Co pragnie Ci powiedzieć Twoje wewnętrzne dziecko?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź naszego nowego bota! Rozpocznij rozmowę

Komentarze sameQuizy: 52

CzarnaWilczyca

CzarnaWilczyca

Ciesz się z małych rzeczy
Pamiętasz jak w dzieciństwie najmniejszy nawet drobiazg potrafił wywołać szeroki uśmiech na twarzy? Cieszyłeś się wszystkim, co przynosił dzień. Z pewnością wciąż gdzieś drzemie w Tobie ta umiejętność. Musisz ją tylko od nowa przebudzić. Spójrz uważniej na świat wokół Ciebie i zobacz, jak wiele jest w nim cudów. Odkryjesz, że piękno można znaleźć niemal wszędzie, gdzie tylko się znajdziesz! Podziel się wynikiem w komentarzu.

Podoba mi się wynik. Każdy człowiek powinien doceniać takie małe drobnostki i chwile, które były dla niego znaczące, lub po prostu dały szczęście. 😊

Odpowiedz

Fanatyczka_literatury

Miłość, czułość, żal czy gniew – nie duś ich w sobie. Być może boisz się wyrażać uczucia, ponieważ ktoś kiedyś głęboko Cię zranił, albo kryjesz w sobie negatywne emocje, których nauczono Cię nie uzewnętrzniać. Jednak piękne rzeczy omijają tych, którzy stoją w miejscu, a budowanie w sobie złej energii przekłada się na ciągłe zmęczenie.
Masz rację. Ten Quiz mnie całkowicie odczytał 😅 Trafny wynik, bardzo przyjemnie się rozwiązywało. Genialny. Przypomniał mi, jak wspaniale było być dzieckiem :)

Odpowiedz
miki_05

miki_05

Ciesz się z małych rzeczy
Fajny quiz

Odpowiedz
1
idontlikeux

idontlikeux

xD

Odpowiedz
1
Rapepasciara_

Rapepasciara_

Zwolnij
Codzienne sprawy wymagają od Ciebie niepodzielnej uwagi. Próbujesz zapanować nad każdym detalem, mieć nad wszystkim kontrolę. Zmęczenie i stres zaczynają odbijać się na Twoim samopoczuciu. Zaopiekuj się sobą. Wystarczy jeden dzień na rzeczy, które sprawiają Ci przyjemność i Cię zrelaksują. Nie spoglądaj na zegarek, ale przypomnij sobie, że życie jest przecież piękne! Podziel się wynikiem w komentarzu.

Odpowiedz
1
KLE

KLE

Zwolnij
Codzienne sprawy wymagają od Ciebie niepodzielnej uwagi. Próbujesz zapanować nad każdym detalem, mieć nad wszystkim kontrolę. Zmęczenie i stres zaczynają odbijać się na Twoim samopoczuciu. Zaopiekuj się sobą. Wystarczy jeden dzień na rzeczy, które sprawiają Ci przyjemność i Cię zrelaksują. Nie spoglądaj na zegarek, ale przypomnij sobie, że życie jest przecież piękne! Podziel się wynikiem w komentarzu

Odpowiedz
1
Bartek60127

Bartek60127

JEEEZZZUUUU Ale ten quiz był pesymistyczny, niby były jakieśtam pozytywne odpowiedzi ale po prostu we wszystkich czuło sięjakiśtaki smutek XD

Odpowiedz
2
mariszja2000

mariszja2000

Super quiz <3

Odpowiedz
1
Lisya

Lisya

•  AUTOR
Odpowiedz
Atlantic

Atlantic

To w porządku być innym niż wszyscy
Masz wrażenie, że nie do końca przystajesz do swojego otoczenia, co innego Cię fascynuje, co innego bawi?
To nic złego wyróżniać się z tłumu, iść własnym rytmem i postępować po swojemu. Nie przejmuj się opiniami innych i nie próbuj na siłę dopasowywać się tam, gdzie i tak nie będziesz czuł się szczęśliwy. Może to będzie wymagało nieco wysiłku, ale z pewnością w końcu znajdziesz ludzi, którzy będą cenić właśnie za Twoją oryginalność i za to, jaki jesteś! Podziel się wynikiem w komentarzu.
Wspaniały quiz!❤❤❤

Odpowiedz
1
Lisya

Lisya

•  AUTOR

@Atlantic Dziękuję 💞

Odpowiedz
TrzyMopki

TrzyMopki

hejka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz
1
Lisya

Lisya

•  AUTOR

@TrzyMopki Hej, hej 😄

Odpowiedz
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej