebowało czasu. To rok, w którym zyskamy tyle, ile wypracujemy sobie pracą własnych rąk. Traktujmy ten czas jako czas, w którym budujemy fundamenty pod nasze przyszłe wyobrażenia. Praca zdecydowanie będzie naszym tematem numer jeden.

Odpowiedz
kasiakropkao

kasiakropkao

wyszlo mi 14 lol nie rozumiem

Odpowiedz
2
NativeHorse

NativeHorse

Odpowiedz
3
.Mandarine

.Mandarine

W wyliku 4 nie kurczowo tylko kluczowo

Odpowiedz
MEJANIGHT

MEJANIGHT

Droga życia o wibracji 7

Odpowiedz
-MoonDance-

-MoonDance-

Droga życia o wibracji 9
Będziesz w 5 roku numerologicznym.

Oto nastał moment, w którym po pracowitej i pełnej obowiązków czwórce numerologicznej, zaczynamy otwierać się na życie i przestajemy kontrolować to, co do nas przychodzi. Ten chaos, na pierwszy rzut oka męczący, okazuje się być bardzo twórczy, bo przynosi nam rzeczy, które definiują cykl. Oto jesteśmy w środku huraganu, który wyklaruje wiele sytuacji i spraw. Lubisz jak coś się dzieje? Świetnie, bo będzie się działo naprawdę dużo. Energia liczby 5 to przede wszystkim ruch, podróże, możliwość przemieszczania się, wyjazdy wypoczynkowe i biznesowe. Zmiany inicjuje samo życie i jeśli jesteś w tym elastyczny, z łatwością dopasujesz swoje plany do tego, co przygotował dla Ciebie los.

Odpowiedz
-Natsu

-Natsu

Dziwny quiz

Odpowiedz
Dance.Team

Dance.Team

Nie jestem pewna jaką liczbę zaznaczyć. Gdy dodałam liczby z daty urodzenia wyszło mi 16. Czyli po dodaniu cyfr 7. Dodałam 5 i wyszło 12. Jakiś pomysł ?

Odpowiedz
NativeHorse

NativeHorse

@Dance.Team 1+2? może

Odpowiedz
Lavender..

Lavender..

Mi wyszedł 5 rok numerologiczny… Coś nie pykło z opisem, hah

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej