Co zrobiłbyś na ich miejscu? 2

Przed Tobą Mary. Siedemnastoletnia tancerka, która dla swojego hobby jest gotowa poświęcić dosłownie wszystko. Niestety jej szczęście przerywa poważna kontuzja kolana. Lekarze mówią, że przez ok. dwa lata nie będzie mogła tańczyć, a jeśli spróbuje, może już nigdy nie kontynuować swojej pasji. Wybór dla Ciebie: Ryzykujesz i będziesz tańczyć, czy rezygnujesz i słuchasz lekarza?
Ryzykuję.
Słucham lekarza.

Oto Todd. Uwielbia śpiewać i jest to jego największa pasja, jednak cała szkoła wyśmiewa jego zainteresowania, co bardzo rani chłopaka. Jego koledzy mówią, że ma głos jak dziewczyna i nie da się go słuchać, jednak prawda jest zupełnie inna. Wybór dla Ciebie: Przestajesz śpiewać, by mieć spokój, czy nie poddajesz się i ignorujesz innych?
Rezygnuję ze śpiewania.
Nie poddaję się i śpiewam dalej.

Sophie - sławna influencerka na instagramie. Obserwuje ją ponad milion osób. Bierze udział w różnych wydarzeniach i współpracuje wieloma markami kosmetycznymi i odzieżowymi. Wydaje się, że wszystko jest w porządku, jednak ostatnio zamieszana była w skandal, który zsypał na nią falę hejtu. Wielu ludzi chce, by zakończyła swoją działalność w internecie. Oczywiście, istnieją też jej wierni fani, którzy nie chcą do tego dopuścić. Sophie jednak strasznie wzięła do siebie negatywne opinie, ale wciąż trzyma ją miłość fanów. Wybór dla Ciebie: wyjaśniasz okoliczności skandalu i próbujesz się uratować z sytuacji, czy ulegasz hejterom i znikasz z portali społecznościowych?
Będę walczyć o swoje dobre imię.
Znikam i ulegam hejterom.

Louis interesuje się hokejem. Już za dwa dni jego drużyna gra przeciwko wrogiej szkole. Jeśli Lou wymyśli dobry plan gry i dzięki temu wygra, ma szansę zostać kapitanem. Jednak nic nie przychodzi mu do głowy, a plan ma oddać już jutro. Jego dziewczyna proponuje mu pomoc, ale on chce zrobić to sam, chociaż wie, że nie da rady. Wybór dla Ciebie: korzystasz z pomocy czy wolisz, by nikt nie miał w tym udziału prócz Ciebie?
Korzystam z pomocy.
Za wszelką cenę zrobię to sam.

Mia to gnębiona na każdym kroku dziewczyna. Cokolwiek nie zrobi, zawsze za to obrywa. Pewna grupka szkolnych cheerleaderek uwzięła się na nią najbardziej. Mia nie ma na tyle odwagi, by im się postawić. Spotyka jednak pewnego chłopaka, który bardzo się o nią troszczy. Wybór dla Ciebie: mówisz mu o tym i prosisz, by coś z tym zrobił, czy milczysz?
Mówię.
Milczę.

46 Super!
Udostępnij quiz
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 4

Heheszek645

Fajne

Odpowiedz
1
_whatever.

_whatever.

Fajne głosowanie🎈

Odpowiedz
1
__MoonlightBae__

__MoonlightBae__

Wspaniale

Odpowiedz
1
.R.O.S.E.

.R.O.S.E.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej