Co pragnie Ci powiedzieć Twoje wewnętrzne dziecko?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 52

CzarnaWilczyca

CzarnaWilczyca

Ciesz się z małych rzeczy
Pamiętasz jak w dzieciństwie najmniejszy nawet drobiazg potrafił wywołać szeroki uśmiech na twarzy? Cieszyłeś się wszystkim, co przynosił dzień. Z pewnością wciąż gdzieś drzemie w Tobie ta umiejętność. Musisz ją tylko od nowa przebudzić. Spójrz uważniej na świat wokół Ciebie i zobacz, jak wiele jest w nim cudów. Odkryjesz, że piękno można znaleźć niemal wszędzie, gdzie tylko się znajdziesz! Podziel się wynikiem w komentarzu.

Podoba mi się wynik. Każdy człowiek powinien doceniać takie małe drobnostki i chwile, które były dla niego znaczące, lub po prostu dały szczęście. 😊

Odpowiedz

Fanatyczka_literatury

Miłość, czułość, żal czy gniew – nie duś ich w sobie. Być może boisz się wyrażać uczucia, ponieważ ktoś kiedyś głęboko Cię zranił, albo kryjesz w sobie negatywne emocje, których nauczono Cię nie uzewnętrzniać. Jednak piękne rzeczy omijają tych, którzy stoją w miejscu, a budowanie w sobie złej energii przekłada się na ciągłe zmęczenie.
Masz rację. Ten Quiz mnie całkowicie odczytał 😅 Trafny wynik, bardzo przyjemnie się rozwiązywało. Genialny. Przypomniał mi, jak wspaniale było być dzieckiem :)

Odpowiedz
miki_05

miki_05

Ciesz się z małych rzeczy
Fajny quiz

Odpowiedz
1
idontlikeux

idontlikeux

xD

Odpowiedz
1
Jikazushifuarikika

Jikazushifuarikika

Zwolnij
Codzienne sprawy wymagają od Ciebie niepodzielnej uwagi. Próbujesz zapanować nad każdym detalem, mieć nad wszystkim kontrolę. Zmęczenie i stres zaczynają odbijać się na Twoim samopoczuciu. Zaopiekuj się sobą. Wystarczy jeden dzień na rzeczy, które sprawiają Ci przyjemność i Cię zrelaksują. Nie spoglądaj na zegarek, ale przypomnij sobie, że życie jest przecież piękne! Podziel się wynikiem w komentarzu.

Odpowiedz
1
Darkness_Lily

Darkness_Lily

Zwolnij
Codzienne sprawy wymagają od Ciebie niepodzielnej uwagi. Próbujesz zapanować nad każdym detalem, mieć nad wszystkim kontrolę. Zmęczenie i stres zaczynają odbijać się na Twoim samopoczuciu. Zaopiekuj się sobą. Wystarczy jeden dzień na rzeczy, które sprawiają Ci przyjemność i Cię zrelaksują. Nie spoglądaj na zegarek, ale przypomnij sobie, że życie jest przecież piękne! Podziel się wynikiem w komentarzu

Odpowiedz
1
Bartek60127

Bartek60127

JEEEZZZUUUU Ale ten quiz był pesymistyczny, niby były jakieśtam pozytywne odpowiedzi ale po prostu we wszystkich czuło sięjakiśtaki smutek XD

Odpowiedz
2
mariszja2000

mariszja2000

Super quiz <3

Odpowiedz
1
Lisya

Lisya

•  AUTOR
Odpowiedz
Atlantic

Atlantic

To w porządku być innym niż wszyscy
Masz wrażenie, że nie do końca przystajesz do swojego otoczenia, co innego Cię fascynuje, co innego bawi?
To nic złego wyróżniać się z tłumu, iść własnym rytmem i postępować po swojemu. Nie przejmuj się opiniami innych i nie próbuj na siłę dopasowywać się tam, gdzie i tak nie będziesz czuł się szczęśliwy. Może to będzie wymagało nieco wysiłku, ale z pewnością w końcu znajdziesz ludzi, którzy będą cenić właśnie za Twoją oryginalność i za to, jaki jesteś! Podziel się wynikiem w komentarzu.
Wspaniały quiz!❤❤❤

Odpowiedz
1
Lisya

Lisya

•  AUTOR

@Atlantic Dziękuję 💞

Odpowiedz
TrzyMopki

TrzyMopki

hejka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz
1
Lisya

Lisya

•  AUTOR

@TrzyMopki Hej, hej 😄

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej