Co zrobiłbyś na ich miejscu?


Przed Tobą wiele wyborów. Każda postać niesie za sobą swoją historię. Niekiedy były to dla nich tragiczne zdarzenia, a niekiedy dość banalne. Na każdą z sytuacji możesz wpłynąć właśnie Ty. Bez względu na płeć, postaw się na ich miejscu. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedź, która najbardziej Ci pasuje. Gotowy?
Jasne!
Tak

Oto Daisy. Ma 17 lat i jest pogodną, pełną energii dziewczyną. Niestety niedawno dowiedziała się, że musi zostawić swoje dotychczasowe życie i opuścić miasto. Jej tata dostał pracę w dużej firmie i, żeby mógł rozpocząć swoją przygodę, jego rodzina zmuszona będzie zostawić wszystko i wyjechać razem z nim. Daisy nie może się z tym pogodzić. Jednak istnieje pewne rozwiązanie. Dziewczyna za jakiś czas ma urodziny i to może jej pomóc zostać w swoim miasteczku. Wybór dla Ciebie: zostajesz zupełnie sam, czy może jedziesz z rodziną?
Zostaję.
Jadę z rodziną.

Teraz historia osiemnastoletniego Zacha. Jest spokojnym chłopakiem, jednak posiada pewną tajemnicę. Skrycie podkochuje się w swojej przyjaciółce, która ma już drugą połówkę. Z każdym dniem jego uczucia są coraz silniejsze i nie potrafi nad nimi zapanować. Raz prawie ją pocałował, jednak to spotkało się z kłótnią między nimi. Wybór dla Ciebie: odpuszczasz i udajesz, że już nic do niej nie czujesz, czy walczysz dalej?
Odpuszczam.
Próbuję dalej.

Teraz czas na Soojin. Jest Koreanką, jednak mieszka w Polsce. Jej pochodzenie spotyka się z wielkim hejtem, a sama często jest wyśmiewana przez wygląd i sposób ubierania. Niektórzy próbują się z nią zaprzyjaźnić, jednak Soojin boi się, że to tylko próba zranienia jej. Wybór dla Ciebie: próbujesz zaufać innym, jednak ostrożnie, czy dalej odrzucasz towarzystwo i chcesz wrócić do kraju?
Próbuję się zaprzyjaźnić.
Chcę wyjechać.
Reklama

James to typowy bad boy. Woli trzymać wszystkich na dystans i nie chce się zmienić. Dla niego życie to zabawa. Do czasu, gdy poznaje chłopaka, który jest jego gorszą kopią. Dlaczego ,,gorszą"? Zmusza go do robienia czegoś, czego nie chce. Jeśli odmówi, spotykają go przykre konsekwencje. Jednym z jego dzisiejszych zadań jest pobicie pierwszoroczniaka w szkole, który w niczym nie zawinił. Przed samym zdarzeniem młodszy chłopak prosił, by dał mu odejść, jednak James miał wątpliwości. Wybór dla Ciebie: pozwalasz mu iść, czy słuchasz się ,,przyjaciela"?
Pozawalam mu pójść.
Wykonuję zadanie.

Nancy to najpopularniejsza dziewczyna w szkole. Swoją sławę zyskała przez to, że jest piosenkarką. Niektórzy to krytykują, jednak większość pochwala jej pasję. Jednak jak każdy artysta, ma mało wolnego czasu. Jej przyjaciółka traci cierpliwość, ponieważ w ogóle się nie widują, a z każdą nową propozycją wyjścia na miasto, Nancy jest zmuszona odmawiać. Nelly — bo tak ma na imię druga dziewczyna, postawiła piosenkarce warunek. Albo znajdzie dla niej czas, albo z ich przyjaźnią koniec. Wybór dla Ciebie: poprosisz wytwórnię o więcej swobody, czy kończysz znajomość z Nelly?
Postaram się załatwić to z wytwórnią.
Kończę przyjaźń.
Reklama

Logan ma kilka pasji. Gra w football, jednak kocha również grę na pianinie. Dość różne zajęcia, ale nie przeszkadza mu to. Jednak czasem nie jest w stanie zajmować się i jednym i drugim. Jutro ma ważny mecz, który zadecyduje, czy przyjmą go do wymarzonej uczelni, ale z drugiej strony czeka go występ, na którym ma zagrać solową piosenkę. Do obu przygotowywał się miesiącami i oba są w tym samym czasie. Wybór dla Ciebie: idziesz na mecz, czy wybierasz występ?
Mecz.
Występ.

Laura to dziewiętnastoletnia dziewczyna. Jej rodzice zginęli w wypadku, więc od dziecka wychowywała ją ciocia. Laura nie ma łatwego życia. Nigdy nie doświadczyła miłości i troski, ponieważ kobieta, u której mieszka nienawidzi swojej siostrzenicy. Na wszystko musi zapracować sama, jednak nie udaje jej się znaleźć pracy. Była we wszystkich możliwych kawiarniach, restauracjach lub sklepach, jednak nikt nie chciał jej przyjąć. Nie ma pieniędzy, a co za tym idzie - nie może sobie pozwolić na nowe rzeczy. Jednak poznaje pewnego chłopaka, który jest synem szefa dużej firmy. To jej szansa na wybicie się, ale nie jest pewna, czy to byłoby odpowiednie zagranie z jej strony. Wybór dla Ciebie: wiążesz się z nim dla pieniędzy, czy wolisz być jego drugą połówką z miłości?
Dla pieniędzy.
Z miłości.

Reklama
213 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 68

zodiacmoody

zodiacmoody

super💜

Odpowiedz
1
rosely

rosely

@cupofhappiness dziękuję 💛

Odpowiedz

N...r

Nice 😀👌

Odpowiedz
2
rosely

rosely

Odpowiedz
CallMeMaddock

CallMeMaddock

Fajne 😁❤

Odpowiedz
3
rosely

rosely

Odpowiedz
UwU_Girl_x

UwU_Girl_x

Bardzo ciekawy i kreatywny quiz! ❤️

Odpowiedz
1
rosely

rosely

@UwU_Girl_x dziękuję 💗

Odpowiedz
luki93

luki93

Super quiz❤️
Już go mam w ulubionych

Odpowiedz
3
luki93

luki93

Zrób drugą część

Odpowiedz
2
Gacha-Kisiel

Gacha-Kisiel

Świetny quiz!!! Zrób 2 część

Odpowiedz
4
rosely

rosely

@Gacha-Kisiel pomyślę nad tym 💓

Odpowiedz
1
lubielistki

lubielistki

Jak została wymyślona ostatnia postać? Mam opowiadanie, w którym główna bohaterka to Laura, dziewiętnastolatka, straciła rodziców oraz wychowuje ją ciocia. JAKIM CUDEM!? 😅😅😅😅

Odpowiedz
4
rosely

rosely

@Zuzaneczka.kasz Omg 😂 wymyślałam sama, przysięgam 😂

Odpowiedz
3
lubielistki

lubielistki

@.R.O.S.E. spokojnie, wierzę. U mnie charakter cioci był inny 😅

Odpowiedz
1
kisielka10

kisielka10

W tym z tą przyjaciółką to trochę przykre. Wiem, że trzeba szanować zdanie innych i te sprawy, ale jednak przyjaciółka która każe ci wybierać pomiędzy nią a twoim największym hobby to nie jest prawdziwa przyjaciółka. Prawdziwa przyjaciółka by zrozumiała, że nie masz czasu i by nie trzeba było się z jej powodu zmieniać, bo ona sobie tak życzy.

Odpowiedz
6
Your_Demjin

Your_Demjin

Ja nie mogę. Czy naprawdę istnieją ludzie, którzy z powodu dwóch hobby narzekają na brak czasu? Nie będę się rozpisywać o tym jak mało mam czasu chociażby na zjedzenie obiadu, ale wierzcie mi, że nawet w weekendy nie mam wolnego.

Odpowiedz
2

Gugusiusiu

Spoko. Ale ktoś jest inny i poświęca czas inaczej nawet na jedno hobby.

Odpowiedz
Lakula

Lakula

Świetny quiz ❤️ Już ląduje w ulubionych 💞

Odpowiedz
2
rosely

rosely

@Lakula miło mi <3 dziękuję <3

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej