Co robiłby ten K-POPOWY idol na sameQuizy?

Jaką rolę na sameQuizy miałby Taeyoung z zespołu Cravity?
Twórca tylko zdrapek o różnych tematykach: prawie każdy jego nowy Quiz trafia na stronę główną. Co prawda jeszcze nie ogrania ten strony, ale polubił się z paroma użytkownikami.
"Serduszkomaniak": ktoś dodał nowy wpis? Lubię to! Quiz? Polubiam! W skrócie uwielbia spamić innym polubieniami. Sam nie udziela się.
Pseudografik: miniaturki stworzone w pancie? I on się dziwi, że nikt nie lubi jego prac... Niezbyt się udziela, raczej patrzy na quizy, czy wpisy nie zostawiając po sobie śladu. Ma aż pięciu obserwujących.
Zarywacz: dodasz nowy wpis, a wpadłaś mu w oko? Jedynym sposobem, aby odczepił się od Ciebie to zablokowanie. Nie jest szkodliwy - jest tylko irytujący i żenujący.

Jaką rolę na sameQuizy miałby Soobin z zespołu TXT?
Dziwak: swoich obserwatorów nazywa delfinkami, a quizy ograniczają się do jedynego głosowania "Czy lubicie delfiny?". Mimo wszystko ludzie go lubią.
Nauczyciel: na sameQuizy, mimo że siedzi niecałe trzy dni, nauczył się wiele, gdy widzi słaby quiz z poczekalni, krytykuje. Nie jest za miłą osobą.
Handlarz: to, co robi, nie jest zbytnio zgodne z regulaminem, chociaż nadal zakłada multikonta za spam serduszek dla drugiej osoby. Nabierają się jednak tylko naiwni.
Zmienny: nie podoba mu się własny quiz? Usuwa. Wystrój, który zmienił trzy godziny temu? Może lepsze czarne tło... Ten użytkownik tylko zmienia wszystko, łącznie z nazwą regularnie, co dwa miesiące.

Jaką rolę na sameQuizy miałaby Lisa z zespołu Blackpink?
Księżniczka: uważa się za najlepszą, ponieważ należy do rankingu. Nie ma lepszych rzeczy do roboty, oprócz obgadywania swoich "przyjaciół". Wybiła się przy pomocy Quizów o wszystkim, a zarazem niczym.
Komentator: jest zaangażowana w Quizy. Komentuje prace innych i tutaj w zależności, czy kogoś lubi, czy nie, komentuje różnie. Raz krytykuje, a raz zachwala, nawet jeśli jest to słabe.
Koleżanka: na sQ jest tylko po to, aby poznać się z ludźmi. Niczego nie publikuje, ewentualnie wpisy. Traktuje tą stronę raczej jak Twittera niż witrynę z twórczością innych.
Śmieszek: po prostu rozśmiesza innych. We wpisach publikuje najczęściej memy. Najgorzej, jest rozpoznać, kiedy mówi sarkastycznie, a kiedy nie.

Jaką rolę na sameQuizy miałby V z zespołu BTS?
Pisarz: gdy dobija go coś, bądź chce oderwać się od rzeczywistości, bierze się za pisanie opowiadań. Wśród użytkowników jest doceniany i szanowany, chociaż nie wchodzi w większe relacje z innymi.
Grafik: jego grafiki są estetyczne i dopracowane. Tworzy je na zamówienie, czasami zdarzy mu się zrobić jakiś quiz.
Ambitny: chce za wszelką cenę zdobyć wszystkie możliwe osiągnięcia. Nie przejmuję się zbytnio słowami innych, dąży trwale do celu.
Haker: inni mogą się go bać, lepiej nie wchodzić z nim w rozmowę, o ile nie chcesz stracić swojego konta!

Jaką rolę na sameQuizy miałaby Wheein z zespołu Mamamoo?
Quizmistrz: dosłownie każdy jej quiz znajduje się na stronie głównej. W rankingu jest w pierwszej dziesiątce, a aktywna jest tu praktycznie ciągle. Większość ją uwielbia, niektórzy nienawidzą.
Psycholoszka: kiedy jakiś użytkownik ma problem, czy to prywatny, czy nie, można zwrócić się z pomocą do niej. Na swoim profilu są quizy głównie o akceptacji siebie, szanowaniu ciała i pozytywnym myśleniu.
Eventowiec: tylko, gdy nadarzy się okazja, jakieś święto z niecierpliwością na specjalne wydarzenie z tej okazji na stronie, aby zebrać osiągnięcie. Ma ich już całą kolekcję z różnych lat!
Pomocnik: pomaga moderatorom wybierać quizy z poczekalni na stronę główną, czy innym osobom w tłach, miniaturkach. Z reguły jest miła.

Jaką rolę na sameQuizy miałaby Soojin z zespołu (G)-IDLE?
Moderator: czas zmienić sQ na lepsze! Ta moderatorka doda wiele przydatnych i fajnych funkcji do strony. Jest lubiana przez innych.
Cichy obserwator: czyta wszystkie wpisy, robi quizy, ale nie zostawia po sobie śladu. Nie przyjaźni się z nikim, bo nie ma takiej potrzeby.
Serialowiec: wszystkie quizy na jej profilu są o serialach, każdy wpis tyczy się nowego sezonu serialu, a zdjęcie aktora albo zachwala, albo wyśmiewa. Mimo wszystko nawet sporo osób ją lubi.
Sezonówka: co chwilę zmienia swoich idoli. Przez miesiąc kocha Ariane Grande, a po trzech miesiącach słyszysz, że Shawn jest jej największą miłością. Wszyscy jej nienawidzą. Jest toksyczna.

Jaką rolę na sameQuizy miałby Doyoung z zespołu NCT?
Złodziej: kradnie miniaturki, tła, a nawet quizy, dosłownie je kopiując. Wszyscy go nie lubią, aż dziwne, że jeszcze nie został zablokowany.
Atencjusz: "usuwam się", "nikt mnie nie lubi", czy "jestem beznadziejny", te słowa są na porządku dziennym. Irytujący typ osoby, nawet jeśli chce mu się pomóc, po prostu się nie da.
Ulubieniec: stara się podlizać wszystkim, komplementując, rozmawiając, bądź spamiąc. Razem ze swoimi stu dwudziestoma ośmioma obserwującymi chce zdobyć świat (i prawdziwych znajomych).
Poczekalniowiec: całe dnie potrafi spędzić na przeglądaniu poczekalni, szukając perełek na stronę główną. Nazywa się go również łowcą talentów. Jest najbardziej lubiany wśród mniej popularnych osób.

I ostatnie pytanie: jaką rolę na sameQuizy miałaby Choerry z zespołu Loona? Jeśli głosowanie Ci się podobało, daj znać w komentarzu!
"Zaobserwuję Ciebie": osoba, która nieważne, jaki to by nie był profil i tak obserwuje. Najczęściej siedzi godzinę na profilu, po czym nie wraca już nigdy. Oczywiście są wyjątki.
Szantażysta: codzienne rzuca, że jeśli nie dobijemy tylu i tylu serduszek, bądź obserwacji albo się usunie, albo zgłosi nas wszystkich. Przestroga: ignoruj ją.
Trendsetterka: wyznacza samoQuizowe trendy. Wystroje, pomysł na quizy, wszystko prędzej, czy później się przyjmie. Jest popularna wśród społeczności. Prawie każdy quiz po trafieniu na sg, jest w popularnych.
Zodiakara: oj uważaj byku, z kim się zadajesz. Jeszcze wyczyta, że przez wasze znaki zodiaku nie możecie się zaprzyjaźnić. Albo, gdy jest pełnia nie może mieć quizu na stronie głównej. Ma armię liczącą siedemdziesiąt pięć osób.

78 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 14

chorong

chorong

SOOBIN I LISA NAJLEPSI xDDDD
DOBRA KOCHAM TEN QUIZ

Odpowiedz
2
Kpop_bear

Kpop_bear

Super pomysł 💜

Odpowiedz
1
auesty

auesty

kocham ten quiz

Odpowiedz
1
adaadzia

adaadzia

to głosowanie to hit
dodam do ulubionych i błagam
ja się będę modlić mimo że nie jestem wierząca żeby to było na sg

Odpowiedz
1
shinesoul

shinesoul

To jest najlepsze głosowanie, jakie kiedykolwiek widziałam. Jeszcze Soobin z armią dadada, po prostu piękne

Odpowiedz
1
eternally

eternally

Jezu ten Quiz musi być na głównej😩
Piękny profil Soobina haha
LECI DO ULUBIONYCH SKSKSK

Odpowiedz
1
somitears

somitears

Oboże kocham to XDD

Odpowiedz
1
eunha

eunha

Najlepszy profil Soobin’a xDD

Odpowiedz
2
kayra

kayra

Oo już widzę po co ci było moje tło potrzebne hah
Świetne głosowanie życzę SG bo naprawdę na to zaslugujesz

Odpowiedz
1
quanxi

quanxi

DELFINEK UWU

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej