Co znajdziesz po drugiej stronie lustra?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 87

Quizowa.Papuga

Quizowa.Papuga

Złota tajemnicza korona. uuu, super!

Odpowiedz
MoonShadowMA

MoonShadowMA

Korona.

Odpowiedz

Terra_Mania

Muszle, w których można usłyszeć niebiański śpiew syren
Przeglądasz się w lustrze. Przypadkowo go dotykasz, a tu nagle coś przeciąga Cię na drugą stronę, a tam znajdujesz… muszle, w których możesz usłyszeć niebiański śpiew syren! Zostałeś wybrany! Muszle dają możliwość rozumienia i rozmowy z morskimi stworzeniami. Jest tylko jeden warunek… Nikt nie może się dowiedzieć o możliwościach, jakie dają owe muszle. Co robisz? Cieszysz się? A może wręcz przeciwnie? Daj znać w komentarzu.
Cieszę się ponieważ lubię wodę (to jest mój żywioł)

Odpowiedz
1
Westea

Westea

Złotą, tajemniczą koronę
Przeglądasz się w lustrze. Przypadkowo go dotykasz, a tu nagle coś przeciąga Cię na drugą stronę, a tam znajdujesz… tajemniczą, złotą koronę! Zostałeś wybrany! Przedmiot ten może posiadać tylko osoba o dobrym sercu i zamiarach. Korona pozwala kontrolować dowolne przedmioty siłą umysłu. Jest tylko jeden warunek… Nikt nie może się dowiedzieć o mocy, jaką posiada korona. Co robisz? Cieszysz się? A może wręcz przeciwnie?
takkkk

Odpowiedz
2
Uwielbiam_Czekolade

Uwielbiam_Czekolade

Złotą, tajemniczą koronę
Przeglądasz się w lustrze. Przypadkowo go dotykasz, a tu nagle coś przeciąga Cię na drugą stronę, a tam znajdujesz… tajemniczą, złotą koronę! Zostałeś wybrany! Przedmiot ten może posiadać tylko osoba o dobrym sercu i zamiarach. Korona pozwala kontrolować dowolne przedmioty siłą umysłu. Jest tylko jeden warunek… Nikt nie może się dowiedzieć o mocy, jaką posiada korona. Co robisz? Cieszysz się? A może wręcz przeciwnie? Daj znać w komentarzu

Odpowiedz
3
Trevelure

Trevelure

Złotą, tajemniczą koronę

Przeglądasz się w lustrze. Przypadkowo go dotykasz, a tu nagle coś przeciąga Cię na drugą stronę, a tam znajdujesz… tajemniczą, złotą koronę! Zostałeś wybrany! Przedmiot ten może posiadać tylko osoba o dobrym sercu i zamiarach. Korona pozwala kontrolować dowolne przedmioty siłą umysłu. Jest tylko jeden warunek… Nikt nie może się dowiedzieć o mocy, jaką posiada korona. Co robisz? Cieszysz się? A może wręcz przeciwnie? Daj znać w komentarzu.

Super quiz!!!!! Kocham takie 😍😍😍

Odpowiedz
2
Weru_uu

Weru_uu

•  AUTOR

@.Oreo_girl. Dziękuję 😍😍

Odpowiedz
-Aesthetic._.Girl-

-Aesthetic._.Girl-

Magiczny, perłowy naszyjnik
Przeglądasz się w lustrze. Przypadkowo go dotykasz, a tu nagle coś przeciąga Cię na drugą stronę, a tam znajdujesz… magiczny perłowy naszyjnik! Zostałeś wybrany! Naszyjnik daje możliwość przenoszenia się do podwodnego świata kiedy tylko zechcesz. Jest tylko jeden warunek… Nikt nie może się dowiedzieć, że naszyjnik jest magiczny. Co robisz? Cieszysz się? A może wręcz przeciwnie? Daj znać w komentarzu.

Odpowiedz
1
Withered_Bonnie_Official

Withered_Bonnie_Official

Magiczny, perłowy naszyjnik

Odpowiedz
1

animalslovers

Muszle, w których można usłyszeć niebiański śpiew syren
Przeglądasz się w lustrze. Przypadkowo go dotykasz, a tu nagle coś przeciąga Cię na drugą stronę, a tam znajdujesz… muszle, w których możesz usłyszeć niebiański śpiew syren! Zostałeś wybrany! Muszle dają możliwość rozumienia i rozmowy z morskimi stworzeniami. Jest tylko jeden warunek… Nikt nie może się dowiedzieć o możliwościach, jakie dają owe muszle.

Odpowiedz
1
Emilka_Emilecka

Emilka_Emilecka

nie Tajemnicze złote lusterko

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej