Co powinno być Twoim atrybutem?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 137

Vblue66

Vblue66

Bukiet kwiatów

Odpowiedz
kasiunia584

kasiunia584

Karta as kier

Odpowiedz
-Nakrapiany_pysk-

-Nakrapiany_pysk-

Złota korona

Motyw i symbolika korony pojawia się w wielu utworach literackich, w większości przypadków symbolizując władzę. Głowa nosząca koronę zdobywa ją dzięki swoim chwalebnym czynom lub poprzez wytrwałe dążenie do celu. Sama władza może wzbudzać respekt u innych, ale również szacunek. Złotą koronę można interpretuje się, jako owoce ciężkiej pracy oraz ambicję. Osoba nosząca ten symbol władzy jest panem swojego losu i sama chce decydować, jaką ścieżką pójdzie. To autorytet wśród innych. Jak sądzisz, jak wyglądałaby Twoja złota korona? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzu.

No ok

Odpowiedz
mayamadness

mayamadness

As kier to jedna z symboli kart. Tę kartę utożsamia się ze spokojem, romantyzmem i rodziną. Kojarzy się ją również jako radość, która może przyjść zupełnie niespodziewanie, jak i być czerpana zewsząd. Prawdziwą radość czerpiemy z przebywania z życzliwymi ludźmi oraz rodziną. To od nich otrzymujemy największe wsparcie. Jak sądzisz, czy ta karta mogłaby opisywać Ciebie? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzu.

Bardzo się utożsamiam z tym opisem! Super quiz!

Odpowiedz
1
ptasznik_australijski

ptasznik_australijski

Gwiazda
Gwiazdę utożsamia się z mądrością, sukcesem i przeznaczeniem. Ten symbol asymiluje się, jako przewodnika, który wskazuje poprawną drogę. Często obserwujemy gwiazdy, zachwycając się ich pięknem na niebie. W literaturze pojawia się motyw gwiazdy jako łzy, a więc i cierpienia lub smutku. W gwieździe niektórzy widzą też wolność i nieskończoność. Czy utożsamiasz się z opisem? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzu.

Wsm, to raczej nie utożsamiam się z opisem

Odpowiedz
.Salem.

.Salem.

Gwiazda.
Średnio utożsamiam się z tym opisem, ale gwiazdą jestem z pewnością

Odpowiedz
1
Dora_Hufflepuff

Dora_Hufflepuff

Bukiet kwiatów. Super quiz❤

Odpowiedz
1
Pandziusia

Pandziusia

Bukiet kwiatów
Kwiaty kojarzą się z czymś przyjemnym, a szczególnie wtedy, gdy je komuś wręczamy. To również symbol podziękowania, czasami też pewnego rodzaju komplement dla drugiej osoby. Świeże kwiaty wywołują u nas dobry nastrój i od zawsze budzą podziw swoją pięknością. Niektórzy asymilują bukiet kwiatów, jako symbol delikatności i radości.🌸🌼🌻

Odpowiedz
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Bukiet kwiatów

Kwiaty kojarzą się z czymś przyjemnym, a szczególnie wtedy, gdy je komuś wręczamy. To również symbol podziękowania, czasami też pewnego rodzaju komplement dla drugiej osoby. Świeże kwiaty wywołują u nas dobry nastrój i od zawsze budzą podziw swoją pięknością. Niektórzy asymilują bukiet kwiatów, jako symbol delikatności i radości. Jak sądzisz, jakiego koloru byłyby Twoje kwiaty? 

Na pewno różowe❤

Odpowiedz
2
DrCOCK

DrCOCK

Ch**

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej